Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   561 / 1120
(#) BEMcorp válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Ezt így nem lehet előre megmondani.
Én is sok játékot másolok, de sok nem működik simán másolva.
A legtöbb új játék a mentéseket sem a saját mappájában tárolja, hanem a documents & settings -ben.
(#) Ge Lee válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Ahogy már előttem írták, a zöme nem fog. Egyszer kipróbáltam és kb. 1-2 ment a 10-ből, ilyen volt az arány. Attól függ hogy hogy lett megírva, milyen formában települ. Az újabbak már hasonlóan mint egy oprendszer, tehát ha minden bitjét átmásolod valahova akkor sem fog működni.
(#) Annonymus válasza Ge Lee hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
SSD bekötésenél (amikor a wint telepítem meg utána) nem kell bootolási sorrendet beállítani?
Vagy azzzal hogy lehúzom a HDDt a win telepítéséig akkor nem kell?
(#) steelbird válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
A boot sorrendet mindig meg kell nézni telepítés előtt. Az az eszköz legyen az első helyen, amin a telepítő van.
(#) belfi2 hozzászólása Aug 31, 2015 /
 
Sziasztok!
Megkockáztatok egy vírusírós kérdést. *
Az AVG vírusirtóról van szó. Indulásnál tehát a gép bekapcsolásakor , agy sárga felkiáltó jel jelenik meg a tálca ikonban. A hálózati csatlakozás ikonján is egy kék kör ami a sárga felkiáltó jel eltűnésével elmúlik. Ha rákattintok a tálca ikonra a következő képet látom. Nem minden esetben a szem .védelem , hanem az E-Mail védelem is ezt csinálja . Rákattintok a javításra , akkor rendbe jön, de minden indításnál ezt el kell játszani.
A kérdés mindössze ennyi. Hiba , vagy vagy az AVG így indul?
Köszönettel.
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2015

avg.jpg
    
(#) steelbird válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Szia!
Azt írja, hogy a "Személyes adatok összetevő nem aktív". Vagyis, induláskor nem indul el az AVG -vel együtt ez a komponens.
Nincs AVG -m a gépen, de több gépre tettem már fel, mert ez terheli meg legkevésbé a rendszert az ingyenesek közül. Eddig egyiknél sem volt indítás után ilyen gond. A beállításait bogarászd át tüzetesen, hátha csak be kell állítani, hogy ez az összetevő is állandóan fusson. Lehet esetleg UAC miatti probléma, vagy amiatti telepítési hiba, de ezt csak tippelem még, mint eshetőség..
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2015
(#) belfi2 válasza steelbird hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Köszi!
Megpróbálom egy gyakorló telepítéssel de időközben felvettem a kapcsolatot az AVG terméktámogatással. Ők is egy reinstallt javasolnak.
(#) steelbird válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Telepítéskor rendszergazdaként futtasd a telepítőt.
(#) belfi2 válasza steelbird hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Ezzel egy picit elkéstél mert most futott le a vizsgálat. Eddig minden rendben de majd a következőt úgy csinálom
Köszi .
(#) steelbird válasza belfi2 hozzászólására (») Aug 31, 2015 / 1
 
Bizonyos rootkit eltávolító szoftverek nemkívánatosnak jelzik az AVG egy-két futó komponensét és eltávolítják. Pl. ez ki szokta nyírni az AVG -t, kémprogramnak jelzi valamelyik futó szolgáltatását. Nem futtattál valami hasonló programot?
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2015
(#) Annonymus hozzászólása Aug 31, 2015 /
 
Sziasztok
Melyik vírusírtót ajánlanátok friss winre?
Az SSD után
(#) Ge Lee válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
ESET vagy AVG, de ennek nem sok köze van a géphibához. Az újabbakkal az a baj hogy eléggé fogják a gépet, persze egy kétmagos gépnél ezt nem fogod észrevenni. Nekem ment ezen a kis netbookon még valamikor a 3-as Nod, észre sem vette. Most a 8-as (ami már EST) van fenn, olyan mintha bekapcsoltam volna egy felezőt. A böngésző ablakira másodperceket kell várni, de néha még egy mezei görgetés is darabos, ha pl. egy nagyobb méretű könyvtárban bogarászom. Az AVG egy hangyányival gyorsabb, de azzal is látni hogy ott van a háttérben.
(#) steelbird válasza Ge Lee hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Sajnos, ehhez még hozzájön pluszban a többi szoftver megnövekedett gépigénye. Még a böngészők új verziói is jóval erősebb gépet igényelnek, mint a régebbi verzióik.
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2015
(#) Annonymus hozzászólása Aug 31, 2015 /
 
De ha rajta lesz az új win és akkor se lesz internetem akkor mit csináljak?
És pl az intel ,Nvidia és a böngészők mappáját érdemes átmásolnom a c-re?
(#) steelbird válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Akkor kapcsold be a routert, vagy dugd be a kábelt.. Semmit ne másolj az új rendszerre, csak a dokumentumaidat.
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2015
(#) Annonymus válasza steelbird hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
És backupokat? Átrakjam?
(#) Annonymus válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
És ha mondjuk azokat amiket megakarok tartani feltölt egy felhőbe? (Onedrive)
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2015
(#) Annonymus válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Úgy rövidebb ideig tart majd a formázás ha a windowshoz nem szükséges dolgokat letörlöm ?(C-ről)
(#) Ge Lee válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 / 1
 
Miért ne lenne? Ha van hálózat az alaplapon és az be van kapcsolva, akkor a win telepítése után az automatikusan működni is fog, tehát lesz neted, feltéve hogy minden más (modem, router ha van) is rendben van.
Miért nem szólsz a szomszédnak, ennyi idő alatt már megcsinálta volna...
(#) Annonymus hozzászólása Aug 31, 2015 /
 
De úgy rövidebb ideig tart majd a formázás ha a windowshoz nem szükséges dolgokat letörlöm ?(C-ről)
(#) steelbird válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Idézet:
„És ha mondjuk azokat amiket megakarok tartani feltölt egy felhőbe?”
Most akkor van neted, vagy nincs?
A helyedben én tiszta telepítést csinálnék. Minden progit frissen, újra. A böngésződből ki tudod menteni a könyvjelzőket, kedvenc oldalakat, stb... A dokumentumokat és a letöltéseket (doksik, képek, zenék, videók) szintén menteni tudod, a többi mentett program adatokkal együtt. Minden más friss legyen.
(#) steelbird válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Feleslegesen töltöd a törölgetéssel az idődet. A gyorsformázás pár másodperc, a teljes formázás akár percekig is eltarthat. Mindkettő a teljes meghajtót formázza, nem csak azt a részét, ahol adat van, úgyhogy tök mindegy, mennyi részén van adat, menyin nincs...
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2015
(#) Annonymus válasza steelbird hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
És mi akülönbség a gyors és a normál formázás között?
(#) mrbini hozzászólása Aug 31, 2015 /
 
Sziasztok!
Használ(t) már valaki Bővebben: Link ilyet?
Nálam a következő a gond. A gép bekapcsolása után (Win7) rendszeresen nem látja a meghajtót.
De ha bekapcsolás után belépek a bioszba az látja a HDD-t. Kilépek a gép újraindul majd lefagy, egy reset és a Win7 bejelentkezése után megvan a meghajtó.
Valakinek valami ötlete?
(#) Annonymus válasza steelbird hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
És egyébként nincs semmi fontos dolgom csak a játékbeli mentések
(#) steelbird válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Látom, inkább szeretsz kérdezni, mint utánaolvasni. A kérdésedre a Google több száz találata közül válogathatsz a válaszok között.
Idézet:
„...És egyébként nincs semmi fontos dolgom csak a játékbeli mentések...”
Akkor mi a probléma? Mentsd le azokat a D -re és lehet legyalulni a C meghajtót..
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2015
(#) Annonymus válasza steelbird hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Persze ,nem rég beírtam hogy SSD bekötése és mit adott ki?; HDD bekötése :/
(#) Annonymus válasza steelbird hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Egyébként ez milyen felosztás lenne?
Particiók

C: rendszer (win) 250gb SSD
D: backup 150gb HDD
E: games 750gb HDD
(#) steelbird válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Keresni is tudni kell... Egyébként azonos a HDD bekötésével. Többnyire SATA csatolója van, el sem lehet dugni, azonos a SATA -s HDD bekötésével.
(#) steelbird válasza Annonymus hozzászólására (») Aug 31, 2015 /
 
Nem minden játék fut másik meghajtóra telepítve, sok játék csak a C -ről megy. A backup mérete szerintem kicsi, bár ez relatív és attól függ, miket szeretnél oda mentegetni.
Következő: »»   561 / 1120
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem