Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   298 / 580
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Nem baj legalább kirándulsz egy kicsit!Néha azt is kell!!!
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Jó,jó,csak az a baj hogy félvak vagyok. A sötét fürdőszobákban teljesen megvakulok,azért nem is megyek már címre,egy sofőr,egy aki a reflektort tartsa és máris nem kerestem semmit. Látnád a műhelyemet,250 wattos refik mindenhol,géplámpa géplámpa hátán!
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Nem vagy egyedül.Nekem ugyan jó a szemem de így is mindig minimum egy 100as izzó mellett dolgozok + 4x 36W os fénycsövek mellett.
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
A fénycsöveket dobd ki,vagy variáld át 100,150 Hz-re,nagyon tudja rombolni az éles látást! Nem az éleslátást!
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Hát lehet de nekem elég sokáig üzemelnek és mivel nagy fényük van ezért elengedhetetlen számomra.De bizonyosodj meg róla magad a Műhely es topic ba a végén az én hsz om van fotókkal a műhelyemről.
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Már én is akartam feltenni a műhelyemről képeket,de mindig akkora kupi van,hogy szégyenlem!
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
nálam mindig de nézd meg!
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Már láttam,az a fórum téma is megvan jelölve értesítésre,na de holnap,holnapután rendet rakok,ebben a melegben úgy sincs kedvem dolgozni. Tudnak ám fűteni a gépek!
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Pláne ha nyáron(mikor máskor) kifújós ruhaszárítót kell javítani kivezető cső nélkül!Nem ajánlom senkinek!Aztán végül megoldottam egy csatorna+kályhacső kombóval.
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Az se semmi,már volt szerencsém hozzájuk. Nekem a nyár is annyiba kerül mit a tél,csak nem fűtök hanem hűtök.
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Nekem ilyen szempontból szerencsém van mert a műhely alatt van a pince
Na de még a végén megszólnak hogy eltérek a témától,szóval ha gondolod beszélhetünk privátban is!
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Azt hogy kell? De ha rövid a szénkefe,előbb a centrizésnél rendetlenkedik,mosáskor még nem azonnal jelentkezik.
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Rákattintasz a nick nevemre és ott lesz hogy privát üzenet küldése!.Nem biztos.Nekem már volt olyan hogy ráért a forgóra a kefe valamennyire de már se nem centrizett se nem mosott csere után ment tovább.
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Holnap többet tudok,lehet hogy lehozatom velük a műhelybe,csak hát a negyediken laknak.
(#) zolika720 hozzászólása Júl 18, 2014 /
 
Üdv mindenkinek!

Van egy Ariston elöltöltős gépem, és akkor zárja be az ajtót ha kedve van hozzá, az ajtózára elektromágneses, szétszedtem, kimértem,semmi hiba, a panelját átkondiztam, mi lehet vele?
Agyhalott?
A hozzászólás módosítva: Júl 18, 2014
(#) obisl hozzászólása Júl 19, 2014 /
 
Sziasztok!
volna egy indesit wil106sp mosógép, ami nem hajlandó centrifugálni. A vizet kiszívja de a centrifuga nem indul be. Volna valakinek valamilyen ötlete mi lehet a baj?
köszönöm előre is, levi
(#) botesz válasza obisl hozzászólására (») Júl 19, 2014 /
 
Pucold ki a légsűrítőt.
(#) Cztommy hozzászólása Júl 19, 2014 /
 
Sziasztok valaki segítsen!
Privileg Dynamic Duo 6613-as tipusú mosógépemnél az a probléma állt fel hogy elektronika ki be szerelés után (jól dugtam össze innen kaptam hozzá segítséget) elindítottam lefutott rajta két mosás aztán kis szünet és újrabekapcsolás után folyamatosan csak szívja a vizet és engedi el a lefolyón meg se mukkan a dob sehol nem gyűlik benne a víz és nem megy tovább a program egyszer pedig E10-es hibakódot dobott ki. Én arra gyanakszom hogy a leengedő szelep folyamatosan nyitva marad valamiért és elengedi a vizet. Szivacsdarabkákat is találtam a vízbe esetleg lehet valamiféle dugulás?
előre is köszi!
(#) zolika60 válasza Cztommy hozzászólására (») Júl 19, 2014 /
 
Nem került szint alá a kifolyócső?
(#) Cztommy hozzászólása Júl 19, 2014 /
 
az elképzelhető arra nem is figyeltem köszi a segítséget ha nem jön rendbe még jelentkezek.
(#) botesz válasza Cztommy hozzászólására (») Júl 19, 2014 /
 
Szia!
Ezt a hibakódot gondolom a szárítás alatt dobta ki.Egyébként nem kap vizet azt okolja a hibakódban.
A szárításnál folyamatosan mennie kell a szivattyúnak közben pedig folyamatosan engedi be a vizet.A dobba nem fogsz látni ilyenkor vizet mert nem is oda hanem a kondenzátoregységbe engedi.
(#) masta_dry hozzászólása Júl 19, 2014 /
 
Sziasztok!

AEG Lavamat 41020 mosógép nem hajlandó 450-es fordulatnál nagyobb sebességgel centrizni. Ennél nagyobb fordulat beállítása esetén felpörög egy darabig a dob, utána a motor leáll, lassan megáll a dob, és vége a programnak.
Ha alkatrész hiba, és cserés a darab, akkor honnan lehet alkatrészeket beszerezni?
A hozzászólás módosítva: Júl 20, 2014
(#) botesz válasza masta_dry hozzászólására (») Júl 20, 2014 /
 
Nem halványulnak el a ledek amikor felpörög?Ha igen akkor paneltáppal lesz a gond ha nem akkor valószínűleg motorprobléma.
(#) szekerzon hozzászólása Júl 20, 2014 /
 
Sziasztok! Kérlek segítsetek! Indesit WITXL 109 mosógépünk van, amit faterom próbált kitakarítani, és a kifolyó csövén keresztül vizet nyomott a mosógépbe, ennek hatására ha feltöltöm vízzel valami nekiütődik a dobnak. Nagy nehezen a belsejében lévő lyukon keresztül egy műanyag golyót vettem észre. Mi az egyáltalán és mit lehet vele kezdeni, vissza kéne nyomjam valahova??? Előre is köszi!
(#) yulo5310 válasza szekerzon hozzászólására (») Júl 20, 2014 /
 
Szerintem a víznyomás átlökte a bűzelzáró golyót az ülőkéjén. Az ajtóval szembeni ruhatörő kipattintható,benne van a gépkönyvben hogyan! Azon keresztül kiveszed a golyót és elteszed emlékbe,vagy megpróbálod visszanyomni a helyére. Én kiszoktam belőlük dobni,mert több bajt csinál mint hasznot.
(#) szekerzon hozzászólása Júl 20, 2014 /
 
sajnos a lukon keresztül nem tudom kivenni, de akkor próbáljam meg erővel visszatuszkolni?
(#) yulo5310 válasza szekerzon hozzászólására (») Júl 20, 2014 /
 
Nemigen javaslom,mert leszakadhat az egész ürítőkönyök. Inkább szedd le a jobb oldalát,ha benézel az üst alján van egy szélesszájú gumikönyök,az egy acél drótszorítóval van odarögzítve(ötös csavar+ anya húzza össze),azt kicsavarod amíg lenem tudod húzni,kiveszed a golyót,visszarakod a könyököt,meghúzod acsavart,öntesz bele vizet,nem-e csepeg .
(#) szekerzon hozzászólása Júl 20, 2014 /
 
életemben nem volt dolgom még mosógéppel, csak egészséges barkács tudással rendelkezem, attól még meg tudom csinálni, nem szeretnék szerelőt hívni?!
(#) yulo5310 válasza szekerzon hozzászólására (») Júl 20, 2014 /
 
Akkor felülről öntsd nyakon folyékony mosogatóval(hogy síkos legyen),és próbáld visszanyomni! Kalapácsnyéllel,sodrófával stb.
(#) botesz válasza szekerzon hozzászólására (») Júl 20, 2014 /
 
Általában kézi erővel is vissza lehet nyomni de szerintem felesleges visszarakni ha már egyszer kijött akkor nálam kint is marad pont ahogy az előttem szóló írja miatt inkább kárt csinál mint hasznot.Ugyan van szerepe de elhanyagolható.Nálam az volt hogy kivettem másnap vissza akartam rakni aztán a kutya szájában találtam meg(imádja a golyókat) úgyhogy nem került vissza.
A hozzászólás módosítva: Júl 20, 2014
Következő: »»   298 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem