Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vezeték nélküli csengő más célra
 
Témaindító: mspike, idő: Szept 11, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   12 / 14
(#) bitorlo hozzászólása Feb 21, 2015 /
 
Üdv!

A feladat a következő. Egy vezeték nélküli csengővel "WDB 90" szeretnék meghúzni egy relét időzítéssel, 555-ös monostabil multivibrátor segítségével. A kérdésem a következő. A csengő HF kimenetét direktbe ráköthetem az 555 bemenetére, vagy illő lenne egy diódát elé rakni vagy bármit?
Köszi!
(#) proli007 válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 23, 2015 / 1
 
Hello! Rákötni akkor lehet bármit az 555 bemenetére, ha annak feszültség szintjei nem haladják meg a tápfeszültséget 0,6..1V-al. Vagy soros ellenállással korlátozni kell az áramot, és védődiódákat kell betenni a tápfeszültség felé. Ekkor azok határolják a beérkező feszültséget. De várhatóan a HF jel amplitúdója nem elegendő nagyságú az 555 billentéséhez. Így célszerű egy egyszerű tranzisztoros "szintillesztést" alkalmazni, ami egyben erősít is. Ekkor a HF jelnek csak a tranyó 600mV-os bázis-emitter feszültségét kell "áttörnie" hogy az indítsa a monostabilt.
A hozzászólás módosítva: Feb 23, 2015
(#) bitorlo válasza proli007 hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Köszönöm a segítséget!
Amint lesz alkalmam megépítem, de előtte lenne itt egy kérdőjel ami nem világos.
A hangszóróval párhuzamosan van egy led, ami addig világít amíg szól a csengő, evidens, ha azt vesszük alapul, hogy a jel nyitásra bír egy ledet is még mindig szükségeltetik a szintillesztő?
Puszta kíváncsiságból kérdem.
(#) proli007 válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Akkor is kell szintillesztés. Mert a Led feszültsége 1,5..2V ami megint egy tranyó nyitásához elegendő, de az 555 részére nem biztos hogy megfelelő. Az IC 2-es lába a tápfeszültség 1/3-ad része alatt komparál. Aztán tudni kell, hogy a Led-miképpen csatlakozik az áramkörbe. Mely ponton van összekötve a vevő tápja és az 555 tápja, hogy a megfelelő feszültség változás meglegyen.
Tehát, egyébiránt is illik ismerni a rajzokat, úgy lehet valamihez áramkört-összekötést tervezni. Néha az is gond szokott lenni, hogy a vevő össze van kötve más áramkörrel, mert felboríthatja az antenna "ellensúlyát", így érzékenység csökkenés lesz a vége. Ekkor célszerűbb a tranyó helyén egy optocsatolót alkalmazni, ahol az opto Led-et kell a vevő Led helyére bekötni és a opto tranzisztort kollektorkörét pedig úgy ahogy a HF rajzon ábrázoltam.
(#) bitorlo hozzászólása Feb 24, 2015 /
 
A led közvetlenül a hangszóróra van forrasztva, egy "fényvezető" elé van helyezve. Funkciója a dizájn, semmi más, szép pirosan világít. Viszont érdekes mód (vagy nem)a vevő kimeneten (2 szál drót) közt nem mérhető ki a GND. A dallam IC-re annyi van írva hogy 2262 (SO-8-as tokozásban), ebből fut ki a hangszóróra a két szál. Na már most, ha ezt szeretném az optokapu diódájára kötni anód - katód kérdés számomra bizonytalanná válik. Vagy az egyik jeldrótot+ egy biztos testpontot használjam?
(#) proba válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 24, 2015 /
 
A biztos test, és az egyik kimenetnek működnie kellene. Az opto polaritását egyébként a ledből el lehet dönteni. Kiveszed, megjegyzed hogy állt, ledet kiméred és az optot ennek megfelelően visszateszed.
(#) bitorlo válasza proba hozzászólására (») Feb 24, 2015 /
 
Így cselekedtem, aztán meglepetés ért. A led bárhogy forgatva világít, mintha nem lenne polaritása, pedig..
(#) proli007 válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 24, 2015 /
 
Könnyen előfordulhat, hogy a kimenet hídkapcsolású, a kis tápfesz miatt. Így ott váltófeszültség van. De egy hangszórón mindenképpen, még ha "magának" kell indukálnia, akkor is. A hangszóróval párhuzamos Led elég perverz megoldás. De itt mindenhol a pénz dominál, nem az ésszerűség.
(#) bitorlo válasza proli007 hozzászólására (») Feb 24, 2015 /
 
Igen, AC mérhető..
Egy CIR2272GM nevezetű dekóder ic van rajta, ez kapcsolgatja szerintem a dallam ic-t, amit közben már leszedtem..Terveim szerint ennek használom fel a kimenetét a szintillesztőhöz.
(#) pucuka válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 24, 2015 /
 
Az adatlap mindíg segít. Még akkor is, ha a szöveg kinaiul van.
1 - 8 -ig az A0 - A7 a címző bitek, a párosításhoz, a D0 , D1, VT valamelyikét használhatod további vezérléshez.
A hozzászólás módosítva: Feb 24, 2015
(#) bitorlo válasza pucuka hozzászólására (») Feb 24, 2015 /
 
Igen-igen..Már túl vagyok rajta. Én a VT-t néztem ki, ez megy a dallam IC-re. Itt az adó megnyomásakor megjelenik a teljes tápfesz (3v), így ha jól sejtem már nem feltétlen kell szintillesztő.
(#) pucuka válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 24, 2015 /
 
Attól tartok, szintillesztőre mégis szükséged lesz.
(#) bitorlo válasza pucuka hozzászólására (») Feb 26, 2015 /
 
Optokapu után érdemes egy tranzisztort rakni erősítés gyanánt? Csak mert ha jól tudom az opto kevés áramot enged át. Illetve a fotodióda bemenetére érdemes védelmet rakni vagy mehet direktbe?
(#) pucuka válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 26, 2015 /
 
Sohasem árt egy erősítő tranzisztor. A diódája pont annyira robosztus, mint egy normál LED.
(#) bitorlo hozzászólása Feb 27, 2015 /
 
Megépítettem, az időzítő része jól működik viszont optokapun keresztül nem billen be az 555..Sőt mintha semmi nem jönne át, a kollektor emitter közt nem mérhető feszültség
(#) pucuka válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 27, 2015 /
 
Tán elkelne az optóban levő tranzisztorra egy kollektorköri munkaellenllás, kb. 1 - 2 kohm.
(#) proli007 válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 27, 2015 /
 
És kollektor ellenállása is van a szerencsétlennek? Mert így csak a levegőbe beszélünk..
De 1..2kohm helyett inkább 10..22kohm.
A hozzászólás módosítva: Feb 27, 2015
(#) bitorlo hozzászólása Feb 28, 2015 /
 
Van, volt a kollektoron 10k, ettol fuggetlenul nem ficcen, csak ha megkerulom.A trigger resz az jo.
(#) proba válasza bitorlo hozzászólására (») Feb 28, 2015 /
 
Esetleg egy rajz, hogy pontosan mit építettél?
(#) jointsilver36 hozzászólása Ápr 6, 2015 /
 
Sziasztok!Megépítettem az első képen szereplő kapcsolást. ami működik is ahogy kell.viszont borzasztóan szívja a 12 voltos elemet ami a v1 re van kötve.Aztán megépítettem a második kapcsolást próbapanelen, és viszont az nem akar sehogy sem működni .Tiná-ban viszont működik .Ha esetleg tudna valaki megoldást szívesen fogadom.(Azt szeretném megoldani,hogy v2 re kötött vezetéknélküli csengő vezérelje a v1 bekapcsolását.)
A hozzászólás módosítva: Ápr 6, 2015
(#) nedudgi válasza jointsilver36 hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
Nincs sok időm, de első ránézésre a 7805 (és az arra kötött jelfogó) tök felesleges.
Keress olyan jelfogót, ami 12V-ról működik, akkor a teljesítmény 20%-ra csökken. A tranzisztor bázisán folyó áramot mindig korlátozni kell.
A hozzászólás módosítva: Ápr 6, 2015
(#) zoszka válasza jointsilver36 hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
Mint egy labirintus
(#) jointsilver36 válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
Mit tudnál ajánlani, hogy épitsem meg?
A hozzászólás módosítva: Ápr 6, 2015
(#) nedudgi válasza jointsilver36 hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
Mit, milyen célra? Mi köze, kapcsolata van a vezetéknélküli csengőhöz?
A pontos cél ismerete nélkül, a szóbanforgó rajzok alapján csak tippelni lehetne a helyes megoldásra.
(#) jointsilver36 válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
A v2 re kapcsolnám a csengő hangszóróról levágott vezetéket és az kapcsolná a relét mikor bekapcsolom a csengő adójával
(#) nedudgi válasza jointsilver36 hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
Addig fog világítani, amíg a gombot nyomod. Azt szeretnéd? Nem fog sokáig tartani a nyomógomb eleme...
(#) jointsilver36 válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
Csak addig kellene világítson míg a csengőhang szól
(#) nedudgi válasza jointsilver36 hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
A keresztkérdések hatására lassan kiderül mit szeretnél. Ha azt is sikerülne elérni, hogy a mondatok végére írásjegyet tegyél, akkor már megérte ma felkelni.
Már csak a jelfogó által kapcsolt 12V világítótest áramforrását kell kiszedni belőled, és tudni fogom, mit is szeretnél.
(#) jointsilver36 válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
Az egy 23A elem 12 voltos.
A hozzászólás módosítva: Ápr 6, 2015
(#) nedudgi válasza jointsilver36 hozzászólására (») Ápr 6, 2015 /
 
Az egy 55mAh kapacitású elem. A jelfogó önmagában 1-2 üzemóra alatt lenullázza.
Következő: »»   12 / 14
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem