Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2694 / 3546
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 15, 2017 /
 
Sőt biciklivel nagyon erős hátszélbe tekerni se kell. "Ingyen energia". Hátrány: az erő iránya korlátozott.
(#) jdani válasza pjg hozzászólására (») Jan 15, 2017 /
 
Itthoni hálózatra van kérve fix IP.
És itthon nyitva van port, és működik.
(kamera felvevőhöz kell, hogy tudjam messziről figyelni. Elég csak portot nyitni, kívülről beírni az IPt, majd a portot és megy. Ha nincs fix IP, akkor ddns kell használni. De portot ahoz is nyitni kell)
(#) Kicsa hozzászólása Jan 16, 2017 /
 
Sziasztok!
Fórum apróhirdetéssel kapcsolatos kérdésem befér ide a semlegesbe?
(#) Frankye válasza Kicsa hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Természetesen.
(#) Kicsa válasza Frankye hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Köszönöm,kerestem a régi témát,de találtam meg. (Fejlesztési ötletek vagy valami hasonló rémlett.)
Tehát a kérdésem : Apróhirdetés részben feladott hirdetésemnél nem látok módosítás gombot.
Régen volt ilyen lehetőség,pár kattintással frissítettem a szöveget/árat és újra feladtam. Ekkor az apróban a sor elejére ugrott,mintha új hirdetés lenne.
Ez a funkció megszűnt? (Elég régen adtam fel hirdetést a mostani pár termék előtt)
Most csak érvényteleníteni tudom,ekkor persze a szöveg része is elérhetetlen lesz.
Köszönöm szépen!
(#) pjg hozzászólása Jan 16, 2017 /
 
(#) jani1987 válasza pjg hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Ez beteg.
(#) Bakman válasza Kicsa hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Tudtommal éppen az ilyen trükközések elkerülése miatt szűnt meg a módosítási lehetőség.
(#) 13_Balu50 hozzászólása Jan 16, 2017 /
 
Sziasztok!
Vettem valamit az apróhirdetésből, váltottunk ott üzenetet. Mivel törölte a hirdetést, így már nem tudom neki megírni, hova küldje majd a csomagot. Hibaüzenetet ír mindig.
(#) granpa válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Ellenőrizd a címzést, mert én már szívtam nagyon kis elírás/változtatás miatt.
(#) 13_Balu50 válasza granpa hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Milyen cimzést ? Rámegyek a felhasználó nevére, írok üzenetet, de nem küldi el, hibaüzenet jelenik meg.
(#) zolika60 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
A modiktól kérdezd meg, hogy nem-e egy kitiltott felhasználónak írsz. Ha nem, ő tiltotta le az üzeneteidet.
(#) 13_Balu50 válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Nem kitiltott felhasználó, ő meg miért tiltotta volna le, talán véletlenül?
(#) zolika60 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Ezt én nem tudom, de véletlenül nehéz.
(#) 13_Balu50 válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Mindegy , majd csak észre veszi, hogy holnap megérkezett a pénz, és nem tudja a címem.
Az én email címem látszik ha rákattint a felhasználó nevemre, ha akar oda tud majd írni.
(#) 13_Balu50 válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Köszönöm a segítséget, ilyennel még eddig nem találkoztam, mindig tanul az ember.
(#) gordonfreemN hozzászólása Jan 16, 2017 /
 
Sziasztok.
Az böngészőhiba, hogy nem tudok Buvarruha felhasználónak üzenetet írni?
(#) reloop válasza gordonfreemN hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Nem böngészőhiba. Az adatlapja sem jelenik meg, hiába kattintok rá.
(#) szamóca válasza reloop hozzászólására (») Jan 16, 2017 /
 
Hét figyelmeztetést szedett össze ezzel a második nickjével buvarruha, alias agresszív. Nyolcadik, már felesleges lett volna.
(#) Kicsa válasza Bakman hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Nem értem,milyen trükközésre gondolsz. Feltettem néhány termékemet,amit szeretnék továbbadni,'kidobás' helyett. Értéket képviselő alkatrészekről van szó. "Gondoltam" egy ,a többi hirdetés alapján is helytálló árra,amivel feltettem az apróba. Nem állnak rá tömött sorokban a jelentkezők,így gondoltam,a kidobás helyett megpróbálkoznék a kigondolt ár csökkentésével. Hátha nagyobb lesz így az érdeklődés.
Ha jól sejtem,ennek a mostani lehetősége a hirdetés szövegének vágólapra másolása,az eredeti hirdetés érvénytelenítése és újra megírása-kép felöltése lenne?

Ha már így belejöttem a kérdésekbe,lenne itt még valami : próbáltam keresni témában saját nick-re,de ez is változott? Régen,ha jól emlékszem,a fejlécnél a topicban a kis lefele mutató nyílra kattintás után kijött pár lehetőség,köztük az ebben a topicban való keresés. Ezután már csak a user:XXX-et kellet mögé írni,és jó volt. Nekem most,az ebben a topicban való keresés lehetősége sincs,sőt a nyíl sem csinál semmit sem. Böngészőhiba lehet?
(#) Kari55 válasza Kicsa hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Szia, nálam működik.

Kép 1.jpg
    
(#) Ge Lee válasza gordonfreemN hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Nem böngésző, hanem az oldal hibája. Az utóbbi egy két hétben nálam is előfordult, meg másokkal is hogy nem tudtak privátot írni mert hibaüzenetet dobott az oldal. Valaki írt nekem, válaszoltam rá. Majd 1-2 óra múlva megint írt, és már nem tudtam válaszolni rá, mert hibaüzenet jött.
(#) Kicsa válasza Kari55 hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Így nekem is működik,ha a user névre keresek. De ha például egy topicban szeretnék keresni és user név szerint,akkor régen tán ezt a nyilat használtam. Most hibába kattintok,semmi nem történik.

ui::képet sem tudok csaotlni valamiért. Szerintem ez a böngésző viccel meg. Otthonról megpróbálom majd,hátha!
A hozzászólás módosítva: Jan 17, 2017
(#) Stewe válasza Bakman hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Azért a lejárt hirdetéseknél még lenne helye!
(#) 13_Balu50 hozzászólása Jan 17, 2017 /
 
Sziasztok!
Kérdezném, hogy a moderátoron keresztül lehet -e üzenni, egy felhasználónak akitől vásároltam az apróhirdetésben, a pénzt már átutaltam, de nem tudok neki üzenetet küldeni, hogy hova küldje.
20 perce aktív volt a gép szerint a felhasználó. Az email címe, számomra nem látszik, viszont az enyém igen, nem értem miért nem ír oda. Járt már így valaki közületek, én még sose.
(#) Bakman válasza Kicsa hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Nem konkrétan rád gondoltam, hanem azokra, akik így variálnak. Tulajdonképpen mindegy is, hogy miért van így, a felhasználó vagy elfogadja ezeket a feltételeket vagy nem.
(#) Bakman válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Valószínűleg tiltólistára tett, ezért nem tudsz üzenetet küldeni neki.
(#) 13_Balu50 válasza Bakman hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Minek tett volna ? Megbeszéltük, hogy utalás után küldöm a címemet, ahová postázhatja. Így neki is kellemetlen, nála a pénz és nem tudja elküldeni a csomagot.
(#) Bakman válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Jan 17, 2017 / 1
 
Nem szeretnék senkit sem hírbe hozni, de ilyen már megesett mással is. Lehet, hogy az lenne neki a kellemetlen, ha valóban el kellene küldenie a (esetlegesen nem is létező) csomagot.
(#) 13_Balu50 válasza Bakman hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Értem, de nem hiszem, hogy ez az oka. Pár ezer forintért nem hiszem hogy érdemes volna neki, kockáztatni, mivel ellenőrzött felhasználó.
Következő: »»   2694 / 3546
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem