Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Quad 606,707, és 909-es erősítő tapasztalatok és hibák
Lapozás: OK   10 / 10
(#) firstman válasza reloop hozzászólására (») Márc 16, 2023 /
 
Köszönöm a megerősítést Én is arra jutottam, hogy még így is bőven a megengedett határokon belül vagyok. Egyébként jelenleg nem hallom jobbnak ezt az erősítőt, mint az Alkotós Ludwigos 405-öt. Ráadásul extrém érzékeny még arra is, hogy hova van testelve a hűtőborda. Talán a kollektor-borda kapacitások miatt, de olyan torz lecsengéseket produkál a hangban, hogy igen csak meggyűlik vele a bajom. Egyelőre úgy értem el a legjobb eredményt, hogy egy-egy 10R körüli ellenállással a közös test pontra kötöttem mindkettőt.
(#) szendi001 válasza firstman hozzászólására (») Márc 16, 2023 /
 
És mennyivel lett nagyobb a teljesítmény?
(#) firstman válasza szendi001 hozzászólására (») Márc 16, 2023 /
 
Nos, a mérésem 500Hz körüli jellel történt, mivel a multim ott mérte a legnagyobb feszt. A mért ~52V, valahol 150-160W lehet nagyjából. Persze ezek csak hozzávetőleges mérések. Nyilván szkóp kellene a pontos adatokhoz.
(#) szendi001 hozzászólása Júl 18, 2023 /
 
Sziasztok! Pcb wayen valami ukrán megosztotta az alkotó felé nyák terv gerber- ét. Nyilván így egyszerű replikát rendelni, amúgy meg nem túl fér dolog.
(#) Kupakos hozzászólása Júl 18, 2023 /
 
Sziasztok ibiza 1000 1600 w mosfet végfok mit tudhat 8 Ohm on van információ info írva de valszeg ez marketing
(#) szendi001 válasza Kupakos hozzászólására (») Júl 18, 2023 /
 
Ez itt off. Gyere át az erősítő mindig topicba légy szíves.
(#) firstman válasza szendi001 hozzászólására (») Aug 9, 2023 /
 
Nem egészen értem, hogy mi a probléma ezzel Egyébként is elérhetőek a tervek, pl itt is.
(#) szendi001 válasza firstman hozzászólására (») Aug 10, 2023 /
 
Például: Nem ő tervezte. De a PCB wayen jutalékot kap, ha rárendelek a nyákra. Lenyilatkozza, hogy a saját munkája. Vannak megosztott projektek, de a forrást meg szokták adni.
(#) firstman válasza szendi001 hozzászólására (») Aug 10, 2023 /
 
De ezt megtehette volna a tervező is, réges régen. Ha egy nyilvános fórumon közzé teszel egy tervet, azzal valahol azt is bevállalod szerintem, hogy ilyesmi is megtörténhet. Ráadásul most egy átdolgozásról beszélünk, egy olyan erősítővel kapcsolatban, aminek egyébként is nyilvánosak a tervei.
(#) szendi001 válasza firstman hozzászólására (») Aug 10, 2023 /
 
Bővebben: LinkMegnéztem. 909 néven van fent.Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Aug 10, 2023
(#) Dr Endugu válasza szendi001 hozzászólására (») Aug 11, 2023 /
 
Ez nem Alkotó által tervezett panel.
(#) szendi001 válasza Dr Endugu hozzászólására (») Aug 11, 2023 /
 
A második link eléggé hajaz a térbeli képekre az előzményekben.
Következő: »»   10 / 10
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem