Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autotrax Dex tervező program
 
Témaindító: pjg, idő: Feb 7, 2015
Lapozás: OK   3 / 3
(#) pjg válasza niedziela hozzászólására (») Feb 11, 2015 /
 
Nincs pénzük tesztelőket megfizetni. Így is csurran majd az infó a felhasználóktól.
(#) elektrocad válasza pjg hozzászólására (») Feb 11, 2015 /
 
Idézet:
„Nincs pénzük tesztelőket megfizetni.”

Nem kell többesszámban beszélni róla, ugyanis kicsit utána néztem és sajnos csak egyetlen ember áll a program mögött, nevezetesen Iliya Kovac. Itt és itt.
Az utóbbi linken sok vélemény olvasható a programról és többségükben nem éppen pozitív.
Kicsit furcsának találom, ha valaki azt hiszi magáról, jobbat tud egyedül alkotni, mint egy csapat. Valószínűleg igazad lehet a tesztelésről, az ingyenességgel akarja elérni, hogy mások által (gondolom azt ingyen várja el ) jusson ahhoz a tudáshoz, ami egy ilyen szoftver fejlesztéséhez szükséges.
Ami pedig az ingyenességet illeti, az csak a nem kommersz használatra vonatkozik, egyébként 49 dollárt kér érte plusz évente 29 dollárt a frissítésekért.
Megjegyzés: A programmal kapcsolatban igen sok a Protelre való hivatkozás található. Kicsit furcsa.
A hozzászólás módosítva: Feb 11, 2015
(#) devergo74 hozzászólása Feb 14, 2015 /
 
Letöltöttem a programoz, de e-mailben nem kaptam hozzá kulcsot, csak linket ahol meg lehet vásárolni. Akkor ez már nem kipróbálható?
(#) pjg válasza devergo74 hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
igen
(#) devergo74 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Elindítom a programot, és már kéri is a jelszót.
(#) Laslie válasza devergo74 hozzászólására (») Feb 15, 2015 /
 
Már (megint) jelszó nélkül lehet telepíteni.
(#) kaqkk válasza Laslie hozzászólására (») Feb 15, 2015 /
 
Hurrá...
(#) elektromos hozzászólása Dec 1, 2015 /
 
Ennyiért már érdemes megvenni szerintem.
http://kov.com/Purchase/Full-Version
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2015
(#) tothzsolt hozzászólása Jún 1, 2017 /
 
Valami frissebb vélemény a programról?
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem