Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Immobilizer kulcs kód kiolvasása
 
Témaindító: Gogolak, idő: Aug 12, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 3
(#) Lucifer válasza Lucifer hozzászólására (») Ápr 9, 2019 /
 
Az utókor kedvéért: ebayen lőttem egy T5754-6AQJ-66-ot, belevarrtam és jó lett. Csak ~kétésfél hónapot kellett várni a postára.
A hozzászólás módosítva: Ápr 9, 2019
(#) Bali972 hozzászólása Aug 19, 2019 /
 
Sziasztok!

Nekem is a Clio II-em kulcsával gyűlt meg a problémám. Egyre gyakrabban villogott az immo lápája indításkor. A pótkulcsot kezdtem használni a hiba azzal ia kijött pár hónap után. Ugy indult, hogy amikor kitiltott a kulcson levő kp. zár gombját nyomva a kulcsot visszafordítva majd nyomva tartva gyújtást adva elindult - mindig.
Gondoltam hogy a kulcs a rossz ezért elvittem hivatalos kulcsos emberhez. Klónozást nem hagyta, chipre kiírni nem hagyta magát. A kulcs tanítása közben többször a tanított kulcsok sem indították el. Végül egy teljesen új kulcsot tudott írni. Egy napig tökéletesen működött, majd jött a gyors villogás, amin a fenti indításos módszer nem segít. Érzékelőgyűrűt cseréltem azon is hasonló a hiba.
Van ötletetek hogyan tovább?

Köszönettel Balázs
(#) david10 válasza Bali972 hozzászólására (») Aug 20, 2019 /
 
Szia.
Ebből UCH csere lesz.
(#) Bali972 válasza david10 hozzászólására (») Aug 20, 2019 /
 
Ettől tartok én is
(#) Elektromann hozzászólása Máj 15, 2020 /
 
Sziasztok!

Engem is érdekelne az immobiliser chipek kódolvasása, viszont én nem szeretnék másolatot készíteni, csak egy AVR vagy ARM segítségével szeretném felhasználni a kulcs kódját egyéb felhasználás céljából.

Nem tudom, mennyit számít a típus, egy Opel Astra F (2000-es gyártmány) kulcsáról lenne szó.

Tudtok erről információt adni, hogy hogyan lehetséges?
(#) pggabi hozzászólása Dec 31, 2023 /
 
Sziasztok!
Clio 2 2005 ös évjárathoz hogy lehet kulcsot tanítani?
(#) bbb válasza pggabi hozzászólására (») Dec 31, 2023 /
 
A 2001-es thalia-hoz (ami gyakorlatilag clio2) a trükk annyi volt, hogy csukott ajtóknál bedugtad a kulcsot a gyújtáskapcsolóba, majd miközben nyomva tartottad a nyomógombját, elfordítottad gyújtás állapotba, mintha indítanál. Ezután vissza, elengedted a gombot, és már indíthattad is az autót.
A mienk állandóan elfelejtette a kulcsait, s rendszeresen el kellett játszani vele ezt a trükköt.
(#) david10 válasza pggabi hozzászólására (») Jan 1, 2024 /
 
Szia.
Házilag (célszerszám nélkül) lehetetlen, ez nem a 2001-es Clio1 rendszere amit a kolléga is írt, bár ő sem kulcsot tanított hanem csak újraszinkronizálta azt az ugrókódot amit a te autód soha sem veszít el.
Ha írsz egy megyét/várost megnézem hogy van-e a közelben kulcsmásoló kolléga.
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem