Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2695 / 3549
(#) Bakman válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
A piti csalók éppen ilyenre játszanak, nem bűncselekmény, hátha a károsított csak legyint rá. Megjegyzésképpen: neten is lehet feljelentést tenni. Egyedi esettel lehet, hogy nem foglalkozik a rendőrség de pár eset utén biztos, hogy előveszik az illetőt.
(#) 13_Balu50 válasza Bakman hozzászólására (») Jan 17, 2017 /
 
Majd megoldódik, valami malór jött közbe.
(#) pjg hozzászólása Jan 17, 2017 /
 
Volna e valakinek felesleges falcgyaluja, vagy csak kés a falcgyaluhoz, amitől megválna a kedvemért. Esetleg infó, hogy hol tudnék vásárolni a neten. Köszi.
(#) Frankye válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Jan 18, 2017 /
 
A moderátoroknak sincs más lehetőség a kezében e tekintetben. Mi is csak ugyan azokat az adatokat látjuk, mint bármely más felhasználó, tehát ha az e-mail címét valaki nem tette publikussá, azt mi sem látjuk. Privát üzenetet pedig csak ugyan olyat tudunk küldeni, mint bármely más felhasználó.
Topinak van lehetősége az adatbázisból kikeresni az illető regisztrációkor megadott e-mail címét, esetleg Ő tud ebben segíteni.
(#) 13_Balu50 válasza Frankye hozzászólására (») Jan 18, 2017 /
 
Szia!
Köszönöm, mindenkinek a segítséget, de sikerült megoldanom. Üzenetet írt hogy küldjem a postázási címemet, mert az átutalást megkapta, válaszolni persze nem tudtam, de egy másik felhasználón ( a fiam felhasználói nevén ) keresztül, sikerült neki üzenetet küldeni.
(#) Kicsa válasza Bakman hozzászólására (») Jan 18, 2017 /
 
Persze,együtt élek vele,csak mivel nem adtam fel hirdetést mostanában,a fejemben még a "régi rendszer" élt. Akkor nincs más hátra,mint előre : alkalmazkodni.
Köszönöm szépen!
(#) Frankye válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Jan 18, 2017 /
 
Ez viszont arra utal, hogy mégiscsak letiltott... No comment.
(#) Frankye válasza Kicsa hozzászólására (») Jan 18, 2017 /
 
Volt olyan felhasználó, aki nem teljesítette a vállalását (fizettek neki, de nem küldte az áruját), majd átírta a hirtdetését "Lejárt"-ra, így el tudott tűnni. Ezért szűnt meg. (Csak hogy ne legyenek felelsleges találgatások.)
(#) MikulaSan hozzászólása Jan 19, 2017 /
 
Hello! Elküldtem az sms-t és üzenetet is küldött a rendszer hogy ellenörzött flhasználó lettem. A rendszer mennyi idő alatt dolgozza fel hogy tudjak hirdetést is feladni?
(#) Frankye válasza MikulaSan hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Nézd meg az adatlapod, és láss csodát!

misa.JPG
    
(#) MikulaSan válasza Frankye hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Köszike csak azért kérdeztem még mindig hirdetés feladásnál kidobja hogy hitelesítsem magam!
Javitva: Mostmár jó!
A hozzászólás módosítva: Jan 19, 2017
(#) nagym6 hozzászólása Jan 19, 2017 /
 
Üdv. Nem találok jó topicot kérdésemnek, itt megejtem. Inkscape program nekem mindig kb. 5-15 percenként lefagy, bármelyik verziója, WinXP-n, és Win7-en is. Mi lehet az oka? Így élek vele sok éve, de ha elfelejtek gyakran menteni, sok munkám elveszik. Köszönöm.
(#) kameleon2 válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Szia! Vagy kicsi a memóriája a gépednek, vagy hibás. Egy Dell N5010-es gépem (noti) van amin fut az Inkscape évek óta mindig az éppen aktuális verzió XP alatt. Soha nem fagyott le eddig. A mentés amúgy sohasem árt. Hozzátartozik, hogy egyszer megnyösztettem rendesen az Inkscape-t amikor a Székesfehérvári vasútállomás teljes szkennelt vágányrajzát (bitképes!!!) beemeltem háttérnek és vektorosan újrarajzoltam fölötte. W7 alatt (Szintén Dell noti 8GB RAM, +Full HD display-el) . Nem fagyott le egyszer sem, bár volt, hogy a virtuális memória használata miatt már rendesen belassult.
(#) kameleon2 hozzászólása Jan 19, 2017 /
 
Sziasztok! Csak egy gyors körkérdés. Családi házban lakom és sokadszor "fura" számlát kapok a szolgáltatótól. Van valaki köztünk aki kertes ~100m2-es családi ház számláját fizeti? Mennyi az éves fogyasztás összesen ? ?kWh nappali+ éjszakai, vagy külön-külön? Egyszerűen nem smakkol valami és gyanítom a hiba a kréta körül van. De a szolgáltatóhoz csak akkor mennék, ha jó alaposan körüljártam.
(#) nagym6 válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Sokadik gépnél is, 32 bites 3 giga ram. Akkor ennyire gépigényes lenne, ha nálad jó, akkor biztosan.
De a 10 évvel ezelőtti verzió most is ugyanúgy lefagy.
Köszi.
(#) kameleon2 válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
A gépemen XP megy, holott már 2010-ben nem ajánlották hozzá csak a W7-et. Mégis gond nélkül elmegy róla. Ráadásul ugye az XP csak 2GB-ot lát igazán belőle. Ez is lehet gond persze. Hozzá kell tegyem, száműztem minden erőforrás zabáló szofvert például a Microsoft office termékeket is a gépről. Azóta kevesebb minden szoftveremnél a fagyás.
A hozzászólás módosítva: Jan 19, 2017
(#) ktamas66 válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Már úgyis rég láttam villanyszámlát, most megnéztem:327kWh, átalány. Bojler nincs, de villanytűzhely van. Mellesleg, ha jól látom 755Ft+Áfaval támogattam a napelemeseket?
A hozzászólás módosítva: Jan 19, 2017
(#) granpa válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
A mérőt le tudod olvasni; összehasonlítani az előzőekkel, ha számszakilag stimmel, akkor az elszámolás is. Az éves fogyasztás nagyon relatív: hányan használják, csak bojler, vagy hőtárolós kályha is, villanytűzhely (vagy gáz, vagy csak a sütő villany), mennyire fázósak, van-e klíma, mennyire félnek sötétben, stb. Nem egyszerű követni az elszámolást, meg van bonyolítva, hogy véletlenül se tudd, miért fizetsz!
(#) pucuka válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Valami történt. Ugyan nem családiház, hanem társasházi lakás, de a januári résszámla (egyszerre két résszámla is jött) megjött, jelentősen magasabb összegről.
A számla mellékletében egy tájékoztató, ami jan 1 -i törvényi szabályozás változást említett magyarázatként. Valamelyik mellékes költség helyett valami mást említ. Nem egészen világos mindez, mi is tervezzük az ügyfélszolgálat meglátogatását. Megpróbáltunk utána járni, nem sok sikerrel, hátha neked sikerül.
(#) granpa válasza pucuka hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Megtalálták a RÉSt a pajzson. Mondjuk a fiamnál is megemelték a havi átalányt.
(#) kameleon2 válasza granpa hozzászólására (») Jan 19, 2017 /
 
Éppen ez a bajom a számok stimmelnek, csak nem akar sehogysem hihető lenni. Kb mintha 10x-es szorzó lenne rajta.
(#) pjg válasza granpa hozzászólására (») Jan 19, 2017 / 1
 
Visszaveszik a rezsicsökkentés rezsicsökkentés rezsicsökkentés rezsicsökkentés rezsicsökkentés -t
(#) Szárnyas válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 20, 2017 /
 
Nekünk olyan számla jött, amiben a havonta elszámolt mennyiségen túl még leszámláznak valami díj különbözetet x hónapra vonatkozóan valamilyen címszó alatt.
(#) ktamas66 válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 20, 2017 /
 
A levegős hőszivattyúdban van fűtőpatron? Lehet az kapcsolt be a hidegben.
(#) kameleon2 válasza pjg hozzászólására (») Jan 20, 2017 /
 
Ez inkább rezsiszökkentés.
(#) zolika60 válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 21, 2017 / 3
 
(#) FIGIRI hozzászólása Jan 21, 2017 /
 
Szép estét!
A felhasználó ellenőrzésnél a telekomos (30) feltöltőkártyás szám is eldobhatónak van minősitve?
Mert az üzenetben így irta vissza a számomat: (%2B3630*********).
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2017
(#) pjg hozzászólása Jan 21, 2017 /
 
Hol kapható vídia lapka? Nem váltólapka!
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Jan 21, 2017 /
 
Mihez kell? Például itt.
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2017
(#) SALáta válasza pjg hozzászólására (») Jan 21, 2017 /
 
Az egy márka, váltólapkában van ilyen márkám is. Nem tudom mire kell de piacon kapható forrasztható porkohászati keményfém. Nem tudom elképzelni mire jó otthonra, eredeti céljára biztos nem. Pár felhasználás lehet: körző, karctű, téli patkó betét. Gyári forrasztott lapkás se jó mindig, feszültség van némelyikbe és törik.


Szerk: Forgácsolni jobb házi körülmények között is a cserélhető lapka, könnyebb fészket csinálni mint feszmentesen beforrasztani.
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2017
Következő: »»   2695 / 3549
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem