Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   656 / 1116
(#) trickentrack válasza gyuszo hozzászólására (») Okt 6, 2016 /
 
Akkor az lesz! Hát igazábol úgy jötem rá, hogy el kezdtem mozgatni ovatosan az allkatrészeket menet közben és amikor befagyott akkor a ramot fogtam meg!
(#) orizon hozzászólása Okt 9, 2016 /
 
Szasztok!

A gond a következő. Minden bekapcsoláskor ciklikusan bootol a gép. Szóval, bekapcsolom a gépet, betölt rendesen mindet, feláll a Windows. Ha kikapcsolom a gépet és újra bekapcsolom, akkor a képen látható üzenet jelenik meg, az F1-el lehet továbblépni. Következő bekapcsolás rendesen betölt. Következő bekapcsolás F1. És ezt így csinálja minden bekapcsolás után. Volt már valakinek ilyen problémája?
A hozzászólás módosítva: Okt 9, 2016
(#) orizon hozzászólása Okt 9, 2016 /
 
Nem tudom a kép miért nem jelent meg.
(#) nedudgi válasza orizon hozzászólására (») Okt 9, 2016 /
 
Mi a hibaüzenet?
(#) orizon válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 9, 2016 /
 
Kész vagyok, képtelenség bármi féle képet is betallózni ide.

Bővebben: Link
A link sem múködik, hiába adom meg az elérési utat. Azt írja ki hogy agjam meg bővebben. Remélem a moderátor elnézi a beszűrásokat.
A hozzászólás módosítva: Okt 9, 2016
(#) nedudgi válasza orizon hozzászólására (») Okt 9, 2016 /
 
Érdekes. Nekem működik.
(#) orizon válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 9, 2016 /
 
Köszi, erről lenne szó, véleménye valakinek?
(#) nedudgi válasza orizon hozzászólására (») Okt 9, 2016 /
 
Elem az alaplapon?
Belépsz a BIOS-ba, betöltöd az alapértelmezett értékeket, és a következő induláskor hibát jelez?
(#) orizon válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 10, 2016 /
 
Már cseréltem elemet, reseteltem a Biost , felraktam az aktuális verzióz, de a probléma maradt.
(#) Norberto válasza orizon hozzászólására (») Okt 10, 2016 /
 
Szia!

Én megmozgatnék az alaplapon mindent. RAM-ok ki-be, az összes kiegészítő kártya ki-be, összes kábel ki-be, tápokkal, mindennel együtt. Utána esetleg kipróbálnám kieg. kártyák nélkül indítgatni a gépet, hogy úgy mit csinál. Esetleg csak 1 RAM-modullal, ha kettő van. Vagy ezeket mind próbáltad? Ha ezek után is változatlan a helyzet, akkor egy csere táppal is kipróbálnám, ha utána se OK, akkor lehet alaplap hibára gyanakodni szerintem.
(#) orizon válasza Norberto hozzászólására (») Okt 10, 2016 /
 
A tápot kipróbálom, bár az a leg utolsó ami hibás lehet a gépben.Minden egy videókártyával kezdődött ami folyamatosan ment tönkre . Bekapcsoláskor mindig csíkozott, de pár perc után elmúlt a csikozás és jó volt. De a végén kipurcant a kártya, onnantól kezdve van ez a jelenség.
(#) cupika97 hozzászólása Okt 14, 2016 /
 
Sziasztok. Újratelepítettem a gépem mert a régi WIN 7 fagyogatott néha, nagyon érdekes volt. Feltettem WIN 10-et, kb minden 5 percben kékhalál s restart. Mégegyszer felraktam, ugyan az a szitu. Fogtam másik HDD-t, gondoltam valami baja van a réginek, s felraktam erre ami egy 2,5 colos laptop HDD, úgyhogy lassabb. Néha a HDD 100% on, megy s nem csinálok semmit a gépen. HDD sentinel a régi vinyót tokeletesnek nyilvánította, a laptopét megmár inkább hibásnak. Mi lehet a gond? Én már inkább az alaplapra gyanakszom, SATA kábelcsere megvolt.
A hozzászólás módosítva: Okt 14, 2016
(#) CsemanAttila hozzászólása Okt 16, 2016 /
 
Urak.Van egy Dslink ruterem ami tudja a wifi repeater funkciot. Viszont az istenèrt sem tudom működèsre bírni. Valaki tudna segíreni?
(#) cupika97 válasza CsemanAttila hozzászólására (») Okt 16, 2016 /
 
A titkosítást is be kell állítani.
(#) CsemanAttila válasza cupika97 hozzászólására (») Okt 16, 2016 /
 
Őőő, mármint, hogy jelszó védett legyen a második ruter is?
(#) cupika97 válasza CsemanAttila hozzászólására (») Okt 16, 2016 /
 
Igen. De vannak olyan routerek amik csak WEP titkosítású hálózatot tud felerositeni.
(#) antikzsolt hozzászólása Okt 16, 2016 /
 
Sziasztok.

Miért van az hogy 2-3 hét alatt már 2 bios elemet kellett kidobnom a kukába?
A második elemnél az óra az stabil volt nem mászott el.

alaplap tipusa: asroc n68vs3
Megoldható lenne ha 2-3 aksival pótolnám az elemet? elég lenne neki a 2.4V hogy elinduljon vagy az márt kevés neki?

Cmos reset merre van? Olvastam ha állandóan ott van az is csinálhatja ezt.
A hozzászólás módosítva: Okt 16, 2016
(#) vargaf válasza antikzsolt hozzászólására (») Okt 16, 2016 /
 
Ha a jumper a CMOS reseten van, akkor nem indul el a gép.
(#) antikzsolt válasza vargaf hozzászólására (») Okt 16, 2016 /
 
Akkor nem ott van. Amikor cseréltem elemet akkor indult rendesen.
(#) tomi1990120 hozzászólása Okt 19, 2016 /
 
Sziasztok mitol lehet az hogy a processzor es az alaplap nagyon melegszik?Alaplap egesz 80fokig meg a cpu is.Alaplap egy msi 970 g43 plus a processzor pedig athlon 2 x3 455.Nem az enyem egyik ismerosome.
(#) Buvarruha válasza tomi1990120 hozzászólására (») Okt 19, 2016 /
 
Rosszul szellőzik a ház, iszonyat mennyiségű por, hibás mérés.
(#) tomi1990120 válasza Buvarruha hozzászólására (») Okt 19, 2016 /
 
Por nem lehet most most vette tiszta uj.A gephaz eurocase x605 elol egy 12cm-es venti hatul is egy.Hibas meres se lehet mert mar ki is kapcsolt neki a gep tole.
(#) vargaf válasza tomi1990120 hozzászólására (») Okt 19, 2016 /
 
Ha most vette akkor garanciában vigye vissza, keresse meg a szerviz a hiba okát.
(#) tomi1990120 válasza vargaf hozzászólására (») Okt 19, 2016 /
 
Hat az lessz a vege szerintem.
(#) tomi1990120 hozzászólása Okt 19, 2016 /
 
Esetleg az nemlehet hogy a processzor csak a 1333-as ddr3-as ramot tamogatja es 1600-as van benne attol nemlehet?
(#) Buvarruha válasza tomi1990120 hozzászólására (») Okt 19, 2016 /
 
A gép a mérési eredmény alapján kapcsol ki.
(#) vargaf válasza tomi1990120 hozzászólására (») Okt 19, 2016 /
 
Ha a processzor nem tudná kezelni a RAM-ot, akkor nem működne vele. Meg kell nézni a RAM-ot milyen időzítéssel használja.
(#) tomi1990120 válasza vargaf hozzászólására (») Okt 19, 2016 /
 
azt a biosba ugye?Szerintem automatan van.Amikor belerakta a ramot 1333-nak ismerte fel de atalitotta 1600ra.
(#) tomi1990120 válasza Buvarruha hozzászólására (») Okt 19, 2016 /
 
Akkor is ha nem is meleg igazabol akkor is kikapcsol?Ezt nem is tudtam
(#) Buvarruha válasza tomi1990120 hozzászólására (») Okt 19, 2016 /
 
Biztos, hogy nem az 1600-as ram miatt van ez a valós, vagy fals meleg.
Következő: »»   656 / 1116
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem