Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tesla tekercs építése

Témaindító: finenet, idő: Júl 17, 2006
Lapozás: OK   225 / 225
(#) Mazly hozzászólása Júl 17, 2018 /

Hello emberek!
Skori mini tesla tekercsét szeretném megépíteni és azt szeretném kérdezni hogy ehhez van-e valakinek nyomtatható nyák terve? Nem vagyok tapasztalt ilyen téren ezért kellene segítség . Vagy ha nyák nem is akad senkinél esetleg tudnátok ajánlani egy nyák tervező programot egy nagyon kezdő személynek?
(#) vargalaszlo0405 válasza Mazly hozzászólására (») Júl 17, 2018 /

Szia!

Én Express PCB-t használok legtöbbször. Ingyenesen letölthető, alap, mondhatni fapados. De működik és meg lehet vele tervezni. Ezt is meg mást is... Amúgy Sprint Layout, Eagle komolyabb programok és van ingyenes verziója azt hiszem. De ha egyet szeretnél építeni akkor a perforált próbanyák is jó lehet. Akkor nincs tervezgetés és lehet javítani. Ha pedig visszakeresel itt, megtalálod a nyáktervet mert többször feltették már . Sok kitartást, ha elakadnál itt nekem is sokat segítettek ebben is és más kapcsolásban is, csak türelem, mert sokszor időbe telik.
(#) lajos1969 hozzászólása Aug 8, 2018 /

Sziasztok!
Lenne egy pár db tesla tekercsem amitől megválnék, mennyit kérjek érte szerintetek?
Köszönöm!
(#) MCh hozzászólása Aug 8, 2018 /

100 Ft/db, mind megveszem

Komolyra fordítva a szót, ez nagyban függ attól milyen tekercs, mit tud, stb.
Egy ilyen tekercsért párezer forintnál többet nem fizetnék, egy Skori-féle minitesláért már ugye többet, persze attól is függ, mekkora a kimenő feszültség, mennyire látványos. Látatlanban sokat nem lehet mondani
(#) lajos1969 válasza MCh hozzászólására (») Aug 8, 2018 /

Bővebben: Link Köszi a válaszodat! Ezek ilyesmik! /skori 24V)
A hozzászólás módosítva: Aug 8, 2018

Teslák1.jpg

(#) MCh válasza lajos1969 hozzászólására (») Aug 9, 2018 /

Működés közbeni képed is van?

Én személy szerint 5-10000Ft körül vennék ilyet, bár én inkább a csináld magad híve vagyok, csak ne lennék ilyen lusta...
Következő: »»   225 / 225
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu