Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Karakteres LCD-vel feltuningolt erősítő
Lapozás: OK   2 / 2
(#) caruso7294 válasza abalazs hozzászólására (») Jan 16, 2010 /
 
Szia Abalazs!
Kapcsolási rajzokat tudnál feltenni?A spektrum analizátorét,és az LCD meghajtóé kellene.Köszi elöre is!
Ja és grat a berendezéshez!
(#) DjRoot hozzászólása Feb 28, 2010 /
 
Hali mindenkinek! Olvasgattam az előző hozzászólásokat és nekem is megtetszett a TDA7318 as proci. Én pic el szeretném vezérelni de sehova sem tudom tenni ezt az SDA SCL lábakat melyikkel mit kell csinálni? Elnézést ha túl hülye a kérdés. Előre is köszönöm a válaszokat
(#) quite válasza DjRoot hozzászólására (») Feb 28, 2010 /
 
Üdv.

Az SDA az adatvonal, az SCL pedig az órajel.
(#) DjRoot válasza quite hozzászólására (») Feb 28, 2010 /
 
Oké rendben erre már rájöttem,csak azt nem tudom pontosan hogy mekkora legyen az órajel és az adatvonalon folyamatosan kell küldeni a csomagokat vagy elég egyszer? és ha pl egy gomb megnyomásakor másik adatcsomagot küldök ki neki akkor az összeset újra kell vagy csak az adott részt?. Hú remélem érthető a kérdésem. Köszönöm!
(#) swan hozzászólása Júl 25, 2016 /
 
Tisztelt forumozók!
Kérnék egy kis segítséget, nemrég lettem Yamaha rx-v359.es tulajdonosa, A gondom a következő:
Az előtő tulaj, vett samsung smart tv-t, kapot hozzá egy kűlső IR kütyüt, elkezde összehangolni házimozit a tv-vel, tv fel is ismerte az eszközt, de sajnos annál a lépésnél amikor a tv távirányitójával kikapcsolta a házimozit, az erőlködőt nem lehetett, csak manuálisan bekapcsolni....
Létzik e valami összehangoló modszer a gyári távval, vagy valami reset ami visszaállitaná a dolgot, mert a gyári Rav22 távvezérlőre nem reagál semmit a gép....

Köszönöm előre segítségeteket, szép hétvégét

P.S a gyári reset manuálisan megtörtént, az nem segített a problémán
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem