Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Gőzkabin rádió hiba.
 
Témaindító: goodmangepi, idő: Szept 4, 2013
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) goodmangepi hozzászólása Szept 4, 2013 /
 
Sziasztok.

Egy gőzkabinba (gyárilag) beépített rádiója egyszer csak (6év) után elhalhatott. Van sáv keresője ami csak fut és fut nem talál adókat. 10 tárolási lehetőség van, az azokon beállított adók egyike sem szólal meg és az equalizer sem mozdul. Csatorna váltáskor mindig végigszalad az equalizer. A hangszóró pattog ha emelem vagy csökkentem a hangerőt, minden rendben vele.

Mi történhetett a rádióval?
Aki tud esetleg segíteni kérem tegye meg.
(#) Gafly válasza goodmangepi hozzászólására (») Szept 4, 2013 1 /
 
Idézet:
„Mi történhetett a rádióval?”

Lehet hogy elromlott, hat év után...
(#) fecameca válasza goodmangepi hozzászólására (») Szept 4, 2013 / 1
 
Szerintem beázhatott, vagy lecsapódott benne a pára. Azért ilyen későn, mert most repedhetett meg valahol a vízzáró burkolat, vagy a nyomógombok valamelyike. Szétszedés, tiszta alkoholos átmosás, szárítás után lehetne azt megmondani biztosan, de egy ilyen nedves helyen ez a legkézenfekvőbb, és a leggyakoribb hibalehetőség. Vagy még mindig vizes belül, vagy a beázás miatti sókicsapódás okoz benne zárlatot, esetleg eloxidálódhatott annyira a panel, hogy valahol megszakadt.
(#) Gafly válasza fecameca hozzászólására (») Szept 4, 2013 /
 
Ez esetben javaslom az elázott mobiltelefon javításra keresni itt is és az interneten is...
(#) goodmangepi válasza fecameca hozzászólására (») Szept 4, 2013 /
 
Minden más tökéletesen működik. A beázás, zárlat szerintem minden mást is tönkre tenne. Csak a rádió menne benne tönkre?
(#) kadarist válasza goodmangepi hozzászólására (») Szept 4, 2013 /
 
Az antenna csatlakozója nem húzódott ki? Ilyen banális történetre is gondolni kell.
(#) goodmangepi válasza kadarist hozzászólására (») Szept 4, 2013 /
 
Köszönöm de sajnos nem.
(#) Gafly válasza goodmangepi hozzászólására (») Szept 4, 2013 /
 
Akkor meg elromlott.
Tőlünk milyen segítséget vársz/remélsz (ezeken felül)?
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem