Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   419 / 580
(#) nepszter hozzászólása Máj 21, 2016 /
 
Hali adott itt egy whirlpool mosógép ami több mint valószínű hogy hideg vízzel mos , mert mikor jön ki belőle a víz hideg szó szerint és nem is langyos mi lehet a probléma ? Érdemes megcsináltatni vagy új mosógépet kell venni ?
(#) Dino71 válasza nepszter hozzászólására (») Máj 21, 2016 /
 
Hali. Egy tipus minden esetbe jól jönne.
Megnézni, megnézetni mindenféleképpen érdemes. Először mérd ki a fűtést ellenállás mérővel utána szigetelés ellenállás mérővel test felé.Utána ellenőrizd az NTC ellenállását.Majd ellenőrizd a vízszint szabályzót. Legvégül ellenőrizd az elektronikában a relét ami kapcsolja a fűtést.
(#) zsuzsanna34 válasza Dino71 hozzászólására (») Máj 23, 2016 /
 
Köszi a segítséget. Ennek drága a meegjavitatása?
(#) Dino71 válasza zsuzsanna34 hozzászólására (») Máj 23, 2016 /
 
Először meg kellene győződni, hogy tényleg szakadt e a tekercs és nem lötyög e a mágnes.
A tekercset pl. itt lehet kapni :ITT
Ha nincs a shopban fel kell hívni őket vagy odamenni személyesen.
Nem egy nagy munka kicserélni. Az oldalára kell dönteni a m.gépet és ott van a motor tengelyének a végén. Egy rugós lemezzel be van szorítva a motor házába. A kommutátor felőli oldalon.
A szerelésnek az áráról nem tudok nyilatkozni.
(#) atus1981 hozzászólása Máj 24, 2016 /
 
Sziasztok!
Mai napon egyszerűen gondolt egyet a mosógépünk és program közepén megállt, azóta se kép, se hang. Feszültséget kap, vezeték törést nem leltem. Ez egy whirlpool awe 6319.
Köszönöm az ötleteket, segítséget.
(#) botesz válasza atus1981 hozzászólására (») Máj 24, 2016 /
 
Elpukkant a táp ic+ ellenállás a panelon.Csere és megy tovább.
(#) palko0125 válasza botesz hozzászólására (») Máj 24, 2016 /
 
Szia!
Ahogy botesz írja, az R20 ellenállás csere (20ohm, 3W) valamint az LNK304 táp IC cseréje LNK306-ra és menni fog a gép.
Üdv, Palkó.
A hozzászólás módosítva: Máj 24, 2016
(#) granpa hozzászólása Máj 25, 2016 /
 
Szervusztok!
Lehet, nem a jó helyen kérdezem, de nem találtam mást (keresésben gyenge vagyok).
Örököltem egy Hajdú Zerowatt HZ2504 típusú mosógépet, de nem tudom kezelni. Ha valaki elővezetné a használati utasítását, azt nagyon köszönöm. (Működik, használták.)
Kálmán
(#) Atus75 válasza palko0125 hozzászólására (») Máj 25, 2016 /
 
Rendben köszönöm szépen. Hívom a szerelőt akkor, Így hogy garanciás nem nyúlok még hozzá
(#) zsuzsanna34 válasza Dino71 hozzászólására (») Máj 26, 2016 /
 
Hello ma megint azt csinálta mivel megint mostam. bekereteztem amit jelzet a gép. FEL TETTEM MÉGEGYSZER
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2016

candy.jpg
    
(#) zsuzsanna34 válasza Dino71 hozzászólására (») Máj 26, 2016 /
 
hello be jelöltem hogy ma mit csinált a gép-ÉS AZ A BAJ HOGY KÜLÖ ÖBLITEK ÉS KÜLÖN CENTRIZEK. :8

candy.jpg
    
(#) zolika60 válasza zsuzsanna34 hozzászólására (») Máj 26, 2016 /
 
Javítottál előtte valamit, vagy csak várod, hogy magától meggyógyuljon?
(#) zsuzsanna34 válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 26, 2016 /
 
azt se tudom mi a baja igy nem nagyon nyultam hozzá. Annyit csak hogy alul kicsavartam a tisztiórészét de nem volt benne semmi
(#) zolika60 válasza zsuzsanna34 hozzászólására (») Máj 26, 2016 /
 
Dino71 írta neked mit kell megnézni. Ha nem javítasz nem várhatsz javulást. Ha neked nem megy keress valakit aki megtudja nézni.
(#) Dino71 válasza zsuzsanna34 hozzászólására (») Máj 26, 2016 /
 
zsuzsanna34 én leírtam mit nézz meg! A kép és a villogások száma is arra utal amit már leírtam .
Tacho generátor probléma!!! De ettől lehet még bár mi is. be is ázhatott ha valahol folyik a gép és haza is vághatta az elektronikát. Leg először ellenőrizni kell a tacho. ellenállását és a mágnes lötyögését. Én megnézném neked de nem a vonzáskörzetem Budapest.
(#) atti1987 hozzászólása Máj 28, 2016 /
 
sziasztok szeretnek segitseget kerni a mosogep nem akar obliteni inkab letilt mi lehet vele?
(#) botesz válasza atti1987 hozzászólására (») Máj 28, 2016 /
 
Ez így borzalmasan kevés!!!Milyen gép mit csinál?Mi a jelenség?
(#) atti1987 hozzászólása Máj 29, 2016 /
 
simens mosogeprol van szo elkezd mosni mikor kene oblisen letilt ntm enged vizet magaba
(#) vargaf válasza atti1987 hozzászólására (») Máj 29, 2016 /
 
Siemens gépből is van néhány fajta. Pontosíts, mert így esélyed sincs a segítségre. Talán még a "Shift" gombot is megtalálod, hogy tudj nagybetűket írni és talán még ékezeteket is.
A hozzászólás módosítva: Máj 29, 2016
(#) atus1981 válasza botesz hozzászólására (») Máj 29, 2016 /
 
Az volt a baj. Sajnos nem volt a közelben beszerezhető az IC és időm se volt a javításra, így 2 telefonhívás után megtaláltam egy srácot, aki javítja. 10E forint, jött, kiszerelte, elvitte, megcsinálta, visszahozta, beszerelte és megy.
(#) botesz válasza atus1981 hozzászólására (») Máj 29, 2016 /
 
Én nekem ezért van itthon mindig pár db belőle.
(#) gszabo1 hozzászólása Máj 30, 2016 /
 
Hibája: nem indul meg a mosógépből a víz ürítése, szájjal megszívva elindul az ürítés. Mi lehet a gond? Érdemes szétszedni és javítani? 10eFt-ért elvihető, ha valakit érdekelne, Kelenföldről.
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2016
(#) gszabo1 válasza gszabo1 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
A mosógép tipusa Zanussi TL853C
(#) Barni87 válasza gszabo1 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
Szia! Áramtalanítsd, majd vedd le a burkolatot. Keresd meg az ürítő szivattyút, húzd le róla a kàbeleket. Majd ha ezzel meg vagy, akkor egy forditó mozdulattal szedd szét a szivattyúházat. Vedd ki belőle a forgórészt és jol pucold meg. Takarítsd meg a forgórész helyét is valami cucával. Ezek utàn összerak és örül .
(#) gszabo1 válasza Barni87 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
ohh köszi...mit jelent a fordító mozdulat? mit kell fordítanom?
(#) Barni87 válasza gszabo1 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
Előbb vedd le a burkolatot és nézd meg milyen kiállítású a szivattyúd. Szivattyú típusok
(#) gszabo1 válasza Barni87 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
oké lehet holnap tudom megnézni és gatyába rázom a gépet a kapott instrukciók alapján, de ha nem megy írok, ha jó lesz akkor is!
(#) gszabo1 válasza Barni87 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
szétszereltem. ez a forgórész, ami kihajtja a vizet. kicsit szorul, nem forog szép egyenletesen. le tudom pattintani a ventillátor fejet? mögötte kell tisztítani és olajozni?
(#) zolika60 válasza gszabo1 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
Hogy "akadozva" forog, az az állandómágneses forgórész miatt van. Nem hiba.
(#) uniman válasza gszabo1 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
Ennek így kell működnie...a forgórésze egy mágnes, amely "lötyögőssen" van tengelyre rögzítve. Óvatosan rákötheted a 230V-ot, meglátod egyenletesen fog forogni...
Következő: »»   419 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem