Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mechanikus üzemanyagszint mutató
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Joe_001 válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 27, 2016 /
 
Valóban erre a harmonika szerű csőre gondoltam.
Még egy.Műszaki tömítés készítő legyártja-e olajálló anyagból?
Más: A mérőnek van-e cikkszáma? Régi mikrofilmen esetleg.Lehet ott több info van róla.
(#) Promeszrt válasza Robin2 hozzászólására (») Nov 28, 2016 /
 
Kedves Hozzászólók!

A mechanikus üzemanyag szint jelző rendszer több sebből vérzett. Egyelőre maradjunk a tömítetlenség-problémánál.
Joe_001 és Robin2 is jó helyen kapisgál, a VW megpróbálkozott egy tömítéssel, de az nem volt sikeres. Ez a megoldás a Tangeber nevű képen látható. Ezt a tömítést a gyár sem tekintette pótalkatrésznek, mert nem volt cserélhető, úgy volt "berobbantva" a jeladóba. Ezért az (eredeti) alkatrész katalógusban nem is szerepel. (Katalogus nevű kép.)
Ma, az össznépi diesel-csalás idején tanulságos, hogy anno a VW milyen őszintén feltárta az eredeti javítási kézikönyvekben a problémákat, egyebek mellett éppen a mechanikus üzemanyag szint jelző rendszer gondjait. Mintegy fél oldalon taglalják ezeket, de ennek fordítását már tényleg nem merem ezen a fórumon közzé tenni. Akit érdekel, szívesen elküldöm e-mailben. Az én címem xxxx@xxxx.hu.

- Mod: E-mail cím kivéve, fórumon nem célszerű e-mail címet megosztani (spam, stb).
A hozzászólás módosítva: Nov 28, 2016
(#) Promeszrt válasza Joe_001 hozzászólására (») Nov 28, 2016 /
 
Kedves Joe_001!
Fentebbi választ Neked is küldöm.
Üdv!
(#) zolika60 válasza Promeszrt hozzászólására (») Nov 28, 2016 /
 
Dani! A fórumba ne írd ki az email címed, mert rengeteg SPEM-et fogsz kapni. Az adatlapodra tedd fel, ott csak az olvashatja aki regisztrált és rákeres. Jobb oldalt a Beállítások menüben tudod ezt megtenni.
A hozzászólás módosítva: Nov 28, 2016
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem