Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Samsung projectoros tv javitás
 
Témaindító: saca200, idő: Nov 25, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 3
(#) kelemen1977 válasza Keyer hozzászólására (») Márc 17, 2014 /
 
Nem tudom a választ a kérdésedre, de ha eladod, én megvenném, amennyiben a kijelzője rendben van.
(#) kovalyecz hozzászólása Jan 14, 2015 /
 
Sziasztok.
Tudnatok segiteni, hogy a SAMSUNG SP43R1HL1 tipusu projektoros tv-t hogy vagy mivel tudom megtisztitani. Sajnos edesanyam probalkozott es a vaszon nagyon csunya lett. Esetleg lehet valami tisztitoszert kapni ra? Elektronikai boltokba kerestem de sikertelenul.
Segitsegeteket koszonom.

Sziasztok Gabi
(#) nlaci85 hozzászólása Feb 24, 2015 /
 
Sziasztok...

Tudom nem ide kell hirdetni de mivel a témával foglalkozó forum ezért bátorkodom.Hátha segitek valakinek ezzel is.

Tehát eladó sorba kerültek a Samsung Sp43T8HP Crt Projektoros tv-m alkatrészei

ami van..

3db vezérlőpanel
vászon avagy plexi karcmentes és a szép külső keretében
bekapcs gomok
3db projektor lencse kompletten tehát nincs boltva
Gyári távirányitó
Alaplaprol ami kellhet..
(#) syria hozzászólása Máj 5, 2016 /
 
Sziasztok!
Vettem pár hete egy SAMSUNG UE32J5000 típusú TV-t. A legvadabb rémálmomban sem gondoltam arra, hogy nincsen rajta jack dugós kimenet, amibe fülhallgatót lehet dugni.
Van rajta EUROSCART, amibe az IPTV boksz megy, egy USB és egy OPTOCAL AUDIO OUT kimenet, és két HDMI csatlakozó. Kinek milyen ötlete van a fejhallgató csatlakoztatásához?
Már az összes elérhető SAMSUNG illetékessel beszéltem 10-en 20 félét mondtak, de egy centivel sem kerültem közelebb a megoldáshoz. Nem hiszem el, hogy a XXI. században ez ekkora kihívás. (Ja! És a megoldás férjen bele 4 számjegyű Ft-ba. )
Köszi!
(#) BiG_Lui-Gee válasza syria hozzászólására (») Máj 5, 2016 /
 
(#) syria válasza BiG_Lui-Gee hozzászólására (») Máj 6, 2016 /
 
Jól értem? Olyan SCART csatlakozó kellene, amin van jack dugó?
(#) Sz L hozzászólása Jún 15, 2016 /
 
sziasztok segítséget szeretnék kérni és megtudni hol tudnám a samsung projektoros Tv-met megjavítatni a tipus száma SP 43T8HP a hibája fekete csík keskenyebb,vagy olykor szélesebb jön a képbe,aztán eltünik kis idő mulva megint jelentkezik.köszönöm
(#) syria válasza BiG_Lui-Gee hozzászólására (») Jún 15, 2016 /
 
Köszönöm a választ, bocs a késői reagálásért.

A megoldás az lett, hogy visszamentem a boltba, s reklamáltam: mi az, hogy a XXI. században egy TV-n nincs fejhallgató kimenet. Az eladók egyik fele erősködött, hogy márpedig a SAMSUNG már nem tesz rá, a másik felének az egyik tagja meg mutatott egy olyat, amin mégiscsak van. Főnöki engedéllyel (mivel már túl voltam a jogilag kötelező csereidőn) ráfizetés nélkül kicserélték az igényemnek megfelelőre.
(#) Sz L válasza nlaci85 hozzászólására (») Jún 16, 2016 /
 
szia érdekelne hogy meg van-e még a TV.hez való cucok amit írtá mert engem érdekelne köszi a tel számom 70/3598099,vagy e-mail: laszloszilagyi1@t-online.hu
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem