Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » VW BETA autórádió bekötése
 
Témaindító: uli, idő: Szept 3, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 3
(#) norbi0325 válasza szamóca hozzászólására (») Jan 2, 2011 /
 
kösz ...és a 4,6, bekötés micsoda ?
(#) Laci169 válasza norbi0325 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
Sziasztok nekem oylan gondom lenne hogy kivettem és feltöltöttem az aksit. 4es golfról van szó. Volkswagen Beta tpusú rádió van benne kódja v mije: VWZ1Z2A8645284
a KÓDJÁT NEMTUDOM DE BE SE KAPCSOL.
Nemtudom h a rádió miatt e, de oylat csinál h a riasztó folyton riaszt ha kinyitom a kocsit a távirányitóval pedig nem csinál semmit. de a rádiót se tudom bekapcsolni, és ha a kulcsot elfordítom a kocsi nem indul mi lehet a baj ? esetleg kodolni kel a magnót ? de akk mi lehet a kód ? :S
Köszi elörre is!
(#) norbi0325 válasza Laci169 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
Van e rajt olyan szám ami BP vel kezdődik ?
(#) Joy válasza Laci169 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
Az általad írt számsor nem a készülék kódja.
Neten vannak kódkalkulátorok.
(#) Laci169 válasza norbi0325 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
ez van bele gravírozva is amit leirtam meg olyan van még rajta h : Blaupunkt werke GMBH
815 7 649 234 360

beta
1j0 035 152 F

HF488
OB496
SU446

Ce85

Radioner: 014vwz1z2a8645284G

ennyi van rajta.

Egyébként nem lehet h a risztó tilt le, mert ha a magnót kiveszem és elfordítom a kulcsot akkor se engedi inditani a kocsit :S
Szerintetek mi a baja?
(#) zolika60 válasza Laci169 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
Nem ment ki egy biztosíték véletlenül?
(#) Laci169 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
mindjárt megnézem nemtudom, de csak ált az udvaron kb egy hete hasznlatlanul és másnap elfordítom akulcsot bejön a műszerval és csk csipog de nemtudom mi lehet mondom feltöltöm az aksit erre msot csak a riaszto riasztgat néha meg semmit se csinál nem indul el :S

Megnézem a biztosítékot de nemtudom h mi lehet a baj :S
(#) Laci169 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
Midnen oylan biztosítékot megnéztem ami fontos lehet és semmi mind jo
(#) TunnerLaci hozzászólása Máj 8, 2011 /
 
Sziasztok

t5 volskwagen 1.9-es kocsim van egy kérdésem lenn volt benne rádió de kilopták vezetéket elvágták nincs rajta stekker szereztem egy jvc rádiót de nem tudom hogy kel bekötni nincs rajzom a rádióhoz és nem tudom melyik kábel hova megy

Ilyen rádiót szereztem: http://elektronika.vatera.hu/hordozhato_audiolejatszo/egyeb/jvc_kd_...7.html

ha valaki tudna segíteni nagyon meg köszönném
(#) Józsi84 hozzászólása Júl 7, 2011 /
 
Sziasztok!

Van nálam egy BETA 4 tipusú autósrádió. Az a hibálya, hogy bekapcsoláskor kiveri a benne lévő 5 amperes biztosítékot.
Szétszedtem, ráraktam egy labortápra és annyi a jelenség, hogy a nagy kék kondi mellett lévő tekercs mintha ütemesen "csipogna".
Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a baja?

Köszi!
(#) durbints hozzászólása Aug 19, 2011 /
 
Üdv Mindenkinek!
A segitségeteket kérném abban, hogy van egy Blaupunkt MFD navigáció, amit egy WV passat-ba szeretnénk beszerelni, csak kódja nincsen sajnos.
7612 001 021 BNO881
wvz1z7a3598756
Ha valaki tud segíteni benne azt nagyon megköszönném. Üdv mindenkinek.
(#) attrax válasza Józsi84 hozzászólására (») Szept 3, 2011 /
 
Azért csipog ,mert zárlat van.Nem kontárkodtak benne előzőleg? Jól kötötted be? Mert ha nem akkor kiment a végfok.
(#) hidas81 hozzászólása Nov 19, 2011 /
 
Sziasztok!
Segítséget kérnék.VWpolom van gyári betta rádióval.a műszerfalból 4 kábel jön hozzá egy vastag piros,egy vastag barna,egy vékony kék-fehér és egy vékony piros-barna.Szereztem hozzá csatlakozót de nem tudom bekötni!Képet vagy leírást kérnék!
Köszi
Hidas
(#) Fofci hozzászólása Nov 20, 2011 /
 
Tudnátok segíteni ? Egy beta tipusu rádio kódját szeretném megtudni: A száma:vwz2z2t6052047
Köszönöm előre is
(#) hidas81 válasza Fofci hozzászólására (») Nov 20, 2011 /
 
Szia Fofci!
Kódot sajnos én nem tudok de leköteleznél ha egy bekötési infóval kisegítenél.Köszi
Hidas
(#) Fofci hozzászólása Nov 20, 2011 /
 
Megpróbálom csak az a baj hogy nem én építem be, megtudom, elküldöm! És köszi. Ha nem sikerül kódot szerezni hozzá, úgy is megy a kukába
(#) alien04 hozzászólása Dec 12, 2011 /
 
Üdv. Segítséget szeretnék kérni. Valaki meg tudná mondani egy VW béta rádió méreteit? Főként a mélysége érdekelne. Ezenkívül van e tippetek, hogy esetleg új vagy újszerű állapotban lévő cd tárat hol szerezhetnék hozzá?
Előre is köszi a választ.
Üdv
(#) vikk26 hozzászólása Dec 30, 2011 /
 
Sziasztok! VW béta rádiót keresek megvételre,győri vagyok.
email: arnold70@freemail.hu
(#) vivi hozzászólása Máj 21, 2013 /
 
vivi adam22 hozzászolásához lenne egy kérésem nekem is van egy beta magnóm és szeretném ha a kódját megadnád a magnó száma VWZ2Z2R2449707
(#) zolika60 válasza vivi hozzászólására (») Máj 22, 2013 /
 
Ha azt akarod tudjuk kinek a hozzászólásához írsz használd a Válasz gombot ami a hozzászólás fejlécében van. Megkerestem, mert ez a topic csak két oldal, ez a kolléga egyébként több mint négy éve nem volt az oldalon.
(#) melodee87 hozzászólása Dec 25, 2014 /
 
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem rég vettem egy vw sharant és van benne egy navi (mdf 1) amihez nem kaptam kódot. Esetleg valaki nem tud hozzá egy kód generátor? vwz1z7x6595351
Előre is köszönöm a segítségeteket!
(#) keszeg01 válasza melodee87 hozzászólására (») Dec 25, 2014 /
 
Jó napot.
Meny be a VW kereskedésbe és ha szerencséd van meg tudják mondani .
(#) eyess válasza melodee87 hozzászólására (») Dec 25, 2014 /
 
Az sajnos nem fog menni mivel a navi csak ahhoz az autóhoz való amivel kijött a gyárból , mert kiolvassa az ecu ban tárolt kódokat is , és ha nem egyezik , akkor szevasz .Persze ha ez egy úgymond másik kocsiból való , de mivel nem megy feltételezem , hogy másik kocsié.
a naviban eltárolt kód az elözö kocsié , és ha nem egyezik a te kocsidéval márpedig miért egyezne , igy az nem fog életre kelni. Sajnos ez van. Ez csak úgy tudnád ha az elöző kocsi eltárolt kódja a naviból ki lenne törölve.
(#) zolika60 válasza melodee87 hozzászólására (») Dec 25, 2014 /
 
Van rajta egy matrica s jobb szélen függőlegesen. Elég kopott azon nem a kód van? Egy próbát megér.
(#) melodee87 hozzászólása Dec 26, 2014 /
 
Köszönöm a válaszokat! Akkor elméletileg a kódot be se kellene írni, mert a kocsi írná be a kódot?
(#) eyess válasza melodee87 hozzászólására (») Dec 26, 2014 /
 
Nem ezt a gyárban írják bele .Ezután csak összehasonlítás történik , és ha nem egyeznek a kódok , akkor megáll a navi boot közben , vagy esetleg a lógóig eljut aztán mintha lefagyna nem fog tovább menni.
(#) eyess válasza melodee87 hozzászólására (») Dec 26, 2014 /
 
Hiába lesz hozzá kódod , kell az autó is hozzá.Ugyanis össze vannak ezek a dolgok hangolva az adott kocsival.
(#) melodee87 válasza eyess hozzászólására (») Dec 26, 2014 /
 
Ez konkrétan kéri a kódot. Ilyen állapotba van. Most ennek kell a kocsi is vagy így külön is be tudom írni a kódot, mert akkor óránként be írok neki 2 kódot és egyszer csak meg lesz.
(#) melodee87 válasza eyess hozzászólására (») Dec 26, 2014 /
 
Akkor ezek szerint kocsi nélkül nincs is értelme a kódot írogatnom. És és ehhez van valami progi amivel bele lehet lesni, hogy mi és hogyan van?
A hozzászólás módosítva: Dec 26, 2014
(#) eyess válasza melodee87 hozzászólására (») Dec 26, 2014 /
 
Bizonyára vannak , de azok nem publikusak.
Következő: »»   2 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem