Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Éjjellátó kamerához infra lámpa/LED
Lapozás: OK   3 / 3
(#) Saggitarius válasza joshunter hozzászólására (») Ápr 21, 2014 /
 
Sajna nagy altalanossagban a 2nd gen ejjelatok mukodesi tartomanya 780-850nm-es tartomany (a 3rd gen tudja 920nm-ig)
(#) CTAC hozzászólása Aug 2, 2014 /
 
Sziasztok!Egy aktív éjjellátó készülékhez (PNV-57) szeretnék nagyobb hatótávú infra megvilágítást.Ehhez én az ifralézert láttam a legjobb megoldásnak, javítsatok ki ha van még jobb, és egy halandó ember számára elérhető.Szóval nézegettem Ebayen ilyen infralézer diódákat, és rengeteg van.Egyet már ki is néztem magamnak.Itt vannak az adatai:

Power output: 300 mW
Working current: DC= 3-5 V, I<320 mA

Fontos hogy a készülék minél mobilisabb megoldású legyen, airsofthoz használnám.Tehát pl egy 9V-os elem megfelelne?Hogy építsem meg az áramkört?Előre is köszi a válaszokat
(#) erdeidominik1999 hozzászólása Aug 9, 2014 /
 
A távirányítókban használt infra led és a cctv-ben használt éjjellátó infra led között mi a különbség?
(#) HA3GX hozzászólása Dec 13, 2014 /
 
Sziasztok,

egy mobil éjjellátó kamerához szeretnék egy infravetőt készíteni. 60 méterig, ~ 20fokos sugárzási szög mellett hány W, vagy lumen szükséges a jó "látáshoz"? Továbbá power led, vagy a hagyományos 3, 5mm-es ledek a jobbak?
(#) Kovabe hozzászólása Jan 18, 2015 /
 
Sziasztok
Nemrég kaptam két régi megfigyelőkamerát és sz infra ledek tönkrementek benne. Megprobáltam kicserélni öket de nem sok sikerrel mert a kamera konkrétan nem lát, a cserélt ledek 940-ek voltak. Most visszaolvastam és látom hogy a kamerának ez már sok.
Van valakinek tapasztalata hogy melyik led ami relativ biztos jó?
(#) zenebolond hozzászólása Júl 21, 2015 /
 
Sziasztok!

Van nekem egy Linksys WVC2300 kamerám, tudok-e hozzá gyártani infra ledekből fényt hogy lásson éjszaka is???
(#) csontom hozzászólása Feb 1, 2016 /
 
Sziasztok!
Van egy EasyN H3 IP Kamerám, és az infrájával, pontosabban a fényérzékelő fotoellenállásával lenne az a problémám, hogy valamiért egyszerűen nem kapcsol be az infra. Valamikor bekapcsol, valamikor nem. Valamikor ki-be kapcsolgat. Biztos vagyok benne, hogy a kis fényérzékelő a gáz, a kis fotoellenállás. Mi lehet a probléma? Mi baja lehet egy ilyen érzékelőnek?
(#) Gafly hozzászólása Feb 1, 2016 /
 
Macska pisi detektáláshoz milyen UV LED jó? Valahol ez is "éjjelátó" projekt Nem trollkodás, hanem komoly...
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem