Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Univerzális távirányító
Lapozás: OK   41 / 49
(#) moele válasza eyess hozzászólására (») Nov 16, 2015 /
 
Ok. Csak azért írom, mert már jártam így és hiába volt meg a TV gyári kódja, nem vezérelte a tanítható távirányító. Automata kereséssel viszont megtalálta.
(#) szocske933 hozzászólása Nov 28, 2015 /
 
Sziasztok. Lenne egy "Schwaiger DSR6020" receiver-erem , es nem mukodik a gyari tavirinyoja...
Van egy "Total Control URC11-2082"-es univerzalis tavkapcsolom es kiprobaltam az egessz kodot a listabol ami a Schwaigerhez kapcsolodik de nem mukodik egyikkel sem.
Valami otlet? Koszonom elore!
Udv. Szocs
(#) zolika60 válasza szocske933 hozzászólására (») Nov 28, 2015 /
 
Vegyél egy másik távirányítót. Az biztosan vinni fogja.
(#) mercedesconecto hozzászólása Dec 2, 2015 /
 
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni, nekem van egy LG32LH3000-ZA tv készülékem! A Telekomos távirányítóval irányítottam eddig, de az iptv egységet kicserélték, már nincs meg a tv kódja, így nem tudom ugyanazzal az irányítóval a tv-t is kapcsolni.
A kódban tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm!!!
(#) Fruzsi válasza san84 hozzászólására (») Dec 3, 2015 /
 
Szia ! Ezen az oldalon találsz kódokat - sok sikert http://www.boly.hu/optika2/documents/amino_tavkapcsolo.pdf
(#) Fruzsi hozzászólása Dec 3, 2015 /
 
Sziasztok ! Én is vettem egy UNIVERSAL URC 22B - univerzális távirányítót, amikor kipróbáltam akkor működött a bekapcsolás és a hang is. Én lüke elkezdte zongorázni rajta és most oda jutottam, hogy nem kapcsol be - mit kéne csinálnom, hogy újra működjön. Ha megnyomom a bekapcsoló gombot vagy bármelyiket akkor a SET és a bekapcsoló gomb között vibrál egy piros lámpácska és nem csinálja a ki-be kapcsolást. Köszönöm szépen a segítséget. sziasztok
(#) mercedesconecto hozzászólása Dec 6, 2015 /
 
Köszönöm szépen a segítséget Fruzsinak, az 540-es volt a nyerő!
Szép Mikulásnapot mindenkinek
(#) antali hozzászólása Dec 10, 2015 /
 
Sziasztok! Home URC 11 T távirányítóval szeretnék Orion dvd-t üzemeltetni, tudtok hozzá kódot varázsolni? Előre is köszi !
(#) eyess válasza antali hozzászólására (») Dec 10, 2015 /
 
Orion dvd ??? Mi a pontos típus ?
(#) antali hozzászólása Dec 10, 2015 /
 
Remélem jól olvastam le: Orion Divx 4200A
(#) eyess válasza antali hozzászólására (») Dec 10, 2015 /
 
Sajnos ez a távirányító nem támogatja az Orion DVD ket.
(#) antali hozzászólása Dec 10, 2015 /
 
Hát ez nem jó hír, de nagyon köszönöm a gyors választ.
(#) antali hozzászólása Dec 10, 2015 /
 
Ó van egy másik is, Universal URC 22 B, esetleg ehhez van kód?
Ha igen, akkor viszont a az URC 11 T-hez kellene kód a Thomson 29DM 182 típusú TV üzemeltetéséhez. Sajnos már régóta a 22B-vel kapcsolgatjuk, de nem minden funkció üzemel. Ha a csere lehetséges nem dobnám ki az Urc 11T-t sem.
(#) eyess válasza antali hozzászólására (») Dec 10, 2015 /
 
A Universal URC 22 B csak tv , és VCR , tehát videó magnókat támogat DVD ket egyáltalán nem .
A Thomson 29DM 182 URC 11 T kódja. a következők : 065,067,075,078,098,100,103,185,186,222,722.. Ezek vannak eben a távirányítóban Thomson tévéhez meg kell próbálni melyik viszi.Valamelyik biztos.
(#) antali hozzászólása Dec 10, 2015 /
 
Köszi a segítséget!
(#) barthafanni hozzászólása Jan 5, 2016 /
 
Origin tvhez kellene pin kod kabel tv. van hozza kod ? Lehet uj csatornákat aktiválni? Köszönöm ☺
(#) vestits hozzászólása Jan 11, 2016 /
 
Sziasztok!
Segítségre lenne szügségem van egy Master TL292 tipusú led tv-m és sehogy nem tudom ráállítani a távirányítót még a kereséssel sem. Nem tud valaki esetleg Master tv kódokat mert sehol nem találtam. Köszönöm előre is!
(#) menyus85 hozzászólása Jan 26, 2016 /
 
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Hyundai HETC2170 tvhez milyen távirányító jó? Ma voltam egy boltban, 3 típust próbáltunk ki, egyik sem irányította. Vagy URC 10 típusú univerzális távirányítóhoz kód kellene. Az univerzálissal próbáltuk az automatikus keresést de úgy nem vitte.
(#) Daisy1 hozzászólása Jan 27, 2016 /
 
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni egy régi kis képernyős Daewoo készülékhez vettem URC 20 univ. távirányítót, van rajta pár kód, de nem viszi. Próbáltam automata kereséssel, de úgy sem működik.
Van valakinek tippje hogy hogyan próbálkozzak vagy más kóddal?
Köszi.
(#) zolika60 válasza Daisy1 hozzászólására (») Jan 27, 2016 /
 
Ha automatában sem talál kódot, akkor azt a TV-t nem tudja. Ez például szinte mindent visz.
A hozzászólás módosítva: Jan 27, 2016
(#) Daisy1 válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 28, 2016 /
 
Köszi.
(#) ancsika88 hozzászólása Jan 31, 2016 /
 
Sziasztok! Home by somogyi univerzális távirányítóm van. Magnavox dvdre szeretném ráprogramozni. Nagyon sok kódot beíram és az automatikus kereséssel is próbálkoztam,sajnos eredménytelenül. Valaki tudna segíteni? Köszönöm!
(#) karcsi780211 hozzászólása Feb 5, 2016 /
 
sziasztok van egy invion taviranyito es kod kellene hozza hogy a samsung plano tévém mukodjon
(#) pjg hozzászólása Feb 11, 2016 /
 
Nem univerzális, de szeretném, ha az lenne. Új távirányítót kaptam az IPTV set top boxhoz. A régi vezérelte a TV-t is. Az új is tudná (gondolom) de a kezelési leírásban leírtak szerint nem megy. Tudja e valaki, hogyan kell programozni a TV típusát. Ez a hajlított tokozású távvezérlő. Ez!
(#) Snipex01 hozzászólása Aug 15, 2016 /
 
Sziasztok! Lenne egy orion ht 500 hc házimozim, de távirányítót nem kaptam hozzá. Viszont kaptam egy általam beazonosított fyt-rc8 típusú univerzális távirányítót, de sehol nem találok hozzá kódtáblázatot. Valaki tudna küldeni egy használati útmutatót vagy egy kódot? Előre is köszi!
(#) bertasz válasza Snipex01 hozzászólására (») Aug 18, 2016 /
 
Lehet, hogy inkább ezeket kellene megnézned:

Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link

Első blikkre nekem ezek szimpatikusabbnak tűnnek, mint egy előre felprogramozott "univerzális" távirányító
A hozzászólás módosítva: Aug 18, 2016
(#) Pacso hozzászólása Aug 21, 2016 /
 
Sziasztok! Kaptam egy merevlemezes DVD-t (Ellion DVR950 s) de nincsen távirányítója .Van univerzálisom több is de nem kezeli illetve nincs a kódtáblázatban kód hozzá. Valaki tudna kódot a távhoz?? Előre is köszönöm.
(#) eyess válasza Pacso hozzászólására (») Aug 21, 2016 /
 
Szia 2258 a kódja .Kérdés , hogy az univerzális tud e 4 számjegyű számokat kezelni.
A hozzászólás módosítva: Aug 21, 2016
(#) Pacso válasza eyess hozzászólására (») Aug 22, 2016 /
 
Köszönöm a választ! Sajnos van itt négy is, de egyik sem kezeli a négy számjegyet !!!
(#) zolika60 válasza Pacso hozzászólására (») Aug 22, 2016 /
 
Vegyél ilyen távirányítót. Ez biztosan viszi.
Következő: »»   41 / 49
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem