Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » SAMSUNG SP43T8HE szervíz menü restart?
Lapozás: OK   3 / 3
(#) Doncso válasza lego69 hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
info-menü-mute 183 ?
(#) lego69 válasza Doncso hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Köszönöm a gyors választ! Én amatőr vagyok csak itt a fórumon olvastam a szerviz menü lehetőségről.Nem sikerült beleépnem az info-menü-mute 183 kombival sem.pedig jó lenne. A szinek semmilyenek, élesség nulla a konturok összemosódnak.
(#) Doncso válasza lego69 hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
Valószinű konvergencia hiba lesz.
(#) lego69 válasza Doncso hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
szia! és azzal tudok valamit kezdeni?
(#) hattrickuser hozzászólása Nov 17, 2011 /
 
Sziasztok! A szüleimnek ilyen TV-je van. A probléma a következő: Az autofókusz funkció be van kapcsolva, így bizonyos időközönként (nem tudom pontosan, kb. 30 percenként), elvégzi az autofókusz beállítást. Ennek a menete az, hogy kb. 1 percig állítja a fókuszt, a képernyőn van egy csík, ami ez idő alatt 2 alkalommal végigfut. Az első alkalom végén a kép tökéletes, de a második alkalom végére a kép ismét rossz minőségű lesz, általában a sarkokban szellemképes. Ezt a hibát, hogy lehet orvosolni? Gyakorlatilag, ha az autofókusz állítás felénél meg lehetne állítani a folyamatot, akkor egy tökéletes képet lehetne kapni, majd ezután az autofókusz funkciót le lehetne tiltani, hogy az így kapott jó kép állandó lehessen. A másik megoldás az lenne, ha lenne egy manuális fókusz állítás, amivel értelemszerűen be lehetne állítani a jó képre, de ilyen opciót sajnos a menüben nem találtam. A segítséget előre is köszönöm!
(#) Doncso válasza hattrickuser hozzászólására (») Nov 22, 2011 /
 
Hát ha arra gondolsz, hogy a második autofókusz után a sarokban a szellemkép azt jelenti, hogy a szinek nem fedik egymást ugy mint középen, akkor az konvergencia beállítás probléma, nekem bizonyos időközönként utána kell állítani.
(#) hattrickuser válasza Doncso hozzászólására (») Nov 22, 2011 /
 
Szia!
Köszönöm az információt! Az általad említett konvergencia beállítással kapcsolatban tudnál segíteni? Szóval szájbarágós módszerrel leírnád lépésről lépésre hogy csinálod ezt az utánállítást? Előre is köszönöm!
(#) Doncso válasza hattrickuser hozzászólására (») Nov 22, 2011 /
 
Valahol már leírtam, vagy itt ebben a topicban, vagy a "TV mi lehet a baja" ha rékeresel biztosan megtalálod. Nem nehéz egyébként, segédrácsot kell használni hozzá.
(#) urmosl válasza Muzulman hozzászólására (») Dec 7, 2011 /
 
Helló Muzulman!
nekem is van egy ilyen tv-m, ugyanezzel a hibával meg tudnád nekem mondani, hogy mi volt a megoldás és hogyan sikerült.
ha küldenél telefonszámot felhívnálak, lehet, hogy úgy gyorsabb eszmét cserélni.
köszönöm a segítséget.
(#) opdati hozzászólása Dec 26, 2011 /
 
Üdv nektek!egy kis segítséget szeretnék kérni samsung le32d400 típusú tv-mel kapcsolatban!vannak olyan funkciói mint pl a pip nem érhető el ott van a menüben de nem bírom állítani!a szervízmenüben be lehet ezt a funkciót kapcsolni csinált már valaki ilyet?a szervízmenübe be bírok lépni az info-menü-mute-power gombok lenyomásával!ja és azt be lehet állítani,hogy filmeket le tudjon játszani usb-n keresztül?mert csak fotót és zenét játszik!előre is köszönöm!hali.
(#) Mandy0122 hozzászólása Jan 2, 2012 /
 
Sziasztok!
Samsung Sp43T8He típusú tv szervizmenü eredeti beállítását honnan tudnám megszerezni nagyon fontos lenne.Előre is köszi a segítséget
(#) tibor30 válasza kadarist hozzászólására (») Júl 15, 2012 /
 
szia sikerult megoldani a pproblémát
(#) pali020 hozzászólása Márc 31, 2013 /
 
Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen típusú tv-m és eggyik napról a másikra meghalt,bekapcsolom,és sípol kb 3 máasodpercig.Egy Zénert láttam parázslani egy trafó melett,rövidzárként működik.
(#) futar01 hozzászólása Aug 28, 2013 /
 
Sziasztok.Van egy samsung sp43t8he típusú tv-m. A gondom az,hogy sikeresen elállítottam a szerviz menüt és teljesen le is tiltotta a tv-t.Tehát nem lehet bekapcsolni egyáltalán.Mit lehet ilyenkor tenni,hogy legalább alapra visszaálljon, hogy be lehessen kapcsolni? 2 stk most lett benne cserélve és ezután sikerült elállítanom.
(#) TXF370 hozzászólása Jún 24, 2014 /
 
Szépestét!

Érdekes problémám lenne, aminek megoldásához mindennemű ötletet szívesen fogadok...

Adott egy pár éves, "kevesett futott, garázsban tartott" (Nagyi által használt!) Samsung LE32B350F1 (WXXH v. SP01) amin egyaránt be voltak hangolva a digitális, és a pár megmaradt analóg csatorna. Utóbbi kategóriából főleg egy-két hangyás helyi érdekű képújság. Nos ez utóbbiakon van, míg a digitális tv és rádiócsatornákon nincs hang.

Jack-alapú audio-kimenete nincs, ahogy mute-olva, vagy programilag elállítva sincsenek az audio beállítások. Az egyetlen behatás ami a közelmúltban érhette legfeljebb az, hogy a melegre való tekintettel beüzemelésre került a közvetlen környezetében egy mobilklíma...

Valakinek valami tippje? Bármi ötlete?

Előre is köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Jún 24, 2014
(#) Hollowdrums hozzászólása Dec 24, 2014 /
 
Sziasztok!

Kérlek, segítsetek!
Samsung sp43t8he szerviz menü reset után a tv nem kapcsol be. Hogyan lehetne életre kelteni?
Itt a karácsony, a gyerkőc meg nem tud tvzni, játszani.
(#) Hollowdrums válasza futar01 hozzászólására (») Dec 24, 2014 /
 
Szia! Sikerült megoldani a dolgot? Ha igen, hogyan?
(#) kadarist válasza Hollowdrums hozzászólására (») Dec 24, 2014 /
 
Szia!
EEPROM-cserével lehet megjavítani.
(#) Hollowdrums hozzászólása Dec 24, 2014 /
 
Szia!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, akkor ezennel befejezte a pályafutását ez a tv, legalábbis nálam biztosan.
Egy jelképes összegért akit érdekel, viheti. Minél hamarabb, mert nem nagyon tudom tárolni! (Szolnok)
2 stk csere kb egy éve volt, a fent említetten kívül más baja nincs.
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek és még egyszer köszönöm a választ!
(#) Pisti27 hozzászólása Szept 3, 2015 /
 
Sziasztok!Nekem konvengercia ic problémám volt evvel a tipussal, de már másodszor nem tudjátok mi lehet a hiba?Már mindent megnéztem sehol nem találom!
(#) kadarist válasza Pisti27 hozzászólására (») Szept 3, 2015 /
 
Szia!
Mit nem találsz?
(#) orizon hozzászólása Nov 1, 2017 /
 
Üdvözletem!

Én azt kérdezném, az mitől van, ha átkapcsolok 1080i-be akkor a színek széttolódnak. 576p/576i ben nincs semmi gond. Volt már hasonló problémája valakinek ?
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem