Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mp3-as fejegység
 
Témaindító: Tomszy, idő: Márc 19, 2007
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Tomszy hozzászólása Márc 19, 2007 /
 
Sziasztok, lehet hogy nem itt a legjobb megkérdezni, de szeretnék egy mp3-as cd fejegységet venni autóba és tapasztalatokra lennék kiváncsi, olyan 40000 ft körül kellene ha tippetek mondjátok, ha tudtok olyan fórumot ahol esetleg többet tudnak segíteni irjátok le. köszi

ha valakit zavartam ezzel az üzenettel elnézését kérem...
(#) spkkill hozzászólása Márc 19, 2007 /
 
Szerintem vegyél blaupunkt-ot vagy pioneer-t.Kenwood-ot semmiképp sem mert azok egyre rosszabbak.
(#) Norberto válasza Tomszy hozzászólására (») Márc 19, 2007 /
 
Menj ki valamelyik bolhapiacra, vegyél meg olcsón (alkudva) egy tuti szerkezetet, ami jónak tűnik, és igényes is kívülről! Vidd haza és cseréld ki benne a végfokot!

És láss csodát

Én így tettem, pont az elmúlt hétvégén...bár igaz, hogy nagy szerencse kell ahhoz, hogy pont olyat fogj ki, aminek csak a végfoka ment gallyra...
(#) patexati válasza Norberto hozzászólására (») Márc 19, 2007 /
 
Viszont ha a lézeregység ment el az nagyon drága nekem is van egy Sony cd táram de a lézeregység 16 ezer lenne bele![i]
(#) dbase hozzászólása Márc 19, 2007 /
 
sonyt ajánlom, mert kb 25-28 ezer Ft és nagyon jo.
Nekem Pioneer van de nem tetszik benne h a szám címet egyszer körbe futtatja és utánna megál.a somy meg mindig görgeti, sé olcsóbb is.
Én még 50ért vettem mikro 60 volt az ára, most meg már 25 ért van sony meg is bántam enyit kiadni érte.
(#) Tomszy hozzászólása Márc 20, 2007 /
 
Milyen bolhapiacon lehet venni ilyen rossz cuccokat, ill hol?

Pioneer van egyik ismerősömnek és nagyon jo végfokkal van ellátva, mosfet minősítése van asszem, a sonyról nem tudom hogy milyen végfok van benne, nekem sokat számít a szép hangzás.
(#) spkkill válasza Tomszy hozzászólására (») Márc 20, 2007 /
 
Akinek sokat számít a hangzás az inkább audio cd-t halgat.
(#) dbase válasza spkkill hozzászólására (») Márc 20, 2007 /
 
Bírom mikor azt mondják sokan h az audio cd szebben szol és mutogatja nekem, és látom h írott cd, mikor megkérdem mp3 bol van kiirva?
A válasz jaaaa.
Rontott minőségböl nem lehet ujra jót csinálni .
(#) Tomszy válasza dbase hozzászólására (») Márc 21, 2007 /
 
hát igen... és sztem az aki nem veszi meg bolban a cd-t 3000ért hanem kiirja otthon, tuti hogy mp3bol irja ki, és az biztos nem fog jobban szolni..
(#) Norberto válasza Tomszy hozzászólására (») Márc 21, 2007 /
 
Idézet:
„tuti hogy mp3bol irja ki”


Ezzel vitatkoznék

Vannak ugyanis kivételek, de mint tudjuk, ezek erősítik a szabályt! Mostanában ugyanis egyre több helyen több mindent lehet letölteni veszteségmentes formátumban (*.flac kiterjesztés).
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem