Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Univerzális távirányító
Lapozás: OK   37 / 49
(#) zolika60 válasza JLaci91 hozzászólására (») Ápr 3, 2014 /
 
Esetleg megnézheted ezeket a fajtákat is, nekem bevált mindent visz mint a piros hetes.
A hozzászólás módosítva: Ápr 3, 2014
(#) JLaci91 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 4, 2014 /
 
Köszi, ezt az oldalt már néztem, de kinézetre egyik távirányító sem hasonlít az eredetire :/
(#) JLaci91 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 4, 2014 /
 
Mihez használod? Te is házimozihoz?
(#) felpalya hozzászólása Máj 3, 2014 /
 
Sziasztok!

Van egy Thomson 418x (kis 37cm-es tv)
És egy URC11T (somogyi) programozható távirányítóm. Sajnos képtelen vagyok ráprogramozni a távirányítót a TV-re. Próbáltam automata keresést is...

Ha valaki ismeri a működő kódot akkor légyszi ossza meg velem.

Hálás köszönet!
(#) zolika60 válasza JLaci91 hozzászólására (») Máj 3, 2014 /
 
Bocsánat, hogy figyelmetlen volta és csak most válaszolok. Mindenhez használom, házimozihoz, TV-hez és videó magnóhoz is.
(#) zolika60 válasza felpalya hozzászólására (») Máj 3, 2014 /
 
Ha automatában sem találja, lehet nem is tudja.
(#) moele válasza felpalya hozzászólására (») Máj 4, 2014 /
 
Szia !
Thomson kód----051,065,180
(#) luluzulu hozzászólása Máj 10, 2014 /
 
Sziasztok!

Van egy Blueberry SW-M50 5.1 rendszerem. Aminek a távirányítója meg adta magát. Hogyan tudnám helyetesíteni univerzális távirányítóval? Egyáltalán lehetséges. Egyik ismerősömtől kaptam kölcsön egy ugyan gyári távirányítót azzal működik. Ki lehet-e másolni a programot a működőböl és átírni a egy másik távirányítóba?
(#) kallaci válasza luluzulu hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Szia! Igen meg lehet oldani, csak venned kell egy úgynevezett tanítható távirányítót.
(#) luluzulu válasza kallaci hozzászólására (») Máj 13, 2014 /
 
Azt mivel kell be programozni? Vagy hogyan megy az eljárás?
(#) mihalovicsmonika hozzászólása Máj 15, 2014 /
 
Sziasztok kod kellene egy Hyundai tvhez,universalis távkapcs miatt,sűrgős lenne mert addig nem tudom a tv-t használni.Tv nélkül mondanom se kell meg vagyunk hallva szinte.
Hyundai tv kod kellene,előre is köszi.
(#) moele válasza mihalovicsmonika hozzászólására (») Máj 15, 2014 /
 
Szia !
Távirányító típus ???
(#) mihalovicsmonika válasza moele hozzászólására (») Máj 17, 2014 /
 
universal URC22B-15 funkcióra való.
A gombok összevissza vannak rajta beállítva.A gombsor 1 gombján lehet pl hangot adni ha lehet,mert nem mindig veszi be. Hyundai tv-hez vagy egy régebbi tipusú VT TV-hez kellene kod.
Előre is köszönöm.
(#) moele válasza mihalovicsmonika hozzászólására (») Máj 17, 2014 /
 
Szia !

Hyundai kódot nem találtam erre a URC22B-15 távirányítóra, de a leírtak alapján beállítható !

Ha a többszöri beállítás is sikertelen volt, vagy nem találod a listában a beállítandó kódot, próbálkozz a
gyorskeresési üzemmóddal.
Az alapbeállításban az előre keresés indul, de a /SET/ gombbal a visszafelé keresést is használhatod.

1/ Kapcsold be a távirányítani kívánt Tv-t
2/ Nyomd meg a /SET/ gombot és a készülékválasztó gombok valamelyikét, pl /tv-1/ egyszerre. Ekkor a LED
folyamatosan világít.
3/ Ezután engedd fel a gombokat.
4/ Nyomd meg megint a /SET/ gombot és engedd el. Most a távszabályzó belép keresési üzemmódba, eközben
a LED villogni fog
5/ A távszabályzót irányítsd a készülék felé, majd nyomd meg a /POWER/ gombot.
Annyiszor kell megnyomni a /POWER/ gombot, amíg a készülék
kikapcsolódik.
6/ Ha a távszabályzó kikapcsolta a készüléket, ellenőrizd, hogy működik e a távszabályzón a legtöbb gomb. Ha
igen, akkor nyomd meg a készülékválasztó gombot, pl. /tv-1/.
A helyes kód tárolódott, a LED elalszik.
7/ Ha nem helyes a távirányító működése (nem a készülékhez való kódot használod), ismételd meg a
programozást az 5. ponttól
8/ Néhány készülék lassan reagál a /POWER/ jelzésre. A keresésénél használhatod a /SET/ gombot, hogy váltson
az előre-hátrakeresések között. Így gyorsabban megtalálhatod a keresett kódot.
Megjegyzés:
a keresési módban a /POWER/ gombon kívül minden más gomb normálisan működik, így kipróbálhatod az
összes többi gombot is ebben az üzemmódban.
Ha 30 másodpercig nem nyomod le gombot, a keresési üzemmódból kilép.
Jó programozást !
(#) ninetta hozzászólása Máj 24, 2014 /
 
Sziasztok! Sony lcd tévém van a régi távirányító elromlott így vettem egy home by somogyi univerzális távirányítót! Hiába próbáltam a kódokat, az automatikus keresést semmi sem működteti.. mi lehet a baj?
(#) pillesoft hozzászólása Máj 29, 2014 /
 
Sziasztok! Van egy univerzális távirányitom COM3085, amit eredetileg Funai tv-hez vettem. Viszont most meghalt a Funai tv, de van egy Orion tv, amit be tudnék állitani . De ehhez sincs távirányitó, tehát a kérdésem az, hogy tud-e vki segíteni, hogyan lehet átprogramozni ezt a COM3085-t ehhez az orion tv-hez?
ez az eredeti Orion távirányitó: Bővebben: Link
ez pedig egy kép a COM3085-ről Bővebben: Link
Előre is köszönöm a válaszokat!
(#) csabika996 hozzászólása Máj 29, 2014 /
 
Sziasztok, van egy akai AA-V12DPL típusú hifi erősítőm, ehhez kéne nekem 3 vagy 4 jegyű univerzális távirányító kód, mert sajnos az eredeti távirányító nincs meg hozzá, és kódot meg nem találtam sehol. Válaszaitokat előre is köszönöm.
(#) sebestien hozzászólása Jún 15, 2014 /
 
Sziasztok !JAMA 2981SFST TV univerzális távirányítóhoz tud-e valaki kódot. Előre is köszi.
(#) mohacsi hozzászólása Júl 12, 2014 /
 
Sziasztok!
Van egy nagy broblemam van t-homos iptvem es univerzalis taviranyitoval akarom irnyitani de nem talalom a kodot segitsen valaki letszi!
(#) Phoenix82 hozzászólása Júl 28, 2014 /
 
Sziasztok!

Van egy Emmerson RU 21-es univerzális távom. Denon erősítőket szeretnék vele vezérelni PMA-725R,DRA-425R,DRA-735R.
Magyar nyelvű leírást nem találtam,és a talált kódok sem működtek,tanítással csak egy PANA DVD működött vele.
Minden segítséget nagyon köszönök!
A hozzászólás módosítva: Júl 30, 2014
(#) soundst hozzászólása Aug 23, 2014 /
 
Sziasztok,

egy Wayteq MP-500 médialejátszóhoz keresek valamilyen univerzális távirányítót ami garantáltan működteti, mert a gyárival elemcsere után is nagyon gyengén működik.

Válaszotokat előre is köszönöm!
(#) moele válasza soundst hozzászólására (») Aug 24, 2014 /
 
Szia !
Ezek a távok jók, csak cseréld ki benne az infra ledet valamilyen régi távból szedd ki és láss csodát !
(#) soundst válasza moele hozzászólására (») Aug 24, 2014 /
 
Lehet benne valami. Köszi.
(#) MAKK2009 hozzászólása Szept 2, 2014 /
 
Jo este mindenkinek!
Egy AMTC DT180 R tipusu dekodert szeretnek mukodtetni egy b URC22B-15 tipusu unv. taviranyitoval, de nem talalok kodokat a ket kegyere osszehozasahoz. Legyszi segitsen valaki. Elore is koszonom!
(#) SBahadurD hozzászólása Szept 21, 2014 /
 
Sziasztok.

Tudja valaki, hogy EPSON EMP-S52 projektor távirányítója milyen protokollt használ és milyen kódokat? Köszi előre is!
(#) dcsabi hozzászólása Szept 28, 2014 /
 
Sziasztok,
Nekem is volt egy-két régi távírányítóm. A szükség úgy hozta, hogy alkalmilag használnom kellett volna. A kód természetesen sehol... Itt megtaláltam, talán Ti is találtok itt magatoknak valót...Uni_táv...
(#) Tivikutya hozzászólása Szept 29, 2014 /
 
Sziasztok!
Tudna valaki segíten?Egy Emmerson RU15 uni távirányító,beállításról fogalmam sincs,és LG tv-hez kellene .Köszönöm szépen
(#) vaczidavid hozzászólása Okt 25, 2014 /
 
SZIA!
ITT/NOKIA tv-hez szeretnék kódokat, vivanco ur 2 távirányítóhoz. A kerestett kódokkal nem kapcsol be, de a legfontosabb hogy a színeket szeretném állítgatni.
Köszi!
(#) Bugika hozzászólása Okt 28, 2014 /
 
Sziasztok!

Nekem funai 21D-5418-as tévéhez kellene kód a távkapcsolóhoz?
URC22-B15-ös kapcsolóm van, van néhány kódom de egyikkel se működik.
Előre is köszönöm!!!
(#) Eruska hozzászólása Nov 19, 2014 /
 
Sziasztok!


Nekem Toshiba tv-hez kellene kod,mert elnyomtunk a távkapcsolón a gombokat és nem müködik,ujra kellene kodolni! Nagyon sok kodot leszedtem,de eddig egyikkel se jött be! A távkapcsoló Well rc-univ 12sr-wl . Előre is köszönöm,ha valaki segiteni tud!!!! Üdv
Következő: »»   37 / 49
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem