Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   402 / 580
(#) botesz válasza szerzola hozzászólására (») Feb 6, 2016 /
 
Most nézem a gépet....Az a relé valószínűleg a fűtés lesz. a relé a panelon van de ha ennyire nem értesz hozzá inkább bízd szakira a dolgot.
A hozzászólás módosítva: Feb 6, 2016
(#) szerzola válasza botesz hozzászólására (») Feb 6, 2016 /
 
Köszi a segítséget, utánanézek !
(#) ALI válasza maszek0005 hozzászólására (») Feb 7, 2016 /
 
Most volt időm foglalkozni a géppel. Hiba jelenség pontosan engedi be a vizet olyan mintha mosna melegíti a vizet is. De nem áll meg. Akár hova teszem a programot ezt csinálja még 0-is.
Átnéztem a panelt nem látok rajta elváltozást se a kondikon se sehol.
(#) yulo5310 válasza ALI hozzászólására (») Feb 7, 2016 /
 
Légcsapda,nyomáskapcsoló,a hozzá vezet tömlő szivárgása(leöregedik)
(#) Josi777 válasza yulo5310 hozzászólására (») Feb 7, 2016 /
 
Az 50/25 a lényeg (50-nél be-, 25-nél kikapcsol). Az legyen rajta, olyat keress. A 300 a negyedik érintkező, a biztonsági vízszint.
(#) yulo5310 válasza Josi777 hozzászólására (») Feb 7, 2016 /
 
Na most ezt nem értem!
(#) botesz válasza yulo5310 hozzászólására (») Feb 7, 2016 /
 
A vízoszlop nagyságát adja meg vele.
(#) Josi777 válasza yulo5310 hozzászólására (») Feb 7, 2016 /
 
A többi szám nem érdekes, hagyd figyelmen kívül. Olyat keress, amin az 50/25 szerepel (vagy nagyon közeli érték).
(#) yulo5310 válasza botesz hozzászólására (») Feb 7, 2016 /
 
Hűű?! Megint tanultam valamit!
(#) Karabiner hozzászólása Feb 8, 2016 /
 
Sziasztok!
Van egy AEG Lavatherm T76280AC típusú kondenzációs szárítógépem, ami tökéletesen ment az egyik nap , a másik nap meg be sem kapcsolt, semmit nem csinált. Annyit már látok rajta, hogy a paneljén kiment egy 3 w-os, 47 ohmos ellenállás. Van olyan Pesten, illetve Szigetszentmiklós környékén, aki javít ilyeneket?
Előre is köszi!
A hozzászólás módosítva: Feb 8, 2016
(#) palko0125 válasza Karabiner hozzászólására (») Feb 8, 2016 /
 
Szia!
Nem találok képet az egész panelról, de valószínű, hogy ez az ellenállás az elektronika tápegységének a előtét/védőellenállása. Nézd meg a környező áramkört, hogy hová megy az ellenállás mert ott van valami zárlat. Általában a táp vezérlő ic az okozója.
Nézd meg hová megy, vagy tegyél fel egy képet az egész panelről.
(#) qwertzu30 válasza Karabiner hozzászólására (») Feb 8, 2016 /
 
helló több mint valószínű hogy a táp ic és az ellenállás ment ki az esetek 99% ez a két alkatrész megy ki az AEG szárítógépeken
(#) .colin hozzászólása Feb 9, 2016 /
 
Sziasztok! Whirlpool előltöltős mosás végén a képen látható hibakóddal áll le.
Mit jelent ez a "kód"?
(#) Dino71 válasza .colin hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
f13 Ajtó nyitva . Az ajtózárat ellenőrizd.
(#) hobbi1 hozzászólása Feb 13, 2016 /
 
Segítség! Ki tud valaki segíteni egy Siemens 6143 mosó-szárító gép használati utasítással?

E-Nr. WD61430/13
(#) csegezy válasza 1984white hozzászólására (») Feb 14, 2016 /
 
Bővebben: Linkkérdés
melyik kettőt forrasszam össze az öt szálból,hogy centrifugázzon a gép?Sziasztok
(#) csegezy hozzászólása Feb 14, 2016 /
 
Whirlpool kapcsoló kibányászása,vagy a jelzések szerinti öt drót közül melyik kettő összeforrasztása lehet a megoldás a centrifuga működéséhez? Kösz a választ!
(#) .colin válasza Dino71 hozzászólására (») Feb 15, 2016 /
 
De végig mosott rendesen. Az volt a hiba az ajtózár nem nyitott ki, megszorult ha megnyomtam az ajtót akkor kattant és nyillot is.
(#) strom77 hozzászólása Feb 16, 2016 /
 
Segítséget szeretnék kérni.Egy mosógépszerelő eljött megnézte a 4 éve vásárolt witl 105 indesit mosógépünk.először a motort mondta, kimérte de az jó.levette a első burkolatot.meglátta a vezérlőegységet és rögtön azt mondta az román és javíthatatlan.a mosógépet kilehet dobni.na én ezen elbuzdulva hogy úgy sem teszek kárt benne kiszereltem azt a vezérlőt.van rajta egy kis trafó féle az szerintem elfüstölt.meg lehet e javítani vagy lehet e cseredarabot találni hozzá?.a segítséget előre is köszönöm.
(#) zolika60 válasza strom77 hozzászólására (») Feb 16, 2016 /
 
Egy képet tegyél fel róla.
(#) qwertzu30 válasza strom77 hozzászólására (») Feb 16, 2016 /
 
tegyél fel egy fotót a panelről az Indesit paneleket elég jóllehet javítani
(#) elektros90 válasza strom77 hozzászólására (») Feb 16, 2016 /
 
Szia. Általában az LNK ic szokott elszállni (biztos van rajta...). Indesit whirlpool csoportnál nemnagyon bírják a tüskéket a hálózaton.
(#) strom77 hozzászólása Feb 17, 2016 /
 
nem tudom honnan szedte hogy román a vezérlő.tegnap ahol találtam mindenhol lengyel oldalon lengyel pénzért árulták.közben elvitte egy ismerős műszerész, azt mondta olyan nem nagyon van hogy nem lehet javítani.képet ezért csak később tudok felrakni,ráadásul most Kárpátalján vagyok csak a panelt hoztam el,a mosógép Pesten van.így néz ki amúgy bal elül a második sárga trafó az olyan füstös.

witl105.jpg
    
(#) qwertzu30 válasza strom77 hozzászólására (») Feb 17, 2016 /
 
nem nagyon látok ebből a szögből semmi különöset fekete korom a szénkefe por is lehet pontosan mit nem csinál a gép
(#) strom77 hozzászólása Feb 18, 2016 /
 
Megoldódott a dolog.a középen látható hűtőbordán lévő kis 3 lábú valami volt elszállva
(#) Borbeee hozzászólása Feb 20, 2016 /
 
Helló. Olyan kérdésem lenne ,hogy van egy Electrolux EW1248 W mosógép az albérletben és szerintem meg adta magát. Semmit nem csinál. A ledek működnek annyival hibádzik ,hogy mosógép áll semmit nem csinál se hibakód se semmi. Valakinek valami tapasztalat ötlet ? Szűrő kitakarítva csövek rendben vannak. Szerelőt meg nem tudom érdemes e hozzá hívni mert ha panel hiba lenne akkor szerintem jobban meg éri ujjat venni előre is köszönöm az hasznos válaszokat!
(#) palko0125 válasza Borbeee hozzászólására (») Feb 20, 2016 /
 
Szia!
Ha elindítod a programot az ajtót bezárja?
Üdv, Palkó
(#) Borbeee válasza palko0125 hozzászólására (») Feb 20, 2016 /
 
Az ajtó narancssárgán világít viszont én azt eddig nem figyeltem ,hogy kell de leírásba azt irja ,hogy igen.

Üdv Gábor.
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2016
(#) gerry válasza strom77 hozzászólására (») Feb 20, 2016 /
 
Nekem is ilyen vezérlő van a gépben. Azok a trafók relék, már az összeset lecseréltem.
Átkondiztam amit lehetett, de évekig csak úgy ment végig a mosási program, hogy egyszer ki és vissza kellett dugni a csatlakozóját a konnektorba. Addig ment ez amíg a motor fel nem adta a harcot. Motort cseréltem és azóta megjavultak a programok, minden megy. Aztán vhol olvastam, hogy a motor hibája meg tudja bolondítani a vezérlést. Ennyi az én történetem, csak okulásként írtam le. Egyébként az a háromlábú vezérlés nálam hővédelemmel van ellátva, lehet olyanra kellene cserélni, mert nálam mikor "elszállt" a program akkor annyira felmelegedett, hogy megállt a mosógép, aztán pihentetni kellett és ment tovább, pedig nagyon forró volt. Csak érdekesség, ahány gép annyi hiba!.
(#) palko0125 válasza Borbeee hozzászólására (») Feb 21, 2016 /
 
Fizikailag próbáld meg felnyitni az ajtaját, miután elindítottad a programot.
Következő: »»   402 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem