Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   288 / 580
(#) Varine válasza yulo5310 hozzászólására (») Ápr 25, 2014 /
 
Köszönöm a választ. A javítási költség mennyire saccolható?
(#) lukovicsek válasza franky710 hozzászólására (») Ápr 25, 2014 /
 
Azért nem ártana megnézni a szelepeket kapcsoló triacokat hátha zárlatosak.
(#) franky710 válasza lukovicsek hozzászólására (») Ápr 25, 2014 /
 
Szevasz!

Köszönöm a válaszod, tudnál még abban segíteni hogy melyik az az alkatrész a képen amelyiket mellékelem. köszi

Feri
(#) lukovicsek válasza franky710 hozzászólására (») Ápr 25, 2014 /
 
Valószínü, hogy a j7 csatlakozó felett lesznek az a három fekete az első képen.
(#) dsanyo hozzászólása Ápr 27, 2014 /
 
Sziasztok,
Mosógép vásárlás előtt állok. Használtat vennék németből. Két jelölt van: Siemens Siwamat 7163 és Bosch WFO 2880. A siemens 6 éves és acél üstös a bosch 4 éves és műanyag üstös. A kérdés az lenne, hogy melyik lenne a jobb vásár? Aki behozta nagyon esküdött a siemensre az acél üst miatt.
Tényleg jobb egy 6 éves acél mint a 4 éves műanyag?

Köszönöm,
Sanyo
(#) botesz válasza dsanyo hozzászólására (») Ápr 27, 2014 /
 
Csak úgy halkan mondom hogy mindegyik gép 10 éven felüli.A bosch is minimum 2001 egy gyártás a siemens öregebb.Szerintem a siemens jobb egyrészt a fém üst miatt másrészt normálisabban van megcsinálva.Nálam ua. bosch gép van és nem valami stabil.Én a siemens mellett döntenék.
(#) dsanyo válasza botesz hozzászólására (») Ápr 28, 2014 / 1
 
Köszönöm a gyors választ!
Akkor maradok a siemensnél.
(#) Koncsar hozzászólása Máj 1, 2014 /
 
Sziasztok! Segítséget kérnék a képen látható motor bekötéséről. 5 vezetékem van a csatiba. Három az egyik sorba kettő a másikban. Ha valaki lerajzolná a bekötését megköszönném. Üdv.

IMAG1124.jpg
    
(#) Koncsar válasza botesz hozzászólására (») Máj 1, 2014 /
 
Szia Botesz! Te biztos tudod a kérdésemre a választ. Köszönöm.
(#) Koncsar válasza botesz hozzászólására (») Máj 1, 2014 /
 
Ez a számsor van rajta.
2/16-158/IG12
(#) bubu1113 hozzászólása Máj 3, 2014 /
 
Sziasztok.Érdekelne,hogy a felültöltős whirpool mosógépnél az ajtózár lefüstölt.Kitakaritva stb nem műkszik.Másikat tettem bele avval se nyikkan a gép.Áram rendben vezetékek is...ötlet?
(#) villanyipi válasza bubu1113 hozzászólására (») Máj 3, 2014 /
 
Keresd vissza a kábelek vonalán a kapcsolódó alkatrészeket, ha a kapcsoló kieresztette a működtető füstöt ott más baj is lehet még előtte, pontosat majd mondanak a szakértők .
(#) bubu1113 hozzászólása Máj 4, 2014 /
 
Költeni nem akarok rá.Mégegyszer átnézem ki kivel van.Ha nem akkor dobom ki.De köszi az infót...
(#) botesz válasza bubu1113 hozzászólására (») Máj 4, 2014 /
 
Ugyan nem értek az elektronikájához de ne hogy már egy 10-20Ft os alkatrész miatt dobd ki...........
(#) ttindian hozzászólása Máj 4, 2014 /
 
Szép napot!

Segítséget kérnék egy WIDL126 INDESIT mosógép hibához , folyamatosan csak kinyomni akarja a vizet , a piros led gyorsan és a szárító zöld ledje lassan pillog .
Mi lehet a baja?

Előre is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2014
(#) villanyipi válasza bubu1113 hozzászólására (») Máj 4, 2014 /
 
Lehet egy védő dióda is a ludas az még 10 forint sincs felénk Tuti megéri megpróbálni
(#) bubu1113 hozzászólása Máj 5, 2014 /
 
Oké.Tegnap nem,de majd ma mégegyszer ránézek.köszi az infót és ötletet...
(#) samarazoli hozzászólása Máj 5, 2014 /
 
Sziasztok. Tudna valaki segíteni???? Van egy ariston arxl 105 ös mosógépem ami elkezdet nem mosni Programközben megállt, össze vissza villogott a kijelző rajta stb. kiszedtem a motort és megnéztem a szénkefét ami totál el volt kopva. Ezt kicseréltem és vissza tettem. mostmár megy csak nem csinálja rendesen a programot. Nem centriz ki, forró a ruha a mosás végén stb Mi lehet még a baja? Motor magával rántotta az elektronikát is vagy mi? Ha valakinek van tapasztalata és megosztaná velem azt előre is megköszöném.

27715014.jpg
    
(#) botesz válasza samarazoli hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Biztosan végigmossa a programot?Öblítést megcsinálta?
(#) lukovicsek válasza Koncsar hozzászólására (») Máj 6, 2014 / 1
 
Szia.
Ahol csak egy vezeték van magába arra kell a 220 egyik vezetékét rakni és az marad a közös is, a 220 másik vezetékét pedig a következő sorba kell rakni ahol kettő van és arra a kettőre a kondit ez lesz az egyik fordulat, a másik fordulatra pedig csak annyi változok, hogy a középső sor vezetékeit átrakod a következő kettőre, a sorokat ugy értem hogy van három sor a csatiba 2 vezetékekkel és az egyikből egy hiányzik.
(#) franky710 válasza lukovicsek hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
Szevasz!

Köszönöm A KORÁBBI VÁLASZOD, az indesit wia 82 mosógép problémával kapcsolatosan, azért válaszolok ilyen később, mert megnéztem a triakokat nem voltak zárlatosak, összeraktam működött egy darabig a mosógép a felhasználó szerint, most meg azt produkálja a nyavalyás gépe hogy a programot elindítják 1-4-ig bár melyikben mindig mosás után öblitési fázisban mindig ugyan ott nem hajlandó leszívni a vizet csak zúg és nem csinál semmit.

mit nézzek meg szerinted?
köszönettel: Feri
(#) gais969 hozzászólása Máj 7, 2014 /
 
Üdv!
Segítséget kérnék! Samsung wf-f862 típusú mosógép,az ajtózár meghibásodásával,zárlatot okozott és a vezérlő panelen elégett két alkatrész. Az ellenállás értékét és a mellette levő háromlábú tranzisztor típusát szeretném megtudni.
Találtam neten képeket és egy orosz fórumon az ellenállásra 620 ohm-ot írnak.
A mellette levő három ellenállás is 620 ohm,ha ez igaz,akkor az már meg is van!!
Sajnos a háromlábú jelzés nélküli.

A vezérlő panel száma : MFS-TBF8NPH00
A kép az orosz oldalról való,de nálam is ez a probléma.

Köszönöm!!

163.png
    
(#) eyess válasza gais969 hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
Ha esetleg egy pozíció számot is tudsz mondani , akkor lehet mondom is .
(#) eyess válasza gais969 hozzászólására (») Máj 7, 2014 / 1
 
Na jó közbe kiléptél az ellenállás 620 hm.
A háromlábú pedig SM2LZ47 triak.
(#) Fuves hozzászólása Máj 7, 2014 /
 
Segítséget kérnék.
ÖKO-LAVAMAT 70640 update
PNC 91400241102
Type S: 28092483-6 A
Elix code: 132068814
mosogépem E90, E93 hibakódot ír.
Kellene hozzá egy 16 karakterből álló configurációs kód.
Ha valakinek van ilyen gépe, megköszönném ha leolvasná a gépben levő (PCB) vezérlő burkolatának tetején levő címkére van írva. Ez nekem sajnos nincs meg.
(#) botesz válasza Fuves hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
A configurációs kódot nem tudom megadni de az e90 "Inequality in electronics" az E93 pedig "Incorrect configuration" hiba.Lehet hogy tudod már de azért leírom.
(#) gais969 válasza eyess hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
Hello!
Gyors voltál! Köszönöm a segítséget!
Szép estét!
A hozzászólás módosítva: Máj 8, 2014
(#) ordas52 hozzászólása Máj 9, 2014 /
 
Tisztelt urak!
Van egy Daewo-VF80M1 tip mosógépem, ami ezidáig kifogástalanul működött, azonban jelenleg nem hajlandó öblíteni, a tartóban marad az öblítő.
Mi lehet a hiba, hol keressem.
Köszi
(#) botesz válasza ordas52 hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Az öblítési fázist megcsinálja?
(#) villanyipi válasza ordas52 hozzászólására (») Máj 10, 2014 / 1
 
Ajánlom a fapados módit nézd meg nincs-e eltömődve az öblítő útja.
Következő: »»   288 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem