Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Univerzális távirányító
Lapozás: OK   39 / 49
(#) tandem hozzászólása Jan 13, 2015 /
 
Sziasztok!
Van egy Watson fa 3629 kis tv amihez lett véve egy RC Univers40 távirányító de 4 jegyű kódot fogad el. Van valakinek táblázata ehhez? Vagy akár kódja a watson tv-hez?
Üdv Gábor.
(#) moele válasza tandem hozzászólására (») Jan 13, 2015 /
 
Szia !
RC Univers40 távirányító kódjai mind 3-jegyűek !
Watson fa 3629 kódja --037--
(#) moele válasza tandem hozzászólására (») Jan 13, 2015 /
 
Legújabbak közül találkoztam olyannal amelyik 4-kódos ott pedig csak egy 0-kell elé írni.
Ez esetben 0037.
(#) tandem válasza moele hozzászólására (») Jan 13, 2015 /
 
Szia! Én is ezt találtam de a led világít tovább 3 jegynél...
0031-nél a menübe legalább be tudtam lépni...
Ez a hátoldala:
(#) moele válasza tandem hozzászólására (») Jan 13, 2015 /
 
Igen ez a legújabb és 4-jegyű. Automata keresésre tedd.
(#) Tucsike hozzászólása Jan 25, 2015 /
 
Sziasztok!

Van egy URC22B távirányítóm és hozzá egy Panasonic Quintrix TV-m.
A TV-t tudom vele hangolni, a csatornát is meg tudom vele keresni, de nem tudom elmenteni azt. Bármit megnyomok kilép és nem tárolja el a csatornát. Tudja valaki melyik gombot kell megnyitni a távirányítón?

Köszönöm!
(#) sector99 hozzászólása Jan 25, 2015 /
 
Sziasztok !

T-Home beltérik, tv-k (Lg Samsung) távirányításához milyen típusú univerzális (tanítható) eszközt ajánlotok ?
(#) sector99 válasza sector99 hozzászólására (») Jan 25, 2015 /
 
...még annyi kiegészítés, hogy jó lenne ha a rögzítős beltérinek minden funkcióját kezelné.
Köszönöm !
(#) Wolfskin hozzászólása Jan 25, 2015 /
 
Sziasztok, egy német manufaktura, Nubert nubox aw-85 szubwooferéhez keresek távirányítót, illetve egy AV erősítőhöz Yamaha DSP A990, itt elég ha a hangerőt, max az input selectort viszi.
Köszi!
(#) sector99 hozzászólása Feb 2, 2015 /
 
Sziasztok !

URC11T home távirányítóhoz keresek LG tv kódot, mert a táblázatában nincs. Köszi előre is !
(#) kadarist válasza sector99 hozzászólására (») Feb 2, 2015 /
 
Szia!
Próbáld meg Philips, Goldstar és Samsung kódokat!
(#) sector99 válasza kadarist hozzászólására (») Feb 4, 2015 /
 
Köszi, a 080-as bejött.
(#) bardostamas hozzászólása Márc 28, 2015 /
 
Sziasztok! Home by Somogyi univerzális távirányítómat szeretném párosítani a T-Home-tól kapott Intek márkanévvel jelzett Set Top Box-sszal! (a távirányító leírásban és a Neten sem találom sehol a kódot) Kérlek segítsetek, mert ugyan ingyen cserélné a T-home, de olcsóbb volt maga a távkapcs., mint az utiköltség a legközelebbi T-pontba....és ugye ha már megvan ne porosodjon már!)
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.
(#) abcdabcd válasza bardostamas hozzászólására (») Márc 28, 2015 /
 
Ha esetleg nem tud senki olyan kódot, ami jó a boxodhoz, akkor az a lehetőséged még mindig megvan, hogy végigpróbálod az összes lehetséges kódot, amit a távirányítón be lehet állítani, és az egyikkel lehet működik majd a box...
(#) bardostamas válasza abcdabcd hozzászólására (») Márc 28, 2015 /
 
Igen, ezt a lehetőséget bírtam egy darabig. 0139-nél hagytam abba, mert ez is elvett egy jó darabot az életemből. (0000-tól 9999-ig lehet)
(#) cupika97 válasza bardostamas hozzászólására (») Márc 28, 2015 /
 
Automatikus beállítás nincs rajta? Arra gondolok hogy 0001 tól elkezdi kuldeni a jelet, es megyen szepen egymas utan. És amikor te eszleled hogy a set-top box eszlelte a jelet, akkor leállítod.
(#) bardostamas hozzászólása Márc 28, 2015 /
 
Igen lehet, van ilyen lehetőség, hogy quicksearch (gyorskeresés), de nem hajlandó még egy régi Videoton Tv-t sem megtalálni! Mindenesetre köszönöm a hozzászólást!
(#) eyess válasza bardostamas hozzászólására (») Márc 28, 2015 /
 
Kellene a box pontos típusa.Tehát Thome xxx stb
(#) Inhouse válasza bardostamas hozzászólására (») Márc 28, 2015 /
 
A
Idézet:
„régi Videoton Tv”
az más, elmúlt évek készülékei mennek, aztán mostanában már vannak megint olyanok, amik már nem. Majd jönnek új univerzálisak!
(#) bardostamas válasza eyess hozzászólására (») Márc 29, 2015 /
 
Szervusz! Látom tényleg segítőkész vagy! ( köszi ) A hátoldalán ilyeneket találok : IR51-0984434....mást igazából nem csak a csatlakozók megnevezését.
Segít ez, hogy segíthess?!
(#) eyess válasza bardostamas hozzászólására (») Márc 29, 2015 /
 
Igen megpróbálnám .De akkor honnan van a a THome dolog , ha csak ezek a számok vannak rajta ?

Esetleg a boxról egy kép lehet , hogy segítene.
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2015
(#) uniman válasza eyess hozzászólására (») Márc 29, 2015 /
 
Az Intek HD-S10CX készülékról lehet szó... Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2015
(#) eyess válasza bardostamas hozzászólására (») Márc 29, 2015 /
 
Állítólag a szolgáltató univerzális távokhoz azt a kódot adta meg , hogy 1234.Próba cseresznye.
(#) qiborg hozzászólása Ápr 26, 2015 /
 
Üdvözlet! Átolvastam mind a 40 oldalt + szinte mindent megnyitottam, de ott maradtam a semmi közepén. Problémám: Delton Tv-hez sehol sem kapott senki kódot, ill. Én sem találtam ( még Delton honlapon sem volt közelítés). Végigjátszottam minden fajta hangolási módot, egy kód kb. 75 %-ra hozott ( menü nincs). Végül megkerestem az erősen gombhiányos (kiszakadtak) eredeti távot. Na ezt kellene összehangolni ill. átmásolni URC22C-15 taníthatóra. A 40 oldalon nem találtam ilyen tanácsot-/ távot_távval. Ha ez nem megy akkor jól jönne Delton kód is (egyik füzetben sincs Delton kód,a sajátomban sincs-innen indult a problem) be tudom vinni az URC-be. Röviden ennyi, a segítséget előre is köszönöm! Reggel óta böngészek, most regiztem, mert már nem látok olvasni.
(#) tothzsolt hozzászólása Máj 12, 2015 /
 
Üdv. A problémám, hogy nem kapok távirányitót 1 KETEN TV-2129 tipusú tv-hez. Mintha regebb lattam volna, hogy egy NP51-es tipus lett volna, de lehet h csak hasonlitott arra. Valami ötlet?
(#) neo8808 hozzászólása Máj 13, 2015 /
 
Sziasztok ! Az lenne a problémám hogy egy Clatronic típusú tv-hez urc2-es távirányítót kaptam, sikerült is ráhangolnom, de nem tudom mivel tudom előhozni a menüt hogy csatornákat programozhassak be.
Előre is köszönöm a segítséget !!!
(#) URC21 hozzászólása Máj 15, 2015 /
 
Sziasztok!
URC21 -es távirányitóval valamelyik gomb megnyomása után a fényerő szinte teljesen elment a tv-n.
Namármost olyan funkciót nem tudok kiimádkozni a szerkentyűből mint "menü". Márpedig a Sony Trinitron csak távirányitó útján kezeli a menűjét.
Lehetséges hogy az URC21 -nek nincs menű funkciója?
Megmondom őszintén nagyon idegesítő a szitu..
Köszi előre is a tippet, helpet!
(#) fencing hozzászólása Júl 7, 2015 /
 
Szia! A FUNAI AH-35-ös klímám távirányítója romlott el. Ajánlanak univerzális távirányítókat, ami a leírás szerint 1000 típushoz megfelelő, de ahol van részletezés, ott sem találtam Funait, vagy a típusszám nem egyezett. Mi a véleményed? Érdemes megvenni valamelyiket? Nem ismerem a működésüket, a keresési,összehangolási módot. Előre is köszönöm. ML
(#) zsoltmihu hozzászólása Szept 26, 2015 /
 
Sziasztok!
Segitségeteket szeretném kérni.Van egy Philips tv-m és egy COM 3085-ös universális távirányítom nem tudom hogy kell összehangolni a ketöt elemek bent és nem reagál semmi emmire.Segitséget nagyon megköszöném.
(#) moele válasza zsoltmihu hozzászólására (») Szept 27, 2015 /
 
Szia !

Csak következő készülékekhez használható a COM 3085 távirányító.


AKURA:
CX2001

BROTHER:
BR2118H

ELEKTA:
CTR1498EM

FUNAI:
CTV20F , TV20NT , TV2000AMK6 , TV2000AMK7 , TV2000TMK2 , TV2000TMK5 , TV2000TMK6

LIFETEC:
LT9637

MEMOREX:
CTV1420R

ORION:
21EMS

ORION (H):
T1460MJ , T1770MJ , T2060MJ , T2190MJ

RADIOTONE:
TV510AV

STRATO:
TV520

VIDEOTON:
TV3766 , TV3799
Következő: »»   39 / 49
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem