Hamarosan, szerver karbantartás miatt rövidebb kimaradások lehetnek. Kis türelmet kérünk, köszönjük!
Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Telefon lehallgató készülék

Témaindító: Nándika, idő: Ápr 10, 2007
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Merlin hozzászólása Márc 6, 2009 /

Lehet-e mobilkeszuleket lehallgatonak atepiteni? Tehat, a mikrofont a hangszorot es gondolom az aksit masznalnam. Na meg kellene egy vezetek az egyik melysegbol a masikba. e
Errol lenne szo! Hogyan lehene ezt megvalositani?
(#) bbb válasza Merlin hozzászólására (») Márc 6, 2009 /

csak megfelelő telefont kell használnod hozzá.
ha egy kicsit értesz a programozáshoz (ezen belül az assembly nyelvhez), akkor siemens telefont megbütykölve elérheted a várt hatást.

bütykölés nélkül elég csak egy olyan szolgáltatást keresned, ahol fix díjért korlátlanul beszélhetsz. ezután a telefonon felhívod magad, és hallasz mindent. persze, ha az adott telefonból kikötöd a hangszórót, akkor téged nem hallanak.
(#) Merlin válasza bbb hozzászólására (») Márc 6, 2009 /

Koszi ! Nem ertek semmihez,csak fčlčrtelmesnek tartom magam. Megnezm,megprobalom.
(#) Merlin válasza bbb hozzászólására (») Márc 6, 2009 /

Egyebkent,valahogy ugy kepzelyem el (lenet, hogy naiv vagyok es tul tudatlan),hogy kiszerelem a mikrofont es a hangszorot...az egyiket az egyik helysegbe, a masikat a masik helysegbe teszem es vezetekkel osszekotve anelkul,hogy barmilyen szolgaltatot igenybe vennek.
(#) Sebi válasza Merlin hozzászólására (») Márc 6, 2009 /

Lehet. De kell egy erősítő hozzá.
(#) Stefan válasza Sebi hozzászólására (») Márc 6, 2009 /

Én csak azet nem értem hogy ehhez minek mobiltelefon, hiszen abbol csak a mikrofont meg a hangszorót akarod felhasználni?
Fogsz egy mikrofont rákötöd egy elemes előerősítőre,
átvezeted a másik szobába ahol egy végerősítő meghajt egy hangszórót.
Üdv
(#) Merlin válasza Stefan hozzászólására (») Márc 6, 2009 /

Ja...Ertem. Tehat, tulbonyolitottam a kerdest; Igy mar vilagos. Csak azert gondoltam a mobilmikrofonra minel az miniatur es nem tul lathato. Jobban el lehet rejteni
(#) csipkebogyó hozzászólása Márc 31, 2009 /

Hello!
Nekem az lenne a kérdésem , hogy lehet-e házilag mobiltelefon lehallgatót építeni , és ha lehet , akkor hogyan?
(#) köbzoli válasza csipkebogyó hozzászólására (») Márc 31, 2009 /

Leginkább sehogy, de egy mód mégiscsak van: elkéred az ominózus telefont, és a hangszórójára rákötsz vékony cuz huzalt, arra meg egy másik hangszórót, és kész is vagy.Hogyan lesz a lehallgatás, meg a használat ezután ? azt már neked kell kitalálni..
(#) csipkebogyó hozzászólása Ápr 1, 2009 /

á , köszi szépen
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2014. Dec, 18. Csü
19:18:33
Jelenleg 594 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu