Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tablet PC javítások
Lapozás: OK   27 / 40
(#) Andr3wJ válasza chrissx hozzászólására (») Jan 3, 2017 /
 
Bontott akku, vagy egy új.
(#) chrissx hozzászólása Jan 3, 2017 /
 
Nezek az ebayen valamit. Koszonom a segitseget .
(#) uniman válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 5, 2017 /
 
Hello Kameleon2!
Végre valahára sikerült "életet" lehelnem ebbe a DPS Dream7 tabletbe ! (Köszönöm még egyszer az ajándékot!)
Igaz nem az eredeti firmware került bele...de most már talán bármikor bele tudok tölteni másikat.
Ha valakit érdekel a mikéntje, később majd leírom (ha addigra el nem felejtem).
(#) kbarcza hozzászólása Jan 11, 2017 /
 
Hali!

MyAudio Q8 volt felrakva monitornak a kamerás rendszerhez. Tegnap lefagyott, azóta bootloop van a csodás myaudio logóval. Valaki tudja, hogy ezen a sz@ron, hogy van a recovery mód? Mert bármilyen gomb kombinációt próbálok, változatlanul bootloop-ba kezd.

Köszi a válaszokat.
(#) Andr3wJ válasza kbarcza hozzászólására (») Jan 11, 2017 /
 
Lehet nincs recovery, láttam már ilyet is.

ADB működik?
  1. adb reboot recovery


Legrosszabb esetben szoftver újrahúzása.
(#) kbarcza válasza Andr3wJ hozzászólására (») Jan 11, 2017 /
 
Szia! Köszi az ötletet, látszik, hogy nagyon régen nem foglalkoztam vele és ilyen triviális dolgot meg se néztem. Működött, gyorsan elindítottam a logcat-et és meg is van a hiba. Már azóta elindult, rakom vissza a helyére
Thx
(#) teodor válasza teodor hozzászólására (») Jan 12, 2017 /
 
Továbbra is hiányzik a háttér memória, vagyis a tab nulla tár kapacitast ir ki, egyébbként minden működik rajta, csak nincs hova menteni letölteni.
(#) Leraz hozzászólása Jan 17, 2017 /
 
Sziasztok!
Egy Alcor zest D714l géppel kínlódom. Hibás a firmware. Mindenhova beenged de az RK-hoz nem akar kapcsolódni. USB kábelt már cseréltem többször is. A system recoveryben mindent végéignéztem.Hogy lehetne összehozni a frissítést? Kössz.
(#) Laslie válasza kbarcza hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Szia! Mi volt a hiba oka?
(#) Leraz válasza Leraz hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Sziasztok!
A géppel ideág jutok, hogy az RK felismerné de a kövbetkezőnél drivert kér de nem talál hozzá.
Ezzel le is áll minden.
Én is. Ezekhez sehol nem ad találatot a google sem.
Valakinek van ötlete honnan vagy hogyan kellene folytatni?

Kép001.jpg
    
(#) bbb válasza Leraz hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Tessék, ez jó kellene legyen hozzá.

drivers.7z
    
(#) stevepapa hozzászólása Jan 24, 2017 /
 
Üdv!

Hozzájutottam egy "MYaudio" Strom tablethez. A feliratig eljut, próbáltam a leírt módon resetelni. Egyszer bejött egy robotszerű valami. Sajnos nem voltam elég türelmes és kikapcsoltam. Azóta nem tudom beállítani resetmódba. Kuka, vagy esetleg menthetó? Köszönöm a figyelmet.
(#) Andr3wJ válasza stevepapa hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Ha szoftver hiba, 99% menthető.
(#) stevepapa válasza Andr3wJ hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Ez nekem kb 50 milliós kérdés Honnan tudom meg ??
(#) Andr3wJ válasza stevepapa hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Típustól függően, meg kell nézni hogy be tudsz e lépni szoftver letöltés módba.
Ha sikerül, akkor elsőnek csinálnék egy teljes mentést, majd utána lehet életre keltéssel foglalkozni.

Most ha bekapcsolod semmi nem történik, vagy betöltő képernyő van, vagy a robotos képernyő?
(#) stevepapa válasza Andr3wJ hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Most betöltő módban szenved, nem sikerül újra elővarázsolni a robotot.
(#) Andr3wJ válasza stevepapa hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Akkor itt keress vissza, már régebben leírtam hogyan lehet menteni ami még rajta van.

Ha magától megy download módba vagy azért van,mert sérült a szoftver, vagy a MISC partición azt az utasítást kapja hogy menjen download módba.

Ha ki tudod olvasni, és utána feldarabolni particiókat vagy nézőkével belelesni, akkor meg tudod nézni mi a helyzet, abból már lehet előre haladni.

Persze ez a rockchipnél van így, csak nem tudom a tiéd most pontosan melyik rk29xx vagy rk30xx.
A hozzászólás módosítva: Jan 24, 2017
(#) stevepapa hozzászólása Jan 24, 2017 /
 
Köszönöm, de ez nekem magas mint tehénnek a zongora. Megy többi hulladék közé
(#) Andr3wJ válasza stevepapa hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Ez egy szomorú történet.

Ha van kedved meg időd, rakd fel az ingyen elvihetők közé, lehet valakinek jó lesz.
A hozzászólás módosítva: Jan 24, 2017
(#) stevepapa válasza Andr3wJ hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Most sikerült ismét robotra állítani. Kérdi" delete all user data" Yes van előtte. Innen merre?
(#) Andr3wJ válasza stevepapa hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Ezzel tudod törölni a felhasználói adatokat, ha nem kell semmi a tabletről , töröld. Válaszd a Yes-t.
(#) stevepapa hozzászólása Jan 24, 2017 /
 
Megtörtént ! Most merre? Reboot syste now? Vagy van még néhány variáns
(#) stevepapa válasza stevepapa hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Illetvan ismét "wipe data/factori reset.
(#) Andr3wJ válasza stevepapa hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Azt is csináld meg, így ha elindul akkor egy teljesen gyári rendszered lesz.
(#) stevepapa válasza Andr3wJ hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Visszajutottam az alaphelyzetbe, csak bútol
(#) Andr3wJ válasza stevepapa hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Első boot lehet pár perc.
(#) stevepapa válasza Andr3wJ hozzászólására (») Jan 24, 2017 /
 
Akkor várok. Viszont azt vettem észre, hogy mintha nem úgy működne mint ovastam. Egy videón többször nyomták a hag + és power gombot így jött elő a robot.
(#) stevepapa válasza stevepapa hozzászólására (») Jan 25, 2017 /
 
Nos addig eljutottam, hogy bármikor robotra tudom állítani. A kezelési utasítással ellentétben volume - , power gombra működik. Viszont a bútolásnál tovább nem megy. Kérdezném, hogy XP alatt tudom e telepíteni? A gép felfedezte, de valami " drájvot" kér hozzá. Itt ismét elakadtam. Köszönöm a figyelmet.
(#) hegizoli hozzászólása Feb 7, 2017 /
 
Sziasztok !

A segítségetekre lenne szükségem. Egy tablettel van egy probi. Prestigio a gép,amin IGO navi,TV,
wifi,meg sok más van,volt.Párszor lefagyott,gondolom az autó indításkor,mert elfeljtem kihúzni a sziv.gyútóból. Na akkor vissza tudtam hozni,tudjátok a kis zőld robot menüben a gyári visszaállítás
menüponttal. legutóbb nem én csináltam és mire odafigyeltem,miden elment. A kis robot csak forog,forog de tovább nem tud menni.Semmi további kapcsolat,nincs menü ahol kiválasztom mit szeretnék csinálni.Mit kell csinálni,hogy visszahozzam? Kérlek benneteket ebben segítsetek.
Előre is köszönöm.
(#) uniman válasza hegizoli hozzászólására (») Feb 7, 2017 /
 
Mi az a "probi." ? Típus megadása nélkül mit vársz?
A hozzászólás módosítva: Feb 7, 2017
Következő: »»   27 / 40
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem