Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Reloop keverő
 
Témaindító: peet0428, idő: Jún 28, 2011
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 3
(#) Pityu179 válasza reloop hozzászólására (») Aug 26, 2013 /
 
Ismételten köszönöm a tanácsodat. Egy egyszerü kontakt probléma volt csak a betápnál, ezért nem kapta meg szerencsétlen a megfelelő ampert. Amint terhelés alá került, már kevés volt neki. Üdv!
(#) Pityu179 válasza skate00 hozzászólására (») Aug 26, 2013 /
 
Szia!

Nem vagyok nagy guru, de a leírásod alapján kontakt hibára gyanakodnék. Magyarázatot adhat arra is, miért csak kis jelnél csinálja. Szerintem nézd át a forrasztásokat, ha kell lámpával, nagyítóval, mert ott lesz a kutya elásva. Üdv: István
(#) reloop válasza skate00 hozzászólására (») Aug 26, 2013 /
 
Üdv! Szereld le a burkolatot! A hiba megjelenésekor szigetelt eszköz segítségével óvatosan nyomkodd a panelt. Ha ettől megjavul, érintkezési hiba lehet, át kell forrasztgatni az alkatrész lábakat, esetleg nagyítóval hajszálrepedést keresni a vezetősávokon.
Rosszabb esetben valamelyik ellenállás, vagy kondenzátor haldoklik.
Adj a keverőre mérőjelet (például hangkártyáról 50Hz-t, vagy 1kHz-t) és 2VAC méréshatárra kapcsolt voltmérővel derítsd ki hol vész el a jel a másik csatornához képest. Ez némi szakértelmet igényel sajnos, főleg rajz hiányában.
(#) djdavid hozzászólása Jan 14, 2014 /
 
Üdv mindenkinek olyan kérdésem lenne hogy van egy reloop rmx 30 keverő , minden led világit rajta a csatornáknak a dB mérőjén kívül minden más valaki találkozott e már hasonló hibával és mi lehet a baja ??? valakinek valami tipp?
(#) fighter13 hozzászólása Júl 28, 2014 /
 
Sziasztok!
Nemrég vettem egy reloop rm-1000 pro típusú keverőpultot és rákötöm a számítógépet az egyik csatorna line bemenetére az erősítőt pedig a master bemenetre és sokkal halkabban kevesebb basszussal szól az erősítő mint keverő nélkül. Minőség is sokat romlik és a hangerő kb a negyedére csökken!
Találkozott már valaki ilyen problémával? Mi lehet a baj? bekötés probléma? vagy valami a keverővel?
Köszönöm előre is!
(#) 3653 hozzászólása Jún 13, 2015 /
 
Sziasztok. Nekem pár év tapasztalat van már a hátam mögött javítás terén , de ilyennel még nem találkoztam . RMX 20 és a csatorna potik el vannak égve, valamint poti csere után sem lehet a hangerőt szabályozni. Gondolom a curve funkció hibája is ezzel függ össze, merthogy semmit nem csinál. Tipp van mit üthetett meg?
(#) reloop válasza 3653 hozzászólására (») Jún 13, 2015 /
 
Szia! Az M51132 vezérlő bemenete (8, 10) felé keress testzárlatot!
(#) reloop válasza reloop hozzászólására (») Jún 13, 2015 /
 
Az IC15 pozícióban lévő TC4066-on átmegy a a potiról jövő DC? Az CMOS elem elég kényesnek tűnik.
(#) Pisti1986 hozzászólása Nov 23, 2016 /
 
Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
Van egy Reloop Rmx 40 usb keverőm.
A Master kimenetén nagyon halk a hang, hiába van minden teljesen feltekerve akkor is alig ad ki hangot. Valami 'műveleti ic' baja van egy hozzáértő szerint, de ezt az ic-t hol találom??
Segítségeteket előre is köszönöm.
(#) steelbird válasza Pisti1986 hozzászólására (») Nov 24, 2016 /
 
Szia.
A Trim Output poti nincs letekerve?
A Master kijelző mit mutat?
(#) Pisti1986 válasza steelbird hozzászólására (») Nov 24, 2016 /
 
Szia.
Nincs letekerve, a kijelzője semmit sem mutat.
(#) Pisti1986 válasza steelbird hozzászólására (») Nov 24, 2016 /
 
Mind a 4 Line kijelzője mutat, de hang a Masteren minimális.. szinte semmi
(#) steelbird válasza Pisti1986 hozzászólására (») Nov 24, 2016 /
 
Gondolom, a Master2 és fejhallgató kimeneteket is megnézted már, azokon sincs hang?
(#) Pisti1986 hozzászólása Nov 24, 2016 /
 
Sajna sehol sincs hang..
(#) Pisti1986 hozzászólása Nov 28, 2016 /
 
Sikerült odáig jutnom, hogy mstmár minden csatorna jó, de most meg a Fader szivat..
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem