Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tárcsázós telefon
 
Témaindító: GTI, idő: Szept 21, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   13 / 13
(#) Gafly válasza HeZ hozzászólására (») Ápr 5, 2024 /
 
Ebben neked igazad van, annó voltam egy darabig a Telkor szervize, ebbe még az alaplap sincsen benne, nemhogy a supercap.
(#) KeMa válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 5, 2024 /
 
A Telkor az full üres, az nem is gond - bár egy tasztatúra + kijelző jól jönne, hogy egy sima telefont bele tudjak építeni.
De volt is itt ilyen topic, valaki szerzett egy komplett Telkort, és ő se bírta beüzemelni, hiába az analóg modem. Bezzeg a TMM80-as, az csak a tarifaimpulzust hiányolja, és
(#) pucuka válasza KeMa hozzászólására (») Ápr 5, 2024 /
 
Lehet kommunikálni vele, csak szerviz üzemmódba kell állítani.
Még a 450 -es korszakban üzemeltettünk 10 db -ot a MÁV interCity étkező kocsijaiban. kettőt a MAHART nagy hajóiban, és 4 db -t a MATÁV telefonfülkéiben a MATÁV Westel együttműködés keretében. Mivel az egész projektet én hoztam össze, az üzemeltetés is rám szakadt. De a Nítüs kollégák, és én sem mondhatok mást.
(#) Gafly válasza pucuka hozzászólására (») Ápr 5, 2024 /
 
Mivel tök üres már a doboz, teljesen mindegy szerintem.
Mire az alját visszalakatolja, már azzal is el lészen egy jódarabig.

Két nagy szívási irány látszik:
- Tud haveroktól/bárhonnan tarhálni/kukázni belet hozzá, és küszködünk a szoftverrel, meg minden. Rettenetesen régen kidobáltam már minden rajzot, én aztán nem...
- Bele barkácsolunk egy működőképes(nek látszó) telefont. Abban esetleg...
(#) pinyó39 válasza KeMa hozzászólására (») Ápr 5, 2024 /
 
De bírtam a TMM80-ast (pénzbedobós fejlesztésén melóztam az özönvíz után) -
Következő: »»   13 / 13
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem