Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   343 / 580
(#) yulo5310 válasza Opel67 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Hali! Erre gondoltam mint hibalehetőség,a kapcsoló mechanikája egyforma,!
(#) Opel67 válasza yulo5310 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Szia! Igen egyforma volt, csak amit vettem annál volt még egy sor kivetetés a tetején, de azt szabadon hagytam. Eddig nem csinálta a lúghűtést, most igen, fel sem tűnt eddig.
(#) yulo5310 válasza Opel67 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Lúghűtés?!,valamiről lemaradtam. Igaz,rég volt mikor tanultuk a"hajdút"
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Lehűti a vizet mielőtt leengedi ezzel nem károsítja a forróvíz a csőrendszert.
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Értem,ilyesmire gondoltam,de hogyan?,hideget ad hozzá? Üdv!
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Ad hozzá egy kevés hideg vizet.Ennyi.
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Lehet hogy ez már alapból volt a 'luxoknál',csak én átsiklottam rajra?
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Majdnem mindegyiken van.
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Háát,mindig tanulunk! Köszi!
(#) Opel67 válasza yulo5310 hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Igen ad hozzá hidege vizet, de szerintem ennek csak 60-90 foknál van értelme.
(#) atom4474 válasza Haszuboy hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Szia Haszuboy! most olvastam a hozzáoszlásod, az én gépemnek most pont ez a baja! amit itt leírtál, nekem már ez is nagy segítség! köszönöm! Azonban ezzel kapcsolatban még volna 1 kérdésem, az említette művelethez le kellet szedni a mosógép ajtót? köszönöm válaszod!
(#) botesz válasza atom4474 hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
A kolléga 5 hónapja nem járt itt!Írd le mi a probléma lehet hogy tudunk segíteni.
(#) botesz válasza Opel67 hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Na igen de van amelyik minden programon csinálja.
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Nnna!,ez a pazarlás,nem beszélve arról,hogy a forró,lúgos víz tisztítja a lefolyórendszert!
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Én tudom de ez van...
(#) atom4474 válasza botesz hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Szia botesz! Sziasztok! whirlpool awt2250 mosógép. Probléma: vízfúvóka állandóan a jobboldali fakkba lövi a vizet. A hiba oka lehet, hogy a programkapcsoló alatt, a 2 fúvóka mozgató műanyag, szétugrott. Kérdés a következő: le kell-e szedni a betöltő nyílás ajtaját, ahhoz hogy a kapcsolótábla burkolatot le tudjam szedni? (ha igen, azt hogy szedem le?) Köszönöm segítségetek.
(#) botesz válasza atom4474 hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Elvileg csak a prk.-ot tartó fémlemezt kell leszedned amit csak pár csavar tart.
(#) atom4474 válasza botesz hozzászólására (») Márc 4, 2015 /
 
Köszönöm!
(#) vestits hozzászólása Márc 5, 2015 /
 
Sziasztok! Segítséget vagy tanácsot szeretnék kérni, valaki nem e tapasztalt már ilyen hibát! Egy WHIRPOOL AWE 7100 felültöltős gép nem csinál semmit áramot sem kap, ezt a tulaj mondta mert már valami szerelő nézte és panel cserét mondott 15ezres költséggel. Én még nem néztem meg csak ennyit tudok. Valaki esetleg ebben tudna tanácsot adni! Előre is köszönöm
(#) botesz válasza vestits hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
Lehet hogy inkább az van hogy kap a panel áramot de nem megy.valószínű paneltáp lesz a rossz.
(#) vestits válasza botesz hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
Köszönöm a gyors választ. Megnézem és írok mi a helyzet! Egyébként annak mi a költsége kb?
(#) palko0125 válasza vestits hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
Szia!
Ahogy Botesz is írja táphiba lesz. A vezérlő ic, védőellenállás, esetleg induktivitás, valamit a pufferkondik cseréje, kb 1000ft a költsége. (Ha ic-t tudsz venni úgy, hogy nem kell postaköltség)
Üdv, Palkó.
Ps: szokott olyan gond is lenni, hogy a trafó primer tekercsén párhuzamosan van egy 250v-os zener és csak azt kell cserélni. Ezt úgy tudod kipróbálni, hogy elsősorban megméred a védőellenállás nem szakadt e, majd kiforrasztod a zenert és úgy próbálod meg. Ha működik, akkor csak zener csere.
A hozzászólás módosítva: Márc 5, 2015
(#) vestits válasza palko0125 hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
Szia. Rendben köszönöm a hasznos segítségeket, ha nálam a gép megnézem ezeket és írok!
(#) Chipmunk1960 válasza vestits hozzászólására (») Márc 5, 2015 /
 
Szia, Sajnos ilyen hiba nagyon sok van. Lehet oka a panel, de nem biztos, hogy csak cserével lehet javítani. Ha feltennél pár képet, előrébb lehetnénk. Talán meg tudnánk mondani, hogy hol, s mit kellene mérni. Nem tudom, hogy miért van az, hogy nem látom az előttem válaszolókat, csak miután elküldtem a sajátomat???
A hozzászólás módosítva: Márc 5, 2015
(#) fektom hozzászólása Márc 5, 2015 /
 
Sziasztok!

Zanussi ZWQ5100-ás mosógép panelje semmire nem reagál. A panelt a tokozatból kiszedtem, és az első képen látható kormot találtam. A panelt megfordítva (kimérve a távolságokat), a hüvelykujjamnál található alkatrészre esik a hiba ami a zárlat miatt tönkrement.

A kérdésem az lenne a tapasztalt paneljavítókhoz, hogy mi ez az alkatrész (pontos szövegnek az áll rajta, hogy K911 LNK304GN 61647A), másik hogy be lehet e szerezni, és ha igen honnan (konkrét webshopnak örülnék, vagy a legközelebbi nagyváros Baja, de ott se ismerek még olyan helyet ahol ilyen szaksegítséget lehetne kapni)?

Bárki aki tud segíteni, megköszönöm a hozzászólását!
(#) kissi válasza fektom hozzászólására (») Márc 5, 2015 / 1
 
A "barátunk" ezt dobta rá :Bővebben: Link
Nem biztos, hogy ez a legolcsóbb lelőhely, de ez alapján már kereshetsz ...
A hozzászólás módosítva: Márc 5, 2015
(#) maszek0005 válasza fektom hozzászólására (») Márc 5, 2015 / 2
 
LNK 304, ez a tápegység IC. Ha visszanézel egy pár oldalt, ilyen hibával én is küzdöttem. Én személy szerint egy LNK 306- ost építettem be, ami jobban terhelhető. Itt a fórumon a322. ik oldaltól vannak hozzászólások ezzel az IC- vel kapcsolatban. Konkrét beszerzési lehetőségekről is szó van ott. Tisztelettel: Jani.
(#) palko0125 válasza fektom hozzászólására (») Márc 5, 2015 / 1
 
Szia!
Inkább tegyél LNK306PN-t a helyére. Teljesen ugyan az, csak ez nagyobb áramot tud.
Bővebben: Link
Üdv, Palkó
(#) fektom hozzászólása Márc 5, 2015 /
 
Köszönöm mindhármótoknak (kissi, maszek0005 és palko0125)! Ez a webshop különösen hasznos. KÖszi!
Valószínű akkor az erősebbel próbálkozok.
(#) UNIKUM2012 hozzászólása Márc 7, 2015 /
 
AWQ-D43105 Whirlpool előltöltős mosogép időnként egyes promramnál elfelejt centrifugázni Ujraprogamozva centrifugáz Mi lehet az ok?
Következő: »»   343 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem