Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » JVC televízió
 
Témaindító: barta laszlo, idő: Ápr 12, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) barta laszlo hozzászólása Ápr 12, 2008 /
 
Van egy jvc AV-28F3SJ tip.tv keszulekem de sajnos a menubol nem allithato a hang vivo norma .Angliabol volt behozva[Erdelybe,Kolozs megye].Ugy tudom hogy Angliaban 6mh a hang vivo,itt nalunk pedig 5.5Mhz.TDA12020 H1 processzor dolgozik aKF+hang dem. es mas funkciok vezerlesenel.A magyar TV adok[rtl club,tv2 ,m1]vetele lehetseges de hang nelkul.Nagyon sok tipusu tv hangnormait alakitottam at de ez gep most nekem nagy falat.Szepen kerem ha tud valaki, segitsen.Elore is koszonom.B.Laci
(#) burgdavid válasza barta laszlo hozzászólására (») Ápr 12, 2008 /
 
Paralell kétnormásító panel az MSP lábára ahová a KF megy. Stablerről tudsz neki 12voltot adni, a panelt meg ráforrasztod a tunerkocára. Üdv.: Dávid
(#) tvdvdszerviz válasza barta laszlo hozzászólására (») Ápr 12, 2008 / 4
 
Helló!

A tv EREDETI! távján működés közben nyomd meg egyszerre a mute és az i gombot. Megjelenik a szervizmenü. A 100 és a 120.-ik menü között találsz egy olyat, SSNDDK, SSNDBG, SSSNDI.Nos az első kettőt ON-ra kell állítani. Ha akarod meghagyod a harmadikat ON-ban. Jobbra, balra gombbal teheted. Ennyi.Kikapcsolod a főkapcsolóval. Azután újra be, és láss csodát van hang. nem kell semmiféle paralel hang! Ez a tv tudja mindegyik hangnormát, csak be kell állítani. Remélem a rövidítésre helyesen emlékszem, lényeg a BG DK végződés.

Üdv.
(#) atya28 hozzászólása Ápr 13, 2008 /
 
JVC GRD 70 videokamerám 4 éves kb 2 éve akkumlátor töltöttségiszintet nem jelzi csak néha. A komoly hiba idén lépett fel bekapcsoláskor vagy használatkor igen gyakran "Condensation - operation paused' - please wait" hiba üzenet jelenik meg és nem használható. A kamera nem kapott párát vagy nedvességet. Segítseget előre is köszönöm.
(#) masi1 válasza atya28 hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
Viszont a fej melleti páraérzékelő szokott behalni.
(#) barta laszlo válasza tvdvdszerviz hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
3 perc alatt be is allitottam a hangot.Mar alitottam a kepmeretet de nem tudtam hogy a hangnormat is be lehet alitanni aszerviz menubol.Meglepetesemre a fomenuben mejelent a hangnoma beallitas/BG -DK/.Koszonom a segitseget UDV B.LACI
(#) burgdavid válasza barta laszlo hozzászólására (») Ápr 13, 2008 /
 
Le vagyok maradva szervízmenü használatból
(#) kisida_2008 hozzászólása Júl 31, 2014 /
 
JVC Tv 68 cm-es, AZ-28 K1BF, és typus SERIAL-NO 138-13233, a Távkapcsolóhoz keresek kezelési utasítást / RM-C1100/ .
Kérem ha tud valakit aki tud segítsen.
Köszi kisida_2008
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem