Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Notebook töltő
 
Témaindító: trtk, idő: Márc 9, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   5 / 5
(#) Pixi hozzászólása Aug 20, 2014 /
 
Sziasztok!
Újabb töltő problémával találtam szembe magam! A hibajelenség a következő egy Liteon 19V 4,74A töltőnél. Ha terhelés nélkül megmérem a feszt, akkor 19,3V-ot mérek. Ha csatlakoztatom a nozihoz akkor nem tölt, és kiderült, hogy ilyenkor a fesz leesik 11 voltra. Valakinek lenne ötelelte, hogy hol keressem benne a hibát?
(#) Sanitatum válasza Pixi hozzászólására (») Szept 2, 2015 /
 
Próbáld meg megmérni a kondikat (kapacitásukat), volt már nálam is ilyen eset. A kondi csere segitett aztán minden rendbe volt
A hozzászólás módosítva: Szept 2, 2015
(#) dugo1993 hozzászólása Márc 31, 2017 /
 
Üdv Urak!

A kérdésem a következő lenne. A laptop táp a DC csatlakozónál, tehát ami a laptopba megy megtört. A ferrit gyűrű túl közel van a bemenethez, így azt nem tudom visszatenni rá. A kérdésem az, hogy mennyire fontos ez a gyűrű, hogy ott legyen? Keressek rá egy másikat? Vagy ha nem teszem vissza, annak lesz bármi hátránya?

A válaszokat előre is köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2017
(#) zolika60 válasza dugo1993 hozzászólására (») Márc 31, 2017 / 1
 
Működni fog nélküle is, legfeljebb zavarhatja a rádiót, vagy a TV-t. Ha ez fennállna és korlátoz a használatban tegyél fel egy ilyet.
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2017
Következő: »»   5 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem