Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » DVD felvevő hiba
 
Témaindító: ini, idő: Jan 4, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 5
(#) golyo01 válasza golyo01 hozzászólására (») Jan 12, 2010 /
 
bocsi 16MB az állomány, egyenlőre nem találtam rajta JTAG csatit... vagy ami szabad 5 pólusú és JTAG lehet
(#) golyo01 válasza golyo01 hozzászólására (») Jan 12, 2010 /
 
service manual
(#) golyo01 válasza golyo01 hozzászólására (») Jan 12, 2010 /
 
total commanderrel darabolva
(#) kadarist hozzászólása Jan 12, 2010 /
 
Ha nincs csatlakozó, akkor a csak a memóriacsere segít. Persze előre fel kell programozni a memóriát.
(#) golyo01 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 12, 2010 /
 
tudsz segíteni melyik lehet az? 16MB os a .bin állomány. köszi szépen előre is
(#) kadarist válasza golyo01 hozzászólására (») Jan 12, 2010 /
 
Csinálj képet az alaplapról. Hátha valamit meglátunk rajta.
(#) golyo01 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 12, 2010 /
 
közben Thomas10100 talált valamit,

A 81. oldalon írja: Video outra kell kötni a TV-t, majd nyomni a kiadás és a lejátszás gombot, és csatlakoztatni a hálózatba. Ekkor bejön a service menü.

Aztán itt valamivel biztos meg lehet oldani. Ha bejött.

ha ez nem segit akkor csinálok képket. nagyon rendesek vagytok!

(#) kadarist válasza golyo01 hozzászólására (») Jan 12, 2010 /
 
Oké! Hátha sikerül megoldani úgy. Ezen az oldalon vannak Sony DVD-felvevő szervízmaniuál-linkel. Hátha valamelyik hasznos lesz.Bővebben: Link
(#) apenta hozzászólása Jan 12, 2010 /
 
Arra nem tudnátok itt választ adni, hogy például a nekem tönkrement Samsung HR 757 asztali felvevőm dvd íróját nem lehetne esetleg egy pcs íróval cserélni? Ahogy szétszedtem elég lapos ami benne van, tehát inkább csak laptopos változat jöhetne szóba. A márkaszerviz szerint 20 ezer lenne a javítása, de ez hihetetlen a mai pcs dvd írók árai mellett.
(#) golyo01 válasza golyo01 hozzászólására (») Jan 12, 2010 /
 
kipróbáltam a kiadási és a lejátszási gomb együttes lenyomását és közben táp bedugását, de semmi eredmény
semmi kép.
még az lehet a baj, hogy scart-tal van össze dugva és nem a video out koax-al. holnapra lesz ilyen kábelem.
(#) golyo01 válasza golyo01 hozzászólására (») Jan 14, 2010 /
 
tegnap sem tudtam semmit kezdeni vele, zsúfolt a napom...
(#) golyo01 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 18, 2010 /
 
nem működött a gombkombináció ... felrkok pár képet a készülékről, hátha láttok benne valami csatit. köszi szépen előre is
(#) kadarist válasza golyo01 hozzászólására (») Jan 19, 2010 /
 
Tehát a szervízmódba való belépéshez először is húzd ki a készüléket a hálózatból. A "video out" csatlakozón keresztül csatlakoztasd a tévédhez.Egyszerre nyomd meg az "open/close" és a "play" gombokat, és tartsd is nyomva, majd dugd be a hálózatba a készüléket.Bővebben: Link
(#) golyo01 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 19, 2010 /
 
szia, igen ezt a kombinációt csináltam, de semmi kép nem jött be, ma mégegyszer megnézem.
(#) golyo01 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 19, 2010 /
 
a tv-n semmi, tök sötét, a lejátszó kijelzőjén bekapcsolás után kb 3 másodpercig volt a welcome felirat utánna az is eltűnt.
(#) golyo01 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 20, 2010 /
 
sajnos semmi, a sony szervizben azt mondták komplett panelcsere ára kb 60e ft.
tehát nem éri meg, igy eladó sorsa jut, 1 éves (karácsonykor vásárolt), karcmentes, nagyon keveset használt, havonta párszor volt használva.
SONY-RDR-HX722
(#) palltamas hozzászólása Márc 18, 2012 /
 
Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni a DVD felvevőmhöz ami egy LG-dr175. A probléma a következő: A kijelzőn nem a normális feliratok jelennek meg, hanem értelmetlen jelek, de a gombok nyomogatására, és lejátszáskor változik, és enyhén villódzanak a karakterek.
Mellékelem a service manualt is:Bővebben: Link
Remélem valaki tud megoldást a problémámra
Előre is köszönöm.
(#) palltamas válasza palltamas hozzászólására (») Márc 28, 2012 /
 
Mellékelek 1 képet is hátha valaki ebből már kitalálja mi történik.

Kép0233.jpg
    
(#) joco78 hozzászólása Máj 3, 2012 /
 
Üdv mindenkinek.
Segítséget szeretnék kérni a dvd felvevőmhöz.Dimarson DM-R906.A probléma a következő:Bekapcsolás után be kellene jönni a termék nevének.Minden más be jön rajta mint például a nyitás-zárás felirat,a csatornák stb.Csak ez az egy nem jön be.Így sajnos nem tudok házi készítésű videót másolni lemezre.
Remélem valaki tud segíteni.
Előre is köszönöm.
(#) doki72 hozzászólása Jún 2, 2012 /
 
Sziasztok!
Van egy Philips DVR520H típusú felvevőm gyanús hogy kezd tönkremenni az író benne 1 1,5 óránl többet nem tud kitenni a lemezre ill. nem tudom visszaolvasni.Jelenleg Fuji újraírhatókat használok ez az író csak +-os lemezre ír melyik lenne a neki legideálisabb lemez márka mert pl. a saját Philips +-os lemezét fel sem ismerte?
(#) béla papa hozzászólása Júl 8, 2012 /
 
Tisztelettel üdv.minden fórumosnak ebben a nagy melegben
A problémám a következő:ma délben akartam egy felvételt készíteni egy DVDR 610 Philips készülékkel ami több hónapja nem volt bekapcsolva.Természetesen nem akart működni,a szervíz könyv szerint végig csináltam minden hokuszpókot,de csak addig jut el,hogy megkérdezi,hogy be van e kapcsolva a TV,és innen nem hajlandó tovább lépni a menű.Kinek van valamilyen tapasztalata a fenti hibával kapcsolatba,és valami ötlete a készülék feltámasztásával kapcsolatba.
előre is köszönöm:Béla papa
(#) Lali23 hozzászólása Jan 20, 2013 /
 
Sziassztok dvd irómba kiment egy dióda a neve 931ke tudjátok mivel lehet helyettesiteni?
A hozzászólás módosítva: Jan 20, 2013
(#) kadarist válasza Lali23 hozzászólására (») Jan 20, 2013 /
 
Szia!
Melyik részében van ez a dióda és mi a felvevő típusa?
(#) Lali23 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 20, 2013 /
 
Szia Lg gh22ns40 a tipusa és a táp bemenetnél va elvan csattanva és zárlatos, gondolom ezért égett el egy ut a panelen.
(#) kadarist válasza Lali23 hozzászólására (») Jan 20, 2013 /
 
Vedd ki ezt a diódát és próbáld ki.
(#) Lali23 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 20, 2013 /
 
Már kivettem és ugysem megy
(#) kadarist válasza Lali23 hozzászólására (») Jan 20, 2013 /
 
Ez egy fordított polaritás ellen védő dióda és lehet, hogy a fóliaégés miatt nem kap áramot a meghajtó vagy esetleg az elektronika is elromlott a diódán kívül.
(#) Lali23 hozzászólása Jan 20, 2013 /
 
Jó de a helyettesitőt nem tudnád megmondani
(#) kadarist válasza Lali23 hozzászólására (») Jan 20, 2013 /
 
Sajnos nem, mert a kereső nem talált ilyet.
(#) Lali23 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 20, 2013 /
 
És szerinted milyennel lehetne helyettesiteni?
Következő: »»   2 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem