Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   114 / 259
(#) Focus02 hozzászólása Márc 4, 2015 /
 
Sziasztok !

Friss regisztráló vagyok . beregisztráltam mert itt hátha találok valami megoldást a következő problémára .
Van egy Indesit ide 1000 s mosogatógép ami az A02-s hibakódot írja ki. a jelenség leírva a következő . megy a program kissé vontatottan 25 perces program 16. percénél kissé elidőzik majd kiírja a hibakódot . a vízóra pörög tehát vesz fel vizet, de egyből nyomja is le . mi lehet az oka ? ill hogy lehet orvosolni .

válaszokat előre is köszönöm .
(#) Szilcsi válasza mkujbus hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Aha, értem. Ez az kapcsolóknál lévő kijelzőn írja ki. Te éjjel sem alszol?
(#) mkujbus válasza Szilcsi hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Van, amikor alszom. Csak ha ráérek. Tudod, nyugdíjasnak mindig rengeteg a dolga
(#) Szilcsi hozzászólása Márc 4, 2015 /
 
Jaaaa, te nyugdíjas vagy? hát úgy könnyű!!
(Viccelek ám csak, tudom, hogy az sem fenékig tejfel...)
(#) Balaton hozzászólása Márc 4, 2015 /
 
Üdv Mindenkinek!
Egy kis segítséget kérek:
ADG9999 mosogatógép. Kijelző csak LED-es. Számkijelző nélkül. Nem a villogások száma, hanem valamelyik LED, LEDek villogása adja a hibakódot. Csatolok fotót a következő hozzászólásomban.
A 40 fokos poharas program villog, 1 db LED. Mi a hibakód?
Köszönöm előre is!
(#) Balaton hozzászólása Márc 4, 2015 /
 
Tehát Whirlpool ADG9999.
(#) Szilcsi hozzászólása Márc 5, 2015 /
 
Sziasztok!
Hát mivel itt nemigen válaszol senki a Bosch mosogatógépem E09 problémájával kapcsolatban feltett kérdésekre, bánatomban elmentem tegnap egy műszaki áruházba, hogy új mosogatógépeket szemrevételezzek. Ott elhangzott egy érdekes megjegyzés az eladó részéről, amikor az ajánlgatott Bosch mosogatógépekre azt mondtam, hogy azokat nem szeretem, ne is mutassa, mondom neki, hogy 6 évet bírt ki az enyém, és én azt keveslem. No azt mondja erre, hogy örüljek neki, hogy olyan sokáig húzta, ezektől már 4-5 év is nagyon szép teljesítmény. Azt hittem, hogy rosszul hallok... vagy ennyire le vagyok maradva a világtól??? Szerintetek ez tényleg így van, és nem remélhetünk többet ezektől a gépektől?
Remélem, most kapok válaszokat!
(#) Balaton válasza Szilcsi hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
Szia,
Sajnos így van! A mai gépek hemzsegnek rossz minőségű műanyagoktól, a ragasztásuktól, kikopnak hamar. Motorokkal főleg gond van. A Bosch is mióta az üstje alját műanyagból csinálja megbízhatatlanabb lett Sokszor enged a fém és a műanyag ragasztása. Üst csere kell. Ennek ellenére inkább egy Boscht, Siemenst vagy Neff gépet javaslok, hacsak nem jutsz hozzá egy jó állapotú Miele géphez.
.
(#) Szilcsi hozzászólása Márc 5, 2015 /
 
Miele gépet nagyon szerettem volna, de csak 15-20 év körülit találok, ez már egy kicsit öregnek tűnik, félmillióm meg "most pont" nincs.
A Bosch-t nem szerettem soha, első perctől csak a bajom volt vele, ilyet nem szeretnék, gondolkodom viszont Whirlpool-ban. Ismerősömék nagyon szeretik. De ti vagytok a "szakik" , ezért inkább itt kérdezem, hogy tényleg jók-e.
Ill. a Neff-ről meg még életemben nem hallottam... hol keressem?
(#) Balaton válasza Szilcsi hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
Ez a három gyakorlatilag egy gyárkapun jön ki.
Írtam neked egy privát üzenetet - balra fent az üzeneteknél kinyithatod.
(#) Balaton válasza Szilcsi hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
A whirlpool is jó szerintem, de minden típusnak meg van a gyengéje. Azért ennél lejjebb nem engedd a mércét.
(#) botesz válasza Szilcsi hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
Az eladónak sajnos igaza van!Whirlpool??Ne nevettess az egyik legrosszabb.A 15éves miele az tökèletes!azok a legjobbak!amúgy majd ha úgy leszek megnézem a hibakodot de most nincs időm.
(#) Szilcsi válasza botesz hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
azt írja, hogy fűtőkör hiba, én már utánanéztem, csak nem tudok vele mit kezdeni.
a szerelő javasolta, hogy 45-50-et fizessek neki, vagy dobjam ki... nem szélhámos ez a szerelő?
Mi a baj a Whirlpool-lal?
(közben megint keresem a Miele-t)
(#) Szilcsi válasza Balaton hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
olvastam, de jobbra fent volt...
köszönöm, gondolkodom...
(#) Szilcsi válasza Balaton hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
szóval a Whirlpool az már az alja? ahhoz képest jól megkérik az árát!
Ennek a típusnak mi a gyengéje?
(#) Szilcsi hozzászólása Márc 5, 2015 /
 
na és mit szóltok az új Mielékhez? 210-ért találtam, jónak tűnik, ha érdemes, legfeljebb hitelre megy..
(#) botesz válasza Szilcsi hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
Lehet hogy annak fűtőbetét baja van.Keress egy másik szerelőt aki tényleg szerelő.Új miele t ne vegyél.Ha kell akkor tudok szerezni hasznàltat de szép àllapotút.wh nak s vezérlése és a főmotorja nagyon gyenge és túl van kopmikàlva az egész.
(#) Balaton válasza Balaton hozzászólására (») Márc 6, 2015 /
 
Whirlpool ADG9999M megy egy darabig, fűt is, majd, villog a start LED folyamatosan valamint ebben az ütemben sípol. Mi lehet a gondja?
Segítsetek légyszi!
Köszönöm
(#) Lucifer válasza Balaton hozzászólására (») Márc 6, 2015 /
 
Mi a partnumbere?
(8542 999 01410 formátumú)
(#) Balaton válasza Lucifer hozzászólására (») Márc 6, 2015 /
 
8542 999 10410

Remélem segít!
(#) Balaton válasza Lucifer hozzászólására (») Márc 6, 2015 /
 
Még annyi, hogy kiszivattyúzza a vizet mikor ebbe az állapotba kerül. Gyorsabban villog mint sípol. KB. 2 villanás 1 sípolás, de ezt akármeddig. A starttal törölhető, de újra programot kell választani ill. Indítani.
(#) Lucifer válasza Balaton hozzászólására (») Márc 6, 2015 / 1
 
Szervizkönyv itt:
Bővebben: Link
Text legend szekcióban találsz tesztprogramot.
A jelszó sanyi.
(#) Balaton válasza Lucifer hozzászólására (») Márc 6, 2015 /
 
Köszönöm, este tudom megnézni.
(#) doki99 hozzászólása Márc 6, 2015 /
 
Sziasztok!
Van egy WHIRLPOOL ADP-4407 tipusu mosogatogepem,3-mat villog inditaskor.
Szerintetek mit jelent?Tudnatok segiteni?
Elore is koszonom.
(#) Balaton válasza Lucifer hozzászólására (») Márc 6, 2015 /
 
Elvileg meg van a hiba. Az NTC rossz.
Holnap cserélem, meglátjuk.
(#) Balaton válasza doki99 hozzászólására (») Márc 6, 2015 /
 
Ha jól néztem fűtés hibára utal.
(#) vladcepes válasza botesz hozzászólására (») Márc 7, 2015 /
 
Szia!-sztok)! Ellenőrízve lett a panel táp. Az IC mellett C15 nél meg van a 11,8V aztán a vezérlő proci mellett C27 ott 5,18V-ot mértem. Szét lett szedve a szürke kapcsoló is. (képen látszik). Na mondom biztos itt a hiba mert a kapcsoló Off állásából elfordítva (valamelyik program felé) nem ért hozzá a z érintkező (3-as kép). Aztán megcsináltam hogy hozzáérjen le is csipogtattam és most jó. Rátéve a panelra a 230V -ot még mindig nem világítanak a ledek. Szerintetek mi lehet még?
Válaszokat előre is köszönöm!
(#) Balaton válasza Lucifer hozzászólására (») Márc 7, 2015 /
 
Igen valóban NTC hiba volt. Bár látszólag méréssel jó volt, de a csere segített.
Köszönöm a segítséget!
(#) doki99 válasza Balaton hozzászólására (») Márc 7, 2015 /
 
Szerinted a futoszalat csereljem ki?
Vagy a programkapcsolo a hibas ?
Tegnap amikor 50 fokos mosogatast csinaltunk.a szaritas
alatt a futest ki_be kapcsolgatta.
Legalabis ezthallottam.
(#) mihist4 hozzászólása Márc 7, 2015 /
 
Sziasztok!
Van egy Bosch mosogatógépem. Eddig a hungarocell úszó rendetlenkedett, de mostmár az jó. A mostani hiba az, hogy a program kiválasztása után búg így-úgy és kb. 2 perc után leáll E-24-es hibakóddal, ami azt jelenti, hogy hiba a szennyvíz csőben. Ott biztos nincs tömődés, mert a következő trükkelel szoktam tudni indítani:
1. Kiválasztom a programot
2. Elindítom
3. Bekapcsolom a gyerekzárat-Bár ez a lépés nem biztos, hogy kell.
4. A Ki/Be kapcsolóval kb. mikor ki szokta írni a hibakódot kikapcsolom a gépet
5. Majd ismét visszakapcsolom, és elindul a masina, ill. végigmegy a program

Nagyon kitisztítottam már.
Egyébként az jó, hogy program végén a labirintusrendszer fullra tele van vízzel ?

Szerintetek mi a hiba ?
Következő: »»   114 / 259
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem