Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   199 / 199
(#) SzervízMacska válasza Topi hozzászólására (») Szept 29, 2017 /
 
Csodálkoztam is, hogy minek az a dög nagy objektív oda. Én már évek óta nem fotózok, mert nem sikerült feltölteni. Pedig egy időben hónapokig rágtam a Zoli fülét miatta. Ja, és elfelejtettem személyesen megkérdezni, hogy Travolta mért nem jött?
(#) Gery78 hozzászólása Júl 17, 2018 /
 
Sziasztok!
Az volna a kérdésem, hogy idén lesz-e hivatalos HE találkozó?
(#) Frankye válasza Gery78 hozzászólására (») Júl 17, 2018 /
 
Egyelőre úgy tűnik, hogy financiális okok miatt meghiúsul. Elsősorban azért, mert a terem, amit korábban béreltünk (középiskolai tornaterem) bérleti díja többszöröse lett a korábbinak. A többi dolog sem nagyon "jött be", pl. a börzézők nem tudtak annyit árusítani, mint szerettek volna, sokan azon háborogtak, hogy "szemetet" árulnak, illetve konkrétan több doboznyi hulladékot (elektronikai!) hagytak hátra egyesek, aminek a suli - érthető okokból - nem igazán örült. Az egész egyik - korábbi - fő vonzereje, a "börze" lassan szemétteleppé változott, így, 10 év alatt. (Szinte minden évben ugyan azok árusították, ugyan azt, amit 10 éve se tudtak eladni, márpedig igen sokan e miatt jöttek el.)
Szóval az egyedüli vonzerő egyre inkább a verseny lett.
Ezen felül a főszervezőnek (Topi) építkezése folyik, ami szintén igen sok energiáját köti le.
Ha lesz valami konkrét információnk, megosztjuk Veletek is.
(#) Gery78 válasza Frankye hozzászólására (») Júl 17, 2018 /
 
Hát, sajnálom hogy így alakult, ha lesz mégis, akkor természetesen ott leszek. Köszi szépen a választ!
(#) Frankye válasza Gery78 hozzászólására (») Júl 18, 2018 /
 
Azt hiszem, vagyunk ezzel így néhányan. Mármint hogy sajnáljuk a történtek ilyetén alakulását. Természetesen ha lesz újabb információ a témában, mindenképpen közzétesszük.
(#) Inhouse hozzászólása Júl 18, 2018 /
 
Ha már valahogy előkerült ez a topic és ilyen kiemelt színű, akkor legyen itt is...
Alternatív HE találkozó Békéscsaba 2018.07.21
Gyertek bátran!
A hozzászólás módosítva: Júl 18, 2018
(#) SzervízMacska válasza Inhouse hozzászólására (») Júl 18, 2018 /
 
Jókor szólsz, három nappal előtte...
(#) Gafly válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 18, 2018 /
 
Macskusz, Neked természetesen van foglalt helyed az autóban
(#) SzervízMacska válasza Gafly hozzászólására (») Júl 18, 2018 /
 
Köszönöm szépen, csak szabadnapom nincs ilyen hirtelen.
(#) Inhouse válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 19, 2018 / 1
 
Ez a topic kedden került elő, szerdán írtam bele ezzel kapcsolatban. Az alternatív HE találkozó topicban már régóta megy a toborzás. Július 11 óta cikk is van a főoldalon róla.
(#) SzervízMacska válasza Inhouse hozzászólására (») Júl 19, 2018 /
 
Semmi gond, csak jó volt kicsit hisztizni.
(#) Pityu9 válasza Frankye hozzászólására (») Júl 22, 2018 /
 
Ezt sajnálattal hallom. Ezzel kapcsolatban érdeklődtem ismerősi körben, erre megharagudott a FB, amit nem tudok mire vélni. Ti értitek ezt?
Következő: »»   199 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem