Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Billentyűzet problémák
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Ninoo válasza rockersrac hozzászólására (») Aug 18, 2016 /
 
Én is ugyanazt tudom csak mondani, mint vargaf. Adnék is belőle, de külföldön vagyok.
(#) Inhouse válasza antalos hozzászólására (») Aug 18, 2016 /
 
Genius gyári weboldal, balra lent a download gomb, és ott egy rar a driverrel. De nem is értem, minek és hogy. A Facebook PC-n nem alkalmazás, hanem egy weboldal. Beállítod kezdőlapnak és az alapértelmezett böngésző ezzel indul.
(#) antalos válasza Inhouse hozzászólására (») Aug 20, 2016 /
 
Köszönöm a választ,a többi gombra is értettem,a Facebook csak egy példa volt.Hangerő és a többi gomb se müködött, a multi soron.
(#) opelt hozzászólása Szept 20, 2016 /
 
Szép napot kívánok!
Billentyűzet hibás működése miatt kérnék segítséget.
Van egy új USB-s billentyűzetem ( kb 2-3 hete lett vásárolva egy hipermarketbe) és amikor a gépet bekapcsolom akkor abban a sorban amiben az "a,s,d,f,g,h,j,k,l,é,á", feliratú gombok vannak nem működnek. Kb 10-15 perc elteltével már hibátlanul működik a billentyűzetem. A régi billentyűzetet ezért a hibáért dobtam ki. De ez az új is kb 2 hét használat után elkezdte azt csinálni amit a régi. ( nem ismeri fel az adott feliratú gombokat) Még annyi,hogy a régi billentyűzet a "Q,W,E,stb betűk gombjait nem volt hajlandó működtetni. A gépen az összes USB portban ki lett próbálva a billentyűzet és nem jó. A gépen Win.7 van használva. Kb 4 hónapja lett a pc vásárolva használtan. (DELL márkájú) .Mi lehet a hiba? Bízom benne,hogy nem a gépben lesz a hiba? Vagy mégis? Kérlek ha tudtok segítsetek. Köszönöm előre is.
(#) Inhouse válasza opelt hozzászólására (») Szept 20, 2016 /
 
Tölts le egy Live CD-s oprendszert, pl. valamilyen Linuxot, vagy HIREN és LiveXP, bootolj be azzal és nézd meg, hogy ott is ezt csinálja-e. Ha nem, akkor valami begárgyult a Win7-ben, de nagyon fura...
BIOS-ba belépve is csinálja?
(#) tallerkrisztian hozzászólása Máj 14, 2017 /
 
Sziasztok

Tegnap vett egy Genius Scorpion K9 Gaming háttérvilágításos billentyűzetet. Sajnálatomra azt vettem észre hogy csak a h.világítás ami stabilan megy.Miből tudhatom hogy a billentyűzet hibás?
Indítás,újraindítás öszes usb port próba, van hogy még a bios se látja.Így még a biosba sem tudok belépni
(#) Inhouse válasza tallerkrisztian hozzászólására (») Máj 15, 2017 /
 
Másik gépen nézted? Milyen operációs rendszer? Megjelenik az eszközkezelőben? Nem kellen hozzá driver? Az alaplapod tudja az USB billentyűzetet kezelni már BIOS szinten is? Ez be is van állítva?
Néha megy, néha nem, vagy egyáltalán nem?
(#) tallerkrisztian válasza Inhouse hozzászólására (») Máj 15, 2017 /
 
Elsőkörben nincs másik gép kéznél.
2 Windows 7, első i dításnál installálta is.
3 Nincs saját külön telepítője
4 Amikor nem reagál akkor még a Biosba sem tudok belépni, direkt letíltotta. PS2 egér porton keresést holgy ne zavarjon be.4 db USB port van egyiken se akar menni hiba nélkül. Az egér, előző blentyűzet, mobil adatkábell gond nélkül megy.
Randomra van hogy már bootoláskor csak a háttérvilágítás van.Gondol egyet és hol aktív hol nem.
(#) Inhouse válasza tallerkrisztian hozzászólására (») Máj 15, 2017 /
 
Több billentyű és egér is mehet egymás mellett, nem láttam még olyat, hogy az egyik a másikat letiltotta volna. Szép is lenne, a vonalkódolvasókkal nehezen lehetne bírni...
(#) tallerkrisztian válasza Inhouse hozzászólására (») Máj 16, 2017 /
 
Elnézést az előző hsz-emet most néztem hogy akad benne elírás

Nem vitatom amit írsz, bár nincs tapasztalatom abban hogy egyszerre 2 bill. pl.
Kicsit pihentebben átgondolva ha 4 portból egyiken se akar "pöccre" hiba nélkül menni minden más eszköz megy USB-n akkor ez kizárásosan egyértelműnek látszik hogy hibás gyárilag a billentyűzet
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2017
(#) Inhouse válasza tallerkrisztian hozzászólására (») Máj 17, 2017 /
 
Esetleg a drivere hülyéskedik. Ezért lenne jó, egy másik gépen is megnézni. De simán lehet hibás a bill.
(#) manao hozzászólása Ápr 4, 2019 /
 
Sziasztok! Az egyik sínen lévő gombok nem működnek kb 6db gombot érint, a delej eljut a nyomtatott áramköri lapig, ezen 2db el. kondezátor van és egy feketével kiöntött "központi egység". Javítható?
(#) pucuka válasza manao hozzászólására (») Ápr 4, 2019 /
 
A fekete pötty alatt egy mikrovezérlő rejtezik. Jobban jársz, ha veszel másikat, kb. 1700 Ft -tól kapható.
(#) manao válasza pucuka hozzászólására (») Ápr 4, 2019 /
 
Értem, kösz. Vettem már olcsó billentyűzetet néhány hónap után lekoptak a betűk, majd szét is estek a gombok de lehet csak pechem volt.
(#) proba válasza tallerkrisztian hozzászólására (») Ápr 4, 2019 /
 
Nem tudom, lehet ragályos, nekem a vezetéknélküli egerem, és a sima vezetékes billentyűzetem is szórakozik mostanában. A szórakozás kezdete viszont erősen egybe esik a WIFI router áthelyezésével. Lehet nem véletlen....
A hozzászólás módosítva: Ápr 4, 2019
(#) bbalazs_ válasza proba hozzászólására (») Ápr 5, 2019 /
 
Valszeg 2.4-en mennek azok is, de a WiFivel ellentétben azok nem tudnak sávot váltani.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem