Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tetováló gép építés
 
Témaindító: saca2, idő: Júl 2, 2009
Lapozás: OK   2 / 2
(#) firka hozzászólása Dec 12, 2011 /
 
Szerintem addig ne próbáljatok tetoválógépet építeni míg nem tanultatok meg tetoválni ezt ajánlom mindenkinek mert ha meg is tudod építeni akkor se fogod tudni hogy valójában hogyan is kéne működnie egy jó gépnek nem mindegy hogy milyen tekercset raksz bele milyen laprugót kalapácsot használsz sőt a váz anyaga is számít .... nem beszélve a beállítási lehetőségekről Szóval ennek a témának akkor lenne értelem ha profi tetkógép építők lennétek mert az egy dolog h csengőt tud mindenki építeni ami hasonló elven működik és senkit sem érdekel h össze vissza kolompol De azért egy ilyen precíz gépnél nem mindegy így azt javaslom inkább vegyetek gépet
(#) L_Maqvus válasza firka hozzászólására (») Dec 12, 2011 /
 
És gondolom a szabvány előírások...
Mégis azért egy "egészségügyi" berendezésről beszélünk!!!
Gondolom speciális követelményeknek kell megfelelnie.

Egy Mo-n forgalmazott gépnek meg kell felelnie ezeknek az előírásoknak. (megjegyzem nem tudom, csak feltételezem hogy van ilyen szabvány).

Mert TFH.: Tetoválsz egy embert akinek bizonyíthatóan elfertőződik a tűdtől a bőre... lazán perelhető kategória.

Ha eladod a géped... Érintésvédelmi bevizsgálás, etc etc...


Már várom az "építsünk otthon röntgengépet c topicot"
(#) nopain válasza tibi19921219 hozzászólására (») Máj 15, 2012 /
 
Szia,*

*Törölve! A fórumon nem üzletelünk .
(#) Freddy92 hozzászólása Jún 15, 2012 /
 
sziasztok!
Támogatok minden gépépítőt, a legjobb gépeket magánemberek készítik. Én személy szerint is építettem gépeket, vásároltam galád minőségüeket is... A tetoválás minősége csak kevés mértékben függ a gép minőségétől!!! A mellékelt két tetoválást eszméletlen gagyi géppel készítettem saját magamra... Magamtól kezdtem el tetoválni, senki sem segített ebben nekem, a két tetoválás a 4. és az 5. melóm volt a saját lábamra ill a kezemre. A gép beállításaira mindenki ráfog egy idő után érezni. A meglévő tudásomat áttudom adni, akit esetleg érdekelne, gép felépítése (tekercses), árnyékolás, tű fajták és méretek, mi mire való, tinták, stb... ha valakit érdekel valami irjatok, és remélem fogok tudni segiteni!
(#) balikava válasza Freddy92 hozzászólására (») Jún 19, 2012 /
 
Szia.Ha a Táp elkészítésére lenne javaslatod azt megköszönném. Szia
(#) Freddy92 válasza balikava hozzászólására (») Jún 19, 2012 /
 
Szia, Sajnos tápépítésben nem vagyok otthon, régen házi forgómotoros gépeimnél a barátnőm epilátor kábelét használtam
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem