Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Pioneer keh-m4500
 
Témaindító: Bence, idő: Márc 10, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Bence hozzászólása Márc 10, 2007 /
 
Sziasztok!

Van egx fent emltett típusú kazettás rádióm, 2x25w és erősítőnek használnám, subwoofrerhez, úgy, hogy egy cd-s szintén pioneer fejegység 2xrca kimenetét kötném be ebbe, és a kimenetre kötném rá a hangszórókat. Van cd-tár bemenet, és arra gondoltam, hogy azon lehetne megadni neki a jelet. Rajzot keresek hozzá, de sehol nem találok... Ha tudtok pls segítsetek. És még kellen a hátsó kiosztás is, mert az autóhifis csak elcsípte az összeset

Üdv: Bence
(#) Gyu válasza Bence hozzászólására (») Márc 10, 2007 /
 
Van egypár ilyesmi rajzom, melyiket küldjem el?
Keh p 8600r
Keh p 7600r
Keh 2100
Keh 2300
Keh 2400r
Keh p 5400r
Egyébként,ha egyik rajz sem jó én kísérletezéssel találnám ki, hogy melyik az audio bemenet.Pl:Fognék egy tűt és bekapcsolt állapotban közepes hangerőre állítva a rádiót, dugdosnám a lyukakba a tűt, amelyiknél búg a hangszóró az a + bemenet, a test meg valószínűleg a készülék háza, de azon sem csodálkoznék, hogy amíg nem érzékeli a cd tárat addíg nem enged be semmit a bemeneten, ez esetben vagy átkell verni a rádiót, vagy szétszeded és közvetlenül a végfok bemenetére kötöd a bemenetet.
(#) tothi89 válasza Bence hozzászólására (») Márc 10, 2007 /
 
Szió kikapcsolt állapotban nyomd addig a function gombot,amíg be nem jön a főmenü, az aux in-t kapcsold be. bekötés mellékelve:
hangszórók:
zöld:bal hátsó+
zöld fekete:b.h.-
lila:jobb hátsó+
lila fekete:j.h.-
fehér:bal első+
fehér fekete:b.l.-
szürke:jobb első+
szürke fekete:j.e.-
Táp:
fekete:-
piros:állandó+
citrom:acc
kék:remote
(#) Bence válasza Gyu hozzászólására (») Márc 10, 2007 /
 
ha szánsz rá egy kis időt, akkor olyan kéne aminek a cd-bemenet, vagy az "ip bus" kör alakú. nem az a négyzetes.

üdv: Bence
(#) Bence hozzászólása Márc 11, 2007 /
 
köszi a segitségeket, megvan a megoldás, fm modulátort fogk venni, amit antennába kötök, mert ugy sincs 2 antennám egy autoban, és a bemenet pedig a cd-és rádió rca-kimenete lesz.

Üdv: Bence
(#) kaszarobert hozzászólása Ápr 28, 2007 /
 
Esetleg Pioneer sx-335 rajz valakinek?
(#) Pék Pál hozzászólása Szept 1, 2015 /
 
Sziasztok! Én PIONEER KEH-1010QR Belső kapcsolási rajz valakinek.
A hozzászólás módosítva: Szept 1, 2015
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem