Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   110 / 647
(#) tamast2 válasza szikorapéter hozzászólására (») Jan 12, 2017 /
 
Az erősítő típusa: DSP A2070
Ha valaki járna erre, az egyszerűbb lenne nekem
A hozzászólás módosítva: Jan 12, 2017
(#) szikorapéter válasza tamast2 hozzászólására (») Jan 12, 2017 /
 
Lemondanék róla,azért köszönöm a képeket.
(#) zsozso72 válasza tamast2 hozzászólására (») Jan 12, 2017 /
 
Szia!
Ha esetleg egy futár ami házhoz megy belefér,engem érdekelne.
(#) latyakosa válasza tamast2 hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Tiszteletem, elhoznám az alkatrészeket ha még megvannak.
üdv
(#) tamast2 hozzászólása Jan 15, 2017 /
 
Már elvitte egy itteni biharmegyei fórumozó.
(#) Bubu54 hozzászólása Jan 16, 2017 /
 
Sziasztok,

Ingyen elvihető egy P4-es PC monitorral billentyűzettel a gép működőképesen lett leállítva pár éve. Később rakok fel róla képeket. Helyileg Dévaványán van Békés megyébe. Jelentkezni szigorúan itt hozzászólás formályában.

Üdv Bubu54
(#) illesoszkar válasza Bubu54 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Szia mekkora proci és mennyi lenne postázva ?
Üdv
(#) Bubu54 válasza illesoszkar hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Szia,

Intel Celeron van benne ha jól emlékszem akkor 3Ghz-es. Azt elfelejtettem hogy NEM postázom ugyanis egy CRT monitor van mellé.

Üdv Misi.
(#) Attila1977 válasza Bubu54 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Szia!
Monitor nélkül megoldható a posta? Előre utalással természetesen.
(#) BarnaPili válasza Bubu54 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Hello!
Ha nem akarsz a postával bajlódni,akkor elhoznám személyesen holnap.
István
(#) Bubu54 válasza Attila1977 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Szia,

Csak egyben vihető.
(#) Bubu54 válasza BarnaPili hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Szia,

4-ig dolgozom utána jöhetsz ha gondolod.
(#) BarnaPili válasza Bubu54 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Köszi.
Írok privátban.
István
(#) STamás válasza antikzsolt hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Sajnos a Vaterafutár 2017-ben változtatott a belépésén, tehát ha nincs érvényes Vaterás eladásod nem tudsz "Vaterafutáros" áron rendelni szállítást
Tavaly még ment, kedvezőbb áron mint a sima feladás...

Vagy van megoldás?
(#) antikzsolt válasza STamás hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Nekem ezt nem írja ki. Simán meg tudom rendelni. Volt valami ami miatt nem lehetett rendelni de már nem nagyon tudom hogy mi. Véletlenül mentem fel az oldalra és nem olvastam el hogy mit is ír.
(#) bbb válasza STamás hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
A tájékoztató így hangzik:

Idézet:
„Felhívjuk figyelmedet, hogy ha Vaterán eladott termékeddel kapcsolatosan szeretnél Vaterafutár szolgáltatást rendelni, akkor a továbbiakban érdemes belépned a Vaterafutáron is. Ezt a jobb felső sarokban - vagy az alább - található Belépés gombra kattintva tudod megtenni.
A bejelentkezési adataid megegyeznek Vaterás fiókodéval.
A bejelentkezést követően - amennyiben a rendelési űrlap tetején kiválasztod és betöltöd a Vaterás tranzakciót - az elérhető legkedvezőbb áron tudod megrendelni a kívánt futár-szolgáltatást.
Egyelőre még nem minden szolgáltatónál alkalmazzuk az ár-megkülönböztetést, azonban fokozatosan mindenkinél bevezetjük ezt.”


Magyarul a kedvezményes ár nem mindig jár, de azért még nincs kizárva, illetve továbbra is lehet használni a szolgáltatást. Első blikkre az MPL postacsomag kb. 200Ft-tal még mindig olcsóbb, de! mostantól ha 3, vagy kevesebbet adsz fel, akkor +1090Ft a feladás, azaz így már drágább (persze most, hogy összehasonlítanám, nem jön be a posta.hu oldal).
DPD futárszolgálat kb. 300Ft-tal olcsóbb vaterán keresztül, mint önmagában, s ha jól látom bejelentkezve és vaterán eladott árut küldve még olcsóbb lehet.

Szóval igen, úgy tűnik kicsit bekeményítettek, azonban még mindig valamivel kedvezőbbnek tűnik, mint ugyan azt a szolgáltatást közvetlen megrendelni

A megoldás: vaterán 1Ft villámáron felrakni a terméket leegyeztetve a partnerrel (telefonon beszélni mikor rányomsz az elküldésre, hogy ilyen számon és néven keresse), s bízni a szerencsében, hogy sikerül lekoppolni mindenki előtt.
A hozzászólás módosítva: Jan 17, 2017
(#) dB_Thunder válasza bbb hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Ezt régen mennyiszer csináltam! Felraktam a cuccot a Vatira, ha volt rá jelentkező csináltam valami kamu hirdetés, kevés pénzért érdektelen tartalommal, és azt vette meg az ügyfél... De mióta mindért fizetni kell, azóta nem szaporítom a bevételüket.
(#) antikzsolt válasza bbb hozzászólására (») Jan 18, 2017 /
 
Én a dpd használtam mindig. 990Ft volt a legolcsóbb csomagjuk. Most meg 1040Ft. Igy is elég olcsó a postához képest. A legolcsóbb posta meg 1090Ft. A vaterafutáron megrendelve.
(#) Moderátor hozzászólása Jan 18, 2017
 
Egy kissé elment a beszélgetés a különféle továbbító cégek megbeszélése irányába. Kérem, hogy kanyarodjunk vissza az eredeti témához! Akinek szüksége van valamilyen kézbesítő cégre, meg fogja találni a Neki legmegfelelőbbet.
(#) erikabanhidi hozzászólása Jan 21, 2017 /
 
Logarléc a felajánlás tárgya. Postaköltség fejében vihető!
Ajánlott levélként és MPL Csomagautomatába is tudom küldeni!

L1060485.JPG
    
(#) kocsgab002 hozzászólása Jan 22, 2017 /
 
Lexmark X1290 multifunkciós gép Újpestről elvihető. Scanner része biztos jó, mert használtam, a nyomató részbe patront biztos hogy venni kell. Posta OFF. Érdeklődés ITT
(#) teszti válasza kocsgab002 hozzászólására (») Jan 22, 2017 /
 
Szia!

Engem érdekelne, köszi
(#) kocsgab002 válasza teszti hozzászólására (») Jan 22, 2017 /
 
ok, írtam privit.
(#) zolika60 válasza erikabanhidi hozzászólására (») Jan 22, 2017 / 1
 
A mai ifjak azt sem tudják mire jó. Aki meg tudja annak van.
(#) gcsabee válasza erikabanhidi hozzászólására (») Jan 22, 2017 /
 
Engem érdekel!
(#) erikabanhidi válasza gcsabee hozzászólására (») Jan 22, 2017 /
 
Rendben a tiéd! A többit PÜ-ben megbeszéljük!
(#) granpa válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 23, 2017 /
 
Némelyeknek 3-4 is van, időnként előveszik, nézegetik, de már elfelejtették hogyan kell használni.
(#) otvenkilenc válasza granpa hozzászólására (») Jan 23, 2017 /
 
Anno a még ezzel kellett számolnunk, pedig már lehett kapni zsebszámológépet.
(#) pjg válasza otvenkilenc hozzászólására (») Jan 23, 2017 /
 
Jaja! Nekem is van egy fém NDK-s. Amikor a suliban elkezdték oktatni, különórán, akkor már nekem volt egy 4 műveletes LED kijelzős. Akkor. kb 2 havi fizetés volt az ára a számológépnek. De tellett rá.
(#) zolika60 válasza granpa hozzászólására (») Jan 23, 2017 /
 
Nekem is van egy valahol, de már vagy harminc éve nem használtam.
Következő: »»   110 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem