Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   487 / 1116
(#) .colin válasza Gombszem hozzászólására (») Okt 1, 2014 /
 
Próbáltam már egy párat de eggyikkel sem akart müködni. A Win is próbált keresni hozzá de nem talált.
(#) vladcepes hozzászólása Okt 1, 2014 /
 
Sziasztok! Tudom csak félig számítógépes a kérdésem de nem tudom máshol felrakni a kérdést,és hátha tud valaki segíteni.

Egy kis segítséget kérnék. A telefonomra jó régen telepítettem a skypet. (jelszót anno beütöttem,-aztán automatikus bejelentkezést választottam).
A laptopon csináltam egy Windows visszaállítást majd ott is próbálok bejelentkezni a skypen de nem tudok mert nem emlékszem a jelszóra. Az (anno megadott mailcim már nem létezik tehát hiába kérek elfelejtett jelszót mert az email cím már nincs). Kérdésem hogy telefonból nem lehet valahonnan kikeresni a mentett jelszót? valahol nem tárolja az ilyesmit? Válaszokat előre is köszönöm.
(#) vladcepes válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 1, 2014 /
 
Sikerült!
(#) coyote55 válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 1, 2014 /
 
OK,és hogyan? Én is előre félek, hogy ilyesmibe futok bele.
(#) antikzsolt válasza coyote55 hozzászólására (») Okt 1, 2014 /
 
Újra létre kell hozni az email címet ha megszűnt. Így le tudod kérni a jelszót. A telefonból kiszedni meg jó kérdés.
(#) cupika97 hozzászólása Okt 2, 2014 /
 
Sziasztok, hoztak egy gépet javításra. Kihúzták a stekkerbol, BIOS resetelodott, Windows nem bootol. Gondoltam meghibásodatt a HDD-n néhány Windows file, újrarakom s rendben lesz minden. De a telepito is ugyan ott lefagy. Mindent kicseréltem már, ezalatt értem a HDD-t, RAM-ot, tápot, s a BIOS-t is frissítettem. Ugyan az hiba. Aki tud segítsen mertmár ténleg tanácstalan vagyok. Ilyennel még nem találkoztam. Alaplapnak lenne kampec? MSI G31TM-P21 lap.
A hozzászólás módosítva: Okt 2, 2014
(#) belfi2 válasza cupika97 hozzászólására (») Okt 2, 2014 /
 
Szia!

Attól hogy kihúzták a "stekker"ből még nem resetelődik a bios, mert ezért van benne az elem.Viszont ha az lemerült, gyenge akkor lehet probléma mert vissza áll alapra , és sérülhet is. Elemet kivenni megnézni , min 2,8V ami még jó (nálam 2,6V is ment ) ha nincs meg akkor csere.A bisot betölteni az optimális beállításokkal.Diagnosztikai lemezt be helyezni , RAM teszt , HDD teszt. Live cd bebootól ha megy akkor nem a lap a hibás. Onnan már lehet tovább keresni.
(#) cupika97 válasza belfi2 hozzászólására (») Okt 2, 2014 /
 
BIOS elem rendben van. Azt nem értem hogy miért resetelodott.
(#) belfi2 válasza cupika97 hozzászólására (») Okt 2, 2014 /
 
Lehet tunigolni akarták , és rossz beállítást adtak meg. Az is lehet hogy a gazda resetelte de általában nem mondják meg , "Hozzá sem lett nyúlva" Pedig igen . Állítsd be valamilyen működő beállításra a biost. PL Tilsad a floppyt , adj meg időt dátumot, kapcsold le vegyél ki belőle mindent , majd indítsd újra , és húzd ki a konnektorból. Ha ismét resetelődik akkor valami gáz lesz a lappal ha nem akkor állítsd be rendesen és ellenőrizd.
(#) vladcepes válasza coyote55 hozzászólására (») Okt 2, 2014 / 1
 
Úgy ahogy "antikzsolt" is írta, létrehoztam ugyan azt a mail fiokot,majd kértem a jelszót, rá egy félórára kaptam meg.

Üdv!
(#) vladcepes hozzászólása Okt 2, 2014 /
 
Sziasztok! Megint beleütköztem egy problémába. Négy éve nem kellett hozzányúlni a géphez (vagyis újratelepíteni meg ilyesmi) de amint a napokba is írtam hogy a mappabeállításai annyira megváltoztak hogy itt is ami segítséget kaptam,meg a netten amiket olvastam nem segített,így visszaraktam egy 2010-es Ghost mentést. Most a talált frissítéseket újra felrakta(m) kivéve egyel állandóan xarakodik és ez a Windows 7 SP1. Be linkelem a képet is hogy milyen problémába ütközik. Kerestem egy pár hozzászólást ezzel a hibakóddal a netten de a leírtak alapján sem sikerül rábírni hogy valahogy legyen már túl rajta.
Szerintetek mi a megoldás?

Üdv!
(#) belfi2 válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 2, 2014 /
 
Hali!
Töröld és tedd fel kézzel.Bővebben: Link
Ha fent van a KB971033 töröld.
(#) vladcepes válasza belfi2 hozzászólására (») Okt 2, 2014 /
 
Szia!
Próbáltam tegnap úgy hogy leszedtem és kézzel próbáltam de ugyan az a hiba.
Keressem meg a KB971033 töröljem majd utána tegyem fel a KB976932-t?
Köszi!
A hozzászólás módosítva: Okt 2, 2014
(#) vladcepes válasza belfi2 hozzászólására (») Okt 2, 2014 /
 
Töröltem a KB971033-ast,aztán újraindítottam majd próbáltam felrakni a KB976932 a hiba ugyan az.
(#) antikzsolt válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
Szia.

Próbáld meg az advence system care javítani a hibát. Ez egy karbantartó program. Le kell tölteni az iobit oldaláról és 30 napig használhatod teljes körűen. Azután már csak kb 80% tudod használni. Ez a biztonsági hibákat is javítja drivert is megkeresi st.
(#) vladcepes válasza antikzsolt hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
Szia! Köszönöm! Mintha már összefutottam volna valamikór ezzel a programmal.(olyan ismerős). Este kipróbálom. Üdv!
(#) antikzsolt válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
Nagyon jó kis program. Én meg is vásároltam. Nyugodtan használhatod.
(#) belfi2 válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
Szia!

Ezt is átolvastad? Bővebben: Link

Itt Magyarul
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2014
(#) vladcepes válasza belfi2 hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
Szia!
Igen ezt is próbáltam még aznap este.
(#) belfi2 válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
Hali!

Esetleg megpróbálhatod úgy hogy megint felteszed a klónt, és rögtön utána az sp1et,majd utána a frissítéseket. Ha nem megy, sok lehetőséged nem marad, mint egy újra telepítés.
(#) ktamas66 válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
A biztonság kedvéért futtass le valami hasonlót, egy vírusteszt sem árt, ellenőrizd a dátumbeállítást.
(#) xitibi válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
szia
Csak kérdezem az eddig telepített frissítések között nincs olyan ami gátolná a sp1 fel telepítését?
Gondolok a verzióvédelemre (1.12 nem írhatja felül a 4.12)
Én nem nagyon ismerem ezeket a klón dolgokat de ilyenkor mindent tőről a merevlemezről és úgy másolja vissza vagy csak próbálkozik a változtatott állományokat vissza cserélni?
Ugyan is a második eset szerintem a verzióvédelem miatt gond lesz.
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2014
(#) vladcepes hozzászólása Okt 3, 2014 /
 
Sziasztok! Köszönöm a sok hozzászólást, veszem sorba. Most kipróbáltam "antikzsolt" által leírt programot. Most újraindítom a gépet aztán kiderül. Meg van a Malwarebytes-em is azt is lefuttatom utána.
"xitibi" passz, már régebben is csináltam ilyet igaz XP-vel de nem volt gond, visszarakta és ment minden tovább rendesen. (persze utána egyből jöttek a frissítések ) de nem volt gond a telepítésnél.
UI:" ktamas66" most fut a malwarebytes a dátumbeállítás az volt az első amit beállítottam miután visszaraktam a Ghost-al.
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2014
(#) vladcepes hozzászólása Okt 3, 2014 /
 
Megcsináltam az "Advanced SystemCare 7"-el fúlósan a(futtatást) javítást, Malwarebytes lefuttatva semmi, gép újraindít kézzel próbálom telepíteni az Sp1-et de a hiba ugyan az. Lehet az lesz hogy visszarakom a Gost-al megint aztán nem engedem frissíteni addig amíg nem próbálom meg az Sp1-et telepíteni. (Most csak az Sp1-el xarakszik) nem tudom ezt kilőni hogy nem mind akarja ezt telepíteni?
(#) Norberto válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
Idézet:
„Kerestem egy pár hozzászólást ezzel a hibakóddal a netten de a leírtak alapján sem sikerül rábírni hogy valahogy legyen már túl rajta.”


Megtudhatjuk, hogy pontosan mikkel is próbálkoztál, mielőtt a HE-re írtál volna?

Egyébként ezt megpróbálhatnád: Bővebben: Link

A legelső hozzászólásban van a megoldásról szó, jacob Micheal írta.
(#) belfi2 válasza Norberto hozzászólására (») Okt 4, 2014 /
 
Hali!
Bővebben: Link Már volt róla szó!
(#) Norberto válasza belfi2 hozzászólására (») Okt 4, 2014 /
 
Aha, efelett jól átsiklottam, bocsi.
(#) belfi2 válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 4, 2014 /
 
Szia!

Ha van lehetőséged ne a klónt rakd vissza, hanem egy teljesen új Win 7 integrált SP1-et.És ha végeztél a finomhangolással akkor ne KLÓNOZD legalább is külön klón programmal ne . Van a WIN7nek saját programja. Azzal csinálsz egy mentést és lehet használni bármikor elszáll a rendszer.
(#) vladcepes válasza belfi2 hozzászólására (») Okt 6, 2014 /
 
Szia!

Hétvégén nem igazán volt időm vele foglalkozni,meg ide írni se. Eddig ugye a Norton Ghost-ot használtam, de akkor most ki fogom próbálni a Win7 saját programját. (nem igazán akartam ujratelepítgetni-de nem is ezt vártam hogy ez lesz). Igaz eddig a Norton Ghost-ot Win Xp-re használtam). Ezt a Win 7 mentést valóban 2010-ben csináltam a telepítések után-azóta nem nyultam hozzá{nem is kellett} de akkor most kipróbálom ahogy írtad.
Üdv!
(#) otthonpc20 hozzászólása Okt 6, 2014 /
 
Sziasztok!
Igazából nem témába vág, de más témát nem találtam. A kérdésem az lenne, hogy van egy Fujitsu Siemens Pc-m G31T-M2 V.1.0 Típusú alaplappal. Szeretném bővíteni a memóriáját, mekkorát bír el ez az alaplap? Esetleg processzort lehet-e benne cserélni, ha igen milyet lehet bele rakni?
Előre is köszönöm a választ!
Következő: »»   487 / 1116
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem