Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Szalagkábel javitása
Lapozás: OK   5 / 5
(#) diginewl válasza diginewl hozzászólására (») Márc 23, 2019 / 1
 
Jelentem - hogy senki se törje tovább a fejét - sikerült megcsinálni a kábelt, működik az érintőképernyő.
Finom smirglipapírral lecsiszoltam a műanyag védőfóliát az egyik oldalon. Amikor nagyító alatt már látszódott, hogy előjön a rézvezetőcsík, akkor arra ráforrasztottam a vezetékeket.
(erre előbb is rájöhettem volna)
Bocs a szószaporításért.
Jenő
(#) hape60 hozzászólása Feb 19, 2020 /
 
Bocs, ha nem jó helyre írok, nem akartam új topicot indítani. Van egy kütyü, amiben a feljött a szalagkábel; hogyan lehetne visszavasalni a csatlakozósávra?
(#) zoltanbraun hozzászólása Aug 16, 2021 /
 
Sziasztok ! Nálam a következő a szitu . egyéb hiba javításakor véletlenül a merci óracsoportban elszakítottam a szalagkábelt, amiből sikerült is találnom megrendeltem . A szalagkábelhez nem adnak semmit . Az lcd kijelzőhöz viszont adnak forraszhegyet amivel fel lehet forrasztani a kábelt .
Tudjátok esetleg,hogy ez milyen anyagból lehet , miből tudnék kreálni egyet mire a szalagkábel ideér?

Illsztek egy képet és egy linket is a forrasztó hegyről és a folyamatról. folyamat

forrasz.jpg
    
(#) küzmös Gergely hozzászólása Okt 27, 2021 /
 
Sziasztok! Egy mopedautó óracsoport LCD kijelzőjét javítom, és vettem hozzá egy használt példányt, ami már mókolt volt. Gondoltam az LCD része még jó lehet, mert az szép egységes, nincs benne megfolyásnyom, beégés nyoma sehol. Mikor kivettem, ezt látom a szalagkábelen.. ha jól sejtem ez nem nyert igaz?
A hozzászólás módosítva: Okt 27, 2021
(#) küzmös Gergely válasza küzmös Gergely hozzászólására (») Okt 27, 2021 /
 
Lemaradt..

P1160229.JPG
    
Következő: »»   5 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem