Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Asztali DVD lejátszók szoftverének frissítése
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Metex hozzászólása Márc 9, 2007 /
 
Nyitok egy témát az asztali DVD lejátszók szoftverének frissétésével kapcsolatban. Ha valakinek van tapasztalata firmware téren akkor kérem ossza meg itt velem.
Nekem pl. yamaha dvd-s557 típusú lejátszóm van és elég sokat keresgéltem mire találtam egy szlovák oldalon hozzá friss firmware-t. Van e valamiféle hivatalos fórum a frissítésekhez? Hallottam hogy vannak programok amikkel a meglévő szoftvert lehet módosítani, háttérképeket, menüket, a feliratok milyenségét, esetleg ujabb kodekeket is lehet feltenni.
A tapasztalatokat, véleményeket, javaslatokat várom ide, amiket előre is köszönök.
(#) Moderátor hozzászólása Metex hozzászólására (») Márc 9, 2007
 
Háááát, nem akarok kukacoskodni, de ez inkább szoftveres dolog mint elektronika...
(#) Moderátor hozzászólása (») Márc 9, 2007
 
csatlakozok!!!



itt: [link]http://www.mpeg4-players.info/?page=player.php&id=149[/link] néz körül.

üdv
(#) huhuu válasza (») Márc 9, 2007 /
 
Egy kicsit kukacoskodom
Szerintem egy bizonyos szint felett a szoftver és az elektronika szervesen összefügg....
pl: pic
azon is progi fut....
Meg hát hol máshol lehetne egy ilyen firmware frissitési cuccot kitárgyalni, mint a LEGJOBB elektronikai fórumon!
(#) Norberto válasza huhuu hozzászólására (») Márc 9, 2007 /
 
Létezik, egy, KIFEJEZETTEN ERRE A TÉMÁRA SZAKOSODOTT FÓRUM IS, AHOL KIZÁRÓLAG ASZTALI DVD-KEL, ÉS FIRMWARE-EKKEL FOGLALKOZNAK!!!
(#) Metex hozzászólása Márc 9, 2007 /
 
Megmondod hol van ez a fórum?
(#) Moderátor hozzászólása Metex hozzászólására (») Márc 9, 2007
 
előző hozzászólásomban :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
(#) huhuu válasza Norberto hozzászólására (») Márc 10, 2007 /
 
bocsi hogy kukacoskodtam
(#) bencehon hozzászólása Feb 24, 2009 /
 
Tecnosonic dvd-hez nem tudnátok frisítést keríteni
(#) zsa hozzászólása Júl 2, 2009 /
 
Hello !


Problémám a következő eltax H mozi frissítés közben lefagyott...... (sajna)

MTK-chip-es Nem (Divx-es) MT1336E Chip tán a fejhez

A másiknak a száma az X (rajta van egy borda)

A kérdésem ki javított már ilyen hibából dvd-t?

Ez a rajz esetleg jó -e kütyüt összekötni pc vel?
minden tanács jól jön....

köszönöm!

serial.jpg
    
(#) zsa hozzászólása Júl 16, 2010 /
 
Sziasztok ELTAX HTIB cinema -Firmware-t keresek
(NEM DIVX)

Tudom nem igazán érdekes ez a téma na meg aztán van jó pár fórum ahol firmware-vel foglalkoznak. Ezeket már rég átnéztem és segítséget nem kaptam eddig az én problémámra.
Szóval lenne egy ELTAX HTIB Cinema Házimozim ami frissítés közben behalt. Azóta sikerült egy ELTAX MOOVIE BOX firmware-vel működésre bírnom kábelen keresztűl , de nem lett tökéletes . A kijelző, és a készüléken a gombok nem működnek megfelelően. Ezért fordulnék hozzátok hogy ha esetleg lenne valakinek egy ilyen készüléke és lenne annyira kedves hogy kiolvasná belőle a frimware-t nagyon lekötelezne.
köszönöm!

ifyx8dat.JPG
    
(#) Joe5 hozzászólása Júl 30, 2010 /
 
Sziasztok! LG asztali DVD-m firmware frissítése közben elment az áram. Azóta nem lehet bekapcsolni. Ötlet v.kinek?
(#) Szebence válasza Joe5 hozzászólására (») Júl 31, 2010 /
 
Szia!

Régebben én is akartam asztali dvd írót frissíteni, még előtte nem csináltam, sokat utánaolvastam, hogy kell, stb és mintha úgy emlékeznék, hogy ha firmware frissítés közben áramszünetet kapsz akkor kuka... De ne legyen igazam!
(#) zsa válasza Joe5 hozzászólására (») Júl 31, 2010 /
 
szia

Lehet hogy meglehet menteni adat kábelesen de megkel nézned a panelon van e valahová írva ilyen (TxD > RxD GND >3V) Ez egy jumper általában ami nincs beforrasztva. A másik dolog pedig a chipset MTK vagy másfajta azt is kell nézni .
(#) Lucifer válasza Joe5 hozzászólására (») Júl 31, 2010 /
 
Ha van JTAG kivezetés akkor az ha nincs akkor flash kiforraszt és Willemmel újraír.
(#) Joe5 válasza zsa hozzászólására (») Júl 31, 2010 /
 
A TXD, RXD-n egy szalagkábel van ami az előlapra megy, a chipset MT1389FE.
(#) Joe5 válasza Lucifer hozzászólására (») Júl 31, 2010 /
 
JTAG alatt mit értesz?
(#) zsa válasza Joe5 hozzászólására (») Júl 31, 2010 /
 
Szóval , nem tudom mit leltél az előlapon de szerintem ha kivül van az biztosan nem az. Szed szét és ott keresd a csatlakozót vagy annak helyét ! Ha nincs odaírva de a helye megvan a ( 3-4 lábnak ) akkor kövesd végig a nyákrajzot és ha a flash-romba érkezik akkor az lesz az. A flash rom -ot a neten betudod azonosítani. Aztán szükséged lesz egy interface-re ha nincs, és már kísérletezhetsz .

De csatolok leírást és PRG-hozzá.

Sok sikert!
Bővebben: MTK
(#) Joe5 válasza zsa hozzászólására (») Júl 31, 2010 /
 
Köszi! Megpróbálom!
(#) Joe5 válasza Joe5 hozzászólására (») Aug 19, 2010 /
 
Üdv zsa!
Addig eljutottam , hogy csináltam egy mentést, Finish!(F680) Most kellene upgrade-olni, de nincs bin filém,csak az aktuális mih. kiterjesztésű firmwarem. Milyen bin. filét keressek?
(#) Oraculum hozzászólása Dec 22, 2011 /
 
Üdv emberek!
Van egy JVC XV-N212S típusú jó pár éves DVD lejátszóm. Nagyon szeretem mert sosincs vele baj és jó kis funkciói vannak de egy bajom van vele: divx-et nem olvassa.
Egy upgrade-del ez megoldható lenne szerintetek? Ha igen hol van frissebb firmware mert nem találtam sehol és hogy frissítsem?
Segítségeteket előre is köszönöm
(#) djseed hozzászólása Jan 13, 2012 /
 
Sziasztok!
Van egy Orion DVD4200HC lejátszóm és firmware frissitést igényelne, mert sokszor lefagy, akár zene akár film lejátszás közben! De a legidegesitöbb hibája hogy ha elinditom a filmet és elkezdené lejátszani kiirja hogy hibás fájltartalom! A fejnek nem lehet baja mert kicseréltem, szóval a firmware maradt! De nem találok sehol! Ha valaki tudna segiteni nagyon megköszönném!
(#) doni82 hozzászólása Feb 28, 2013 /
 
Sziasztok.Van egy Lg dr-7900m.Tipusu dvd-recorder-em.A probléma,hogy bekapcsolom és se kép se hang,egyik nap kiirt a tv-re,egy verzio számot,én kikapcsoltam a gépet,és azota ezt csinálja.Vagyis semit. csak a kijelzőn ir olyat,hogy /PLEASE WAIT/és nem reagál semire.Nos lehet hogy frisiteni kéne valamit?én nem halotam még eről a dologrol,de nagyon jo volna,ha tudnátok segíteni.Probáltam keresgélni hozzá ijen FIRMWARE-nevü frisitést,de azt sem tudom hogy mi az.Igaz nem i találtam hozá semit.Kérlek titeket,hogy probáljatok segíteni.Előre is ksznm.

images.jpg
    
(#) tamihaly hozzászólása Júl 15, 2015 /
 
Van egy Panasonic DMR EH52 DVD fel/lejátszó készülékem.
Át állithatodott a távvezérlő 1 ről 2 vezérlő módra
Nem tudom, hogy lehet vissza állítani 1 távvezérlő módra,
A távvezérlő bármely gombjának nyomáskor mindig a következő felírat jelenik meg a készülék kijelzőjén REMOTE DVD2.
Ha valaki tud segítséget írni azt meg köszönném!!!
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem