Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Több monitor, egy számítógép
Lapozás: OK   2 / 2
(#) bbalazs_ válasza Polo777 hozzászólására (») Máj 31, 2009 /
 
Multimonitoros PCI VGA kartyakat kell venned.
Vagy sima PCI VGA-bol sokat...
(#) interferi hozzászólása Máj 31, 2009 /
 
Üdv!
Lehet kapni USB videokártyát, VGA és DVI kimenettel is.
(#) magam hozzászólása Dec 20, 2009 /
 
üdv
én az szeretném megtudni hogy számítógépet tv-re a külső monitor csatin keresztül?
én erre gondoltam:vatera link
(#) lacihobby hozzászólása Ápr 29, 2010 /
 
Én az LCD tv -met szeretném a számitogepre kötni filmnézésre, maradjon a monitor is nekeljen huzigálni a kábeleket.Esetleg lehet hogy a TV-et máskep bekötni ,hogy a monitoron lehessen dolgozni mást mig én Tv-zem. Az eloszto nem zavarja egyiket a masikat
(#) miki79 hozzászólása Júl 10, 2011 /
 
Sziasztok! Én azt szeretném kérdezni,hogy azt hogyan lehet beállítani ha videokártya csak egy monitort mutat a beállításokba,hogy két monitort mutasson.
A saját gépemen megtudtam oldani mert az alapból két megjelenítő eszközt mutatott.
A tesoméknak is megkellene csinálnom de amiatt nem tudom.Pedigle van rajta s-video kimenet is?
Kösz az infot!
(#) kadarist válasza miki79 hozzászólására (») Júl 10, 2011 / 1
 
Szia!
Dugd az S-video kimenetre a tévét, ettől meg szokott jelenni a második megjelenítő a menüben.
(#) Tanzman hozzászólása Okt 20, 2011 /
 
Monitorra közvetlenül tudok megfigyelő kamerát kötni?
(#) marton11 válasza Tanzman hozzászólására (») Nov 1, 2011 /
 
Nem mert:
A megfigyelö kamera kimenete nem RGB jel.
A video jelt fel kell dolgozza egy egység hogy RGBHsVs..
jelt fel tudja dolgozni a monitor.
A monitor nem TV.
A régi CRT monitorokban direktbe megy az rgb a vide jel a video erösitöhöz mig a tv a (V)ideo jelrol levalasztja Vs a Hs t stb.-t .
Tehát a monitor nem TV és a monitor nem (A)/V jelt dolgoz fel
(#) Atoris01 hozzászólása Ápr 2, 2012 /
 
Tomee 2 kártyás gondja az azért is lehetséges mert nem egyformák az órajelek vagy lehet h a gép azt ismeri fel ameiket jobban tudja felhasználni de az átlagos vidi Kártyákon már 2 monitor kimenet is van plussz 1 HDMI csati is, szval nekem nvidia Geforce 210 es ddr2 es kártyám van és 2 monitorral tolom és megosztással is elég jól bírja a kártya szval nem kellenek ide ien csati plusszos megoldások mert uj kártyákhoz átalakítót is adnak és arra már simán rá lehet kötni 1-2 monitort
(#) Atoris01 válasza lacihobby hozzászólására (») Ápr 2, 2012 /
 
elosztóval sehogy nem fogod te ezt megoldani sztem de azt meglehet ha a kártyádon 2 darab be/ki menet van csak különbözőek akkor 1 átalakítóval megoldhatod a problémát és már csak a gépen kell beállítani azt h megosztva legyenek és kész és akkor ha a tvt átkapcsolod oda ahova bedugtad a monitor kábelt és már mehet a film de közbe a monitoron tudsz dolgozni is
(#) ujonc1 hozzászólása Aug 11, 2012 /
 
Sziasztok
Olyan problémám van hogy 3 monitort szeretnék csatlakoztatni egy pc-re. de a monitorok mérete különböző 19",19" és 24" Így a felbontásuk is más.Nem kell 3D mert csak grafikonok és adat számok futnak rajta majd. Milyen olcsóbb videó kártya kellene bele hogy össze lehessen hozni.
A monitorok meg vannak csak a kártya kellene még. Totál amatőr vagyok hozzá. Sürgös!!!!!
Előre is köszi.
(#) ujonc1 válasza ujonc1 hozzászólására (») Aug 12, 2012 /
 
Hát ez nem egy pörgős fórum.
(#) kadarist válasza ujonc1 hozzászólására (») Aug 12, 2012 / 1
 
Szia!
Vegyél egy négy portos VGA splittert, ha nem akarsz áramkört építgetni.
(#) kokozo válasza ujonc1 hozzászólására (») Aug 12, 2012 / 1
 
Szia! Ha van alaplapi vga -d és teszel mellé egy 2 kimenetes vga-t akkor már meg is van oldva a problémád. Ha nincs akkor veni kell vagy egy 3 kimeneteset (a legtöbb ilyen manapság csak a 3. kimenetük hdmi és ha valamelyik monitorodon van ilyen akkor nyertél) vagy a 3. verzió dual pciexpresses alaplap bele 2 vga ekkor már lesz 4-6 kimeneted is.
(#) ujonc1 válasza kokozo hozzászólására (») Aug 12, 2012 /
 
Köszönöm a válaszokat
(#) pucuka válasza ujonc1 hozzászólására (») Aug 12, 2012 /
 
Tekintsd át a Matrox választékát, nem olcsón, de biztos találsz megoldásokat akár 16 monitor összekapcsolására, akár mozaik, akár többképernyős kivitelben.
(#) pucuka válasza pucuka hozzászólására (») Aug 12, 2012 /
 
Itt a link:
Bővebben: Link
(#) viktor0312 hozzászólása Szept 24, 2012 /
 
Sziasztok . Van egy ati x1650 pro vidokarim és az lenne a kérdésem , hogy két monitort ez tud kezelni?? Nem nagyon vágom az ilyen dolgokat ezért is érdeklődöm. Illetve még egy kérdés. Ha megy a kártyámon a két monitor akkor az alaplapi vidokarit tudom használni? Rgo 3 monitort tud menni egy pc-ről? Ha igen esetleg milyen progi kell hozzá?

Köszönöm a válaszokat.
(#) ht1080z válasza viktor0312 hozzászólására (») Szept 24, 2012 /
 
A vga és a DVI csatlakozóra rakott monitorok mehetnek egyszerre.
(#) viktor0312 válasza ht1080z hozzászólására (») Szept 25, 2012 /
 
Ó je Köszi. És mizu az alaplapi videokarival?? Azt nem lehet beüzemelni? Szóval ,hogy 3 monitor legyen?
(#) kirally hozzászólása Dec 3, 2012 /
 
Sziasztok! Nekem olyan megoldásra lenne szükségem, hogy egy videokártyáról két monitort lehessen kapcsolni, hogy egyszer az egyik, másszor a másik kapjon jelet.
Szóval amolyan vga bemenetválasztó szerűség kellene, ami tranzisztorral menne.

Bence
(#) Lothar hozzászólása Szept 30, 2014 /
 
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Adott egy ipari Pc aminek rgb (3x bnc) kimenete van. A zöld színre rá van keverve a composit jel.
És így csatlakozik a beépített monitorhoz.
Ezt a videojelet szeretném megcsapolva, rá kötni egy olyan egységre, aminek a sárga RCA (composit?) bemenete van.
lényegében táv-szervíz céljából szeretném látni a monitort.
Van erre egyszerű megoldás? Az sem gond ha csak fekete-fehér képet látok.
Pár fórum bejegyzést elolvastam, de nem találtam választ.

előre is köszönöm a segítséget.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem