Fórum témák

» Több friss téma
Lapozás: OK   7 / 7
(#) zoltan48 válasza kaqkk hozzászólására (») Máj 27, 2021 /
 
igy bekötve kell ?
(#) zoltan48 hozzászólása Máj 27, 2021 /
 
eddig sikerült de nem tudom jó e ? ha jó a szimuláció megcsinálva akkor valami nem jó a progival vagy nem tudom
(#) zoltan48 hozzászólása Máj 27, 2021 /
 
Úgy látom sikerült a tervező megvalósitása
(#) zoltan48 hozzászólása Máj 27, 2021 /
 
kötés javitás végett, most már van sárga villogás is ha a nyomógomb nyomva tartva
(#) zoltan48 válasza zoltan48 hozzászólására (») Máj 27, 2021 /
 
RA0 a lámpaváltás léptetés 8-1024s (nyomógomb) ez a funkció valamiért nem mükszik, csak a piros led ami kötve van felvillan
(#) kaqkk válasza zoltan48 hozzászólására (») Máj 27, 2021 /
 
RA0-1 az a második hex hez tartozó áramkör bemenetei , a lámpavezérlő az RA-2-3 4 és 6 bemeneteket használja RA2 re nem kell nyomógomb az a külső időzítés (a vezérlőről jövő) bemenet
A hozzászólás módosítva: Máj 27, 2021
(#) kaqkk válasza zoltan48 hozzászólására (») Máj 27, 2021 /
 
Az első idézetben leírtam a lámpameghajtó pic bekötését , a másodikban az OPCIONÁLIS lámpameghajtóét (ami külön áramkör ) nem is értem miért kevered a kettőt ? Ha az RA4 lábat felkapcsold akkor beindul a belső időzítés és egymagában működik 1 kereszteződés , ha lekapcsolod és rákötöd az RA2 lábat a másik vezérlő kimenetére akkor az lépteti az összes kereszteződés váltását (a beállított idővel eltolva egymástól)
A hozzászólás módosítva: Máj 27, 2021
(#) Moderátor hozzászólása zoltan48 hozzászólására (») Máj 27, 2021
 
Kérjük, hogy az oldalon a helyesírási és nyelvhelyességi szabályokat szíveskedj betartani, mondandódat érthetően, tagoltan megfogalmazva leírni!
A hozzászólás módosítva: Máj 27, 2021
Következő: »»   7 / 7
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem