Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Házilag építhető fémkereső
Lapozás: OK   171 / 269
(#) deexteer válasza Bu13 hozzászólására (») Szept 7, 2014 /
 
Módosítottam, tényleg elég apró méretet választottam.
(#) deexteer válasza frabb hozzászólására (») Szept 7, 2014 /
 
Nem hibrid, ha építek valamit, először megcsinálom a tesztpéldányt ami még módosítva lesz valószínűleg, utána az igazit, most nincsen itthon panelom hogy kimarassam, és úgyis megrendelem a cibolát így olcsóbban kijön, a cibolánál már megcsináltam a tesztet pár hónapja és működik, az már a végleges verzió lesz.

Smd-t azért raktam rá külön mert kipróbálom mindkettővel, amelyik jobb, az marad meg.
(#) Bu13 hozzászólása Szept 7, 2014 /
 
Az Oldi ötletére tegnap este megmértem 3db motort. mind a három tök egyforma volt.
3.6 volt esetén kereken 300mA az árama, ez egy PI kereső árama! Ha ezt egy IGSL keresőnél szeretnénk használni, akkor
egy közepesen gyenge elem vagy akku esetén komoly feszültségesés keletkezne. A hang fokozat
sem jó, mert ott váltóáram van.
Kérdés: milyen megoldást tartanátok jónak? A nagyobb akku kizárva. Várom a válaszokat.
(#) Ge Lee válasza Bu13 hozzászólására (») Szept 7, 2014 /
 
Azt én úgy hagynám ahogy van, a motort a 3,6V-os akkujával együtt. De párhuzamosan mehet nyugodtan a főtápról is, úgyis kisebb fesz kell a motornak. A Samsung vagy Sanyo 18650-es akkuja simán bír 20-25A-t is folyamatosan, annak nem nagy ügy az a 300mA.
(#) deexteer válasza Bu13 hozzászólására (») Szept 8, 2014 /
 
Akku függvénye, ha 12 voltos akkor a legegyszerűbb ha letranszformálod a feszültséget, 2.8 voltnál 200ma-t fogyaszt a vibramotor, szt. így maximum 60-70 milliamperig le lehet tornázni.
Bár szt. a motor be fog zavarni.
Ilyesmi mint a képen, bár a menetszám nem jó, ez fénycsőinverter.:
Bővebben: Link
(#) deexteer hozzászólása Szept 8, 2014 /
 
Hogyan lehet kétoldalas nyákon tükrözni a két oldalt? A cibola nekem pont fordítva van.
(#) c_jani hozzászólása Szept 8, 2014 /
 
Üdv!
Egy N..ia telefonból mentett motor, 2V-ról járatva, 50-60mA-t eszik. Előtét-ellenállással vagy zenerrel sztem megoldható. Az érték számolható, de akár labortápról próba útján is meghatározható. Az, hogy mennyire zavar? Én a markolatba tenném, messze a paneltól. Igaz, ez még egy csatlakozó, de ott zörög, ahol kell. A feszültségét szűrni pedig lehetne egyből a csatlakozónál folytóval-kondival, így kisebb az esély, hogy összeszed valamit. De sztem több vele a macera, mint amennyit ér. Ahol a sípolás hangos, ott úgy sem látják a magunk fajtát szívesen....
(#) c_jani hozzászólása Szept 8, 2014 /
 
Üdv!
Elnézést, legközelebb ki fogom írni.
A diskurzus egy vibra-motorról szól, amit egy társunk kívánna a keresőjében alkalmazni. A dilemma az, hogy mennyire ránthatja meg a táp-ágat, ezáltal mennyire befolyásolja az amúgy is penge-élen táncoló működését.
(#) Bu13 hozzászólása Szept 9, 2014 /
 
Vibra-motor.
Én egy KA78R33 stab. kockát használnék áramgenerátornak, amit a negyedik lábával ki-be lehet kapcsolni, és így jobban illeszthető a meglévő elektronikához. 68 Ohm 0.5W = 52mA.
Pin 1 bemenet.
Pin 2-3 68 Ohm.
Pin 3 és GND a kimenet.
Pin 4 tiltó-engedélyező L-H Már 100kOhm is elég a kapcsoláshoz.
KA78R05 esetén a 68 helyett 100 Ohm kell, mert a 05 nek nagyobb a belső referenciája.

Ps: Szerintem egy LED jobb lenne, mert gyorsabb.
A hozzászólás módosítva: Szept 9, 2014
(#) Ge Lee hozzászólása Szept 9, 2014 /
 
Aki küszködik a megatronnal kipróbálhatna az IC 6-7 helyett műveletis erősítést, annak ráadásul egy trimmerrel oda állítható az ofszetje ahova akarjuk. Az IC 8 helyett meg komparátort, és akkor a távoli jelzés is ugyanolyan erős lenne. Nekem most se időm, se lehetőségem nincs rá.
(#) Ge Lee válasza Bu13 hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Hozzárögzítettem a nyélhez a telómat. Simán a markolatot fogva érzem a rezgést, de ha van ráhúzva egy szivacs burkolat akkor már alig. Mondjuk ha közvetlenül a nyélhez van erősítve a motor, akkor talán jobb a helyzet.
(#) Bu13 válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Az LM358 nak nincs feszültség erősítése, csak áramerősítése. Fém nélkül DC 2 volt van a
bemenetén és a kimenetén is. Az offszet állításnak pedig semmi értelme, mert a kimenete AC
csatolt. Vagyis alap esetben a kondi egyik vége a 358 potenciálján van a másik vége pedig
a 4069 IC-n. Közeli fém érzékelésnél maximum 1v csak az elmozdulás. Ez bőven belefér a 6v
tápba. Már azt sem értem, hogy miért kell az alacsony impedanciás kimenet, amikor 100k a terhelés. Én nem tenném be ezt az IC-t hiszen tökéletesen működik a szerkezet. Más okozza
a problémádat. A komparátorral most nem foglalkozok,majd máskor.
A hozzászólás módosítva: Szept 9, 2014
(#) vandorbot válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Az a szkópábrán kapuzójel akar lenni ? Nem túl négyszög. Valami nem stimmel a komparátornál, vagy a kapuáramkörrel.
(#) vandorbot válasza Bu13 hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Szerintem nem sokat nyom az időállandóban, hogy a nyitott ellenállása 150 Ohm avagy csak 10. Jobb megoldás +1 kapuval ellenfázisú vezérlőjellel hozzákapuzni a jel tükörképét. Ekkor cirka felére csökkenthető az RC tag időállandója.
(#) Ge Lee válasza vandorbot hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Igen, az a mintavevő jele. Stimmel azzal minden, nem éppen szép, de ez ilyen. Az 1Ft-ot azért 18-19 centi mélyről kiveszem vele a földből. Ennél mélyebbről a kobrának sem ment, függetlenül attól hogy ki mit ír róla.
Egyébként ott a megatron inverteres fázistolója, az már egész tűrhető négyszöget csinál. Ha meg kvarcoszcis négyszögjelről hajtod meg (meg persze az adótekercset is), akkor nem is nagyon kell jobb megoldás.
(#) Ge Lee válasza Bu13 hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Azért remélem nem baj ha működik. Csak a kieső erősítés hiányzik, ezért csak 16 centi van egy 1Ft-ra. Meg az inverterek stabilitása. Műveleti erősítővel sokkal nyugtalanabb ugyanaz az alapjel, így a küszöbhöz közelítve már folyamatosan bebilleget, becincog. Inverteres erősítéssel meg nem.
(#) oldi hozzászólása Szept 11, 2014 /
 
sztem meg nevezd meg kitől kérdezel,előtte köszönj,ne kekeckedj apróságokon se nagy dolgokon sztem.

Meg sztem törölj erről a fórumról. sztem szt
(#) vandorbot válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 12, 2014 /
 
Ha jól működik, akkor oké. Én akkor tapasztaltam ilyet, amikor a nem használt kapuk lábát lógva hagytam.
(#) Ge Lee válasza vandorbot hozzászólására (») Szept 12, 2014 /
 
Ezek nem kapuk, hanem analóg kapcsolók. A 4066-ban az összes használva van, de egyébként is teljesen független egyik a másiktól. Ha megnézed mondjuk az SMW-ben a 4053-at az is ugyanilyen ronda. A meghajtás, az elv miatt, ami lassú. De ha megnézed mondjuk a megatronét, az már tűrhető. De nem (csak) ez a lényeg, amikor a nem stabil frekvencia miatt összevissza mászkál a fázis, az adó, a vevő és a fázistoló fokozatban is. Mivel pont ezt akarjuk megjeleníteni a hangszóróban, de nem a hibákat hanem a hasznos jelet.
(#) Attilawap hozzászólása Szept 12, 2014 /
 
Írtátok, hogy kvarcoszcis fémkeresőt célszerű építeni. Ezt hogy kell elképzelni? Egy IC van megcsinálva kvarcosra? Vagy külön áramkör kell hozzá? Már meglévő fémkeresőt át lehet alakítani kvarcosra, hogy kicserélek pár IC-t?
(#) Ge Lee válasza Attilawap hozzászólására (») Szept 12, 2014 /
 
Megnézed a silver star rajzát, abban egy egyszerű komparátoros kvarcoszci van, de csinálhatod 4060-al is a gyári ajánlása szerint, abban mindjárt osztó is van. Hogy jobb-e valamelyik megoldás a másiknál azt meg nem mondom, talán csak az aki sokat foglalkozott vele, vagy nagyon ért hozzá.
A hagyományos LC oszcillátor ami rendszerint minden középkategóriás gépben van (összes tesoro, stb.) frekije nem stabil, mert a frekvencia meghatározó eleme sem az, mert az maga a tekercs. Huszonéve tanították, tehát had ne emlékezzek rá hogy egy kvarcos oszci ennél mennyivel stabilabb, de jóval.
Tehát csinálsz egy fix, stabil órajelet, és azzal hajtod meg a tekercset, ha jól emlékszem mateatek csatolt régebben egy rajzot arról hogy hogyan (2db komplementer tranyóval).

Az IGSL alapból sem rossz gép. Ha stabil négyszögjellel vezérled az adótekercsét (lehetőleg jó nagy amplitúdóval) valamint a mintavevőjét, akkor abból elvileg lesz egy olyan gép amit a jóval drágábbak mellé is odatehetsz. A 4066-tól a végéig nem muszáj bántani, bár én megpróbálnék csinálni vele valamit hogy azok a műveleti erősítős fokozatok stabilabbak legyenek. Mondjuk nem 2 hanem 3 fokozattal erősítenék (lásd megatron), meg a teljes periódust limitálnám a diódákkal nem csak az egyik felét, vagy mittudomén. Persze mindent ki kell próbálni, mert most csak okoskodtam.
(#) Bu13 válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 13, 2014 /
 
Talán a MAX320 IC-re gondoltál, mert ott két kapcsoló van, a 4066 IC-ben pedig négy, kettő
GND-re van kötve. Javíts ki ha tévedtem.
A hozzászólás módosítva: Szept 13, 2014
(#) tursaba válasza Attilawap hozzászólására (») Szept 13, 2014 /
 
Ha 4060-at használsz, a 10, 11 láb közé teheted a kvarcot, -a járulékos elemekkel együtt-, és osztás után valamelyik lábon leveheted a leosztott frekit.
(#) gubranjani hozzászólása Szept 13, 2014 /
 
Sziasztok!
McCheck SX3006. kapcsolási rajzát keresek. Sajnos a googli barátunk nem segített. Bennetek bízom!
(#) Ge Lee válasza Bu13 hozzászólására (») Szept 13, 2014 /
 
Kijavítalak. Az IGSL szkópfotójáról ment az eszmecsere, abban a 4066 mind a 4 kapcsolója használva van.
(#) Ge Lee válasza gubranjani hozzászólására (») Szept 13, 2014 /
 
Nem sok esélyt látok arra hogy találj róla rajzot. A német detektoros fórumon beszélgetnek róla, nézz szét ott. Vagy marad a visszarajzolás, nagyon nem lehet bonyolult. Most nézem még nálunk is kapható, kemény 28ezer az új ára, olcsóbb mint a kínai MD-k.
(#) gubranjani válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 13, 2014 /
 
Köszönöm.
(#) gubranjani válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 13, 2014 /
 
Azért még reménykedek.
(#) Ge Lee hozzászólása Szept 15, 2014 /
 
Nem nagyon pörög a topik.
Volt némi időm, meg még 2db új 4069-em, beleraktam őket IC6-7-nek a megatronba. Az érzékenység 30cm lett egy 20Ft-osra, és 24cm egy 1Ft-osra. Ezen még lehetne 1-2 centit faragni, csak az van hogy az inverterek szépen lassan, de biztosan elmásznak, mindenféle külső behatás nélkül.
Tehát amíg bekapcsoláskor a poti egyik végállásában van csak nyöszörgés, addig 1-2 perc után már a másik végállásban, és már nem nyöszörgés hanem folyamatos hang. Ennek megfelelően normális diszk is csak rövid ideig van, mert nem is egyformán mászik el a két oldal. És mivel ez végleg így is marad kikapcsolás után is, biztos hogy nem hőmérséklet probléma, hanem valami oknál fogva a hexfetek paramétere megváltozik. Nem nagyon értem hogy miért, mert sem piszkálva, sem túlterhelve nincsenek. Gondolom nem lehet véletlen hogy a terminátorokban szinte minden fokozatban párhuzamosítva vannak.
Szóval nálam még mindig az IGSL a befutó.
(#) vandorbot válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 15, 2014 /
 
Ja igen, kapuzó analóg kapcsolók . Hmm. Nálam olyan négyszög a kapuzó, mint a parancsolat. Igaz LT1018-as komparátorral, 4053-at hajtva.
Következő: »»   171 / 269
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem