Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   639 / 1121
(#) xitibi válasza befottesuveg hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Szia.
Logikusan gondolkodva ha valami kezeli a 2.0 és az 1.0 annak miért kéne kezelni a 3.0?
(#) mineral válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Sejtettem, hogy a csipkebokorral lesz a gond...

Specifikáció szerint visszafelé 2.0-ra kompatibilis. SP3-al az XP is elég neki.
Csak FAT32-re vagy eXFat-re tudom formázni. FAT32-re van formázva minden Pendrive-on. Ez is.
Újra formázva és az alaplapi csatlakozóban használva is alig 5MB/S-et tud.

Úgy látszik, hogy mégis csak a gép lesz kevés neki.

Köszi a segítséget.

NotKing.JPG
    
(#) mineral válasza befottesuveg hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Köszi a linket.
(#) SzervízMacska válasza mineral hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Csak van az elérhető közeledben egy modernebb gép, ahol ki lehet ezt zárni. Ha másutt is lassú, jogos a csere igény a boltban...
(#) eyess válasza mineral hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Nem tudom az én 512GB os pen em megy mint a szél .
(#) Buvarruha hozzászólása Júl 4, 2016 /
 
A pendrive-ok gyakorlati sebessége igencsak változó és általában az ár ad naggyából pontos útmutatást. Nem véletlen, hogy van 1500Ft-ért és 5000Ft-ért is 8GB pendrive például.
(#) mineral válasza eyess hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
El is hiszem, hogy megy mint a szél. Kíváncsiságból tennél egy próbát ezzel a programmal? Próbáltam egy másik gépen is. Nem egy villám spencer az sem. De jóval erősebb. Az eredmény ugyan az mint amit korábban képként beraktam.
Olcsó húsnak híg a leve... Látom, hogy egyébként filléres pendrive. (Bár nem ott ahol vettem.)
Akkor ez lehet a fő ok amit buvarruha mond.
(#) eyess válasza mineral hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Igen van ilyen biztosan . Bár az ár annyira nem biztos , hogy tükrözheti ezt a különbséget ugye , mert bolt , és bolt közt is sok a különbség árban. Melyik lenne az a program ? Van most egy kis dolgom , de meg lesz a teszt , és rakok fel képet majd az eredményről.
Bár ez a teszt , akkor volna egyező , ha ugyan azt a fájlt másolnám mint te , de nem baj majd valami hasonlót másolok én is .
A hozzászólás módosítva: Júl 4, 2016
(#) Buvarruha válasza eyess hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Bolt és bolt között van különbség, de egy bolt felhozatala között nincs. Na meg az ár összehasonlító oldalakat is érdemes átbogarászni.
(#) mineral válasza eyess hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Crystal Disk Mark 3.0.1 (XP miatt ezt használtam.) De van már 5.1.2 verziója is. A fájlt a program készíti. A Pendrájvról nem töröl semmit. De érdemes lementeni ami rajta van.
(#) eyess válasza mineral hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Na megcsináltam a tesztet .Ezt adta ki a program az 500GB os pen re.

Buvarruha : Teljesen egyetértek , bár nem tudom , hogy a boltokban lehet e olyat csinálni , hogy ki próbálni működésre gyorsaságra stb . Ezt nem tudom lehet , hogy nem engedik meg , de lehet hogy igen.

teszt.PNG
    
(#) mineral válasza eyess hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Szuper. Ez megy mint a "szél". 500GB-hoz kell is a sebesség.
(#) eyess válasza mineral hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Én még sosem csináltam ilyen tesztet , így nem is tudtam a sebességét , de valóban nem szokott gond lenni.Egy 20, 30 GB os adat , vagy film , vagy bármi mást se perc alatt felmásolódik rá.

Ja még azt elfelejtetem , hogy FAT32 re van formázva.
A hozzászólás módosítva: Júl 4, 2016
(#) zsoltee0001 válasza mineral hozzászólására (») Júl 4, 2016 /
 
Szia
Nekem egy 8 gigás maxell csinál floppy lemez írási sebességgel vetekedő jelenséget.
A vas jó, usb2-es a pendrive (nem is tudtam, hogy létezik 3.0)
ha a telomat akasztom a gépre és erre írok (1 db fileról, tehát nem sok kis file) akkor kb 3x gyorsabb az írási sebesség mint a pendriven, úgy hogy az adatnak át kell menni a telon és úgy az sd kártyára... vicces.
Üdv
(#) steelbird válasza eyess hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
20GB-os adat, vagy film FAT32-re? Ez érdekes, mesélj még...
FAT32 rendszerű partíción legfeljebb (2^32)-1 bájt (tehát 4 GB mínusz 1 bájt) nagyságú fájlok hozhatók létre.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2016
(#) eyess válasza steelbird hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Neked ez biztos hihetetlen , mert még sosem láttál 500Gb os pendrájvot ezek szerint.

Nem tudom neked mi a hihetetlen , ha már csak 5 DB DVD formátumú filmet másolok csak a pen re az is már meg van 20GB sőt még több is .De ha éppen egy 250GB os merevlemez tartalmát mentem ,és legyen bármi is rajta az meg már bőven meg is haladja azt , amit te nem hiszel el.
Egyébként tessék szerezz be egy ilyen pent aztán tesztelgesd , és nem hitetlenkedni kell olyan dolgon amivel te nem rendelkezel.Igy nem is tudhatod , hogy mi a valóság.Az pedig , hogy a gép hogy rendezi a pendrájva a rá másolandó bármit az már az ő dolga , itt az olvasási , és írási sebességről volt szó elsősorban , és nem arról , hogy a FAT fájl rendszerre , hogy kerülnek fel az éppen rá másolt bármilyen nagyságú dolgok.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2016
(#) BEMcorp válasza eyess hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Steelbird csak arra hívta fel a figyelmed, hogy FAT32-esen, 1db fájl önmagában nem lehet nagyobb 4GB-nál egyben. Több kisebb fájl természetesen mehet rá bőven, de egyben, tehát egy nagyobb ISO, vagy RAR vagy bármi óriásfájl (akár egy nagyobb fullhd video pl MKV-ban) nem fog rámenni.
Elkezdi másolni, majd 4GB-nál hibát fog jelezni.
(#) zoszka válasza eyess hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
2 különböző dologról beszéltek méretügyileg. Míg steelbird a 4GB-nál nagyobb file méretről, addig te dvd formátumról, amibe nincs ekkora méretű file. A hozzászólásodban "egy" 20-30GB-os adatról és nem 20-30GB-nyi adatról írtál. Bár az alapkérdés nem ez volt.. Ezért is off.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2016
(#) eyess válasza zoszka hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Igy igaz
(#) steelbird válasza eyess hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Igazad van, nem láttam még olyat. Nekem 1TB-os van.
Te pedig 20GB -os adatot írtál, nem 20GB -nyi adatot. Nem mindegy.
(meg már OFF, ahogy írták is)
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2016
(#) eyess válasza steelbird hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Ja , de ha már van 1TB os pen ed , akkor csinálj már róla egy jó tesztet , hogy az miként viselkedik , és tedd ide fel a végeredményt .Már csak azért , hogy , ha másfajta márka , legalább legyen meg róla az infó.
(#) steelbird válasza eyess hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Innen van, egy Noname, csak akkor még drágább volt, mikor én vettem.
USB telepítőnek van formázva, egy Win 8.1 telepítője van rajta, meg a saját telepítőim, plusz rendszer mentések.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2016
(#) eyess válasza steelbird hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Köszönöm ,és talán más hasznára is válik majd akár a link , vagy az eredmények.
(#) Buvarruha hozzászólása Júl 5, 2016 /
 
Tessék, olcsó 8GB verbatim.
(#) steelbird válasza eyess hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Itt van még egy, 800MB -os videó másolása TC -vel.
(#) adapter válasza steelbird hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Basszus a külsővinyóm sem másol így...
(#) steelbird válasza adapter hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
Ez a pendrive 3.0 -ás USB -t tud már, meg a gépben is 3.0 -ás aljzatba volt dugva. Ahhoz képest viszont lehetne gyorsabb is.
Most néztem meg, egy 3GB -os ISO fájlt 1 perc alatt másoltam át róla (kb. 40MB/sec). Ez még kevés, egy jobb 3.0-ás pendrive 100MB/sec -ot is tud simán olvasásnál.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2016
(#) steelbird válasza adapter hozzászólására (») Júl 5, 2016 /
 
A Kingston HiperX Predator 1TB -os pendrive -ja 240MB/s olvasási és 160MB/s írási sebességet tud maximum. Mindezt horror áron.
(#) Dani21 hozzászólása Júl 6, 2016 /
 
Sziasztok
Mit jelent az ha egy xbox (360) ki van chipelve?
Nem rgh
(#) steelbird válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 6, 2016 /
 
A PlayStation -ből kiindulva (régen azt sokat javítottam) azt, hogy másolt lemezen lévő játékkal is tudsz vele játszani. Egyébként valószínűleg csak az eredeti gyári lemezeket használhatod. Ha megchipelik, akkor meg viszi a másolt lemezt is.
Illegális, ha garanciális még a ketyere, akkor egy ilyen miatt ugrott a garancia...
Következő: »»   639 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem