Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Quadrokopter vezérlés
Lapozás: OK   3 / 3
(#) alita válasza KBal76 hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Szervusz !

Köszönöm a válaszodat.Ahogy írtad mindkét ajánlatodat megpróbáltam sikertelenül.
A neve- új Xdrón HD kamerával-Az angol nyelvű útmutatás szerint FOLD DRONE.
A használati útmutató a meglátásom szerint csak a kezelést ismerteti,hogy mi-mire
szolgál.
Ezzel azt hiszem jól befürödtem.

Üdv:alita
(#) KBal76 válasza alita hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Ha jól sikerült ennyi infóból, és a drón aljáról készült fotódból beazonosítanom, a távirányítón a bal oldali kar körül ívesen található három gomb közül, a középső gombtól száll fel. (Egy YouTube videóban látni). Egy másikban pedig kétszer kell a bal oldali kart feltolni, a másodikra indul el.
Ha most tippelnem kéllene, sanszosan az elsô repüléskor össze fogod törni, esetleg elrepül világgá. Ez nem az a drón ami magától egy szobában megáll...
A hozzászólás módosítva: Márc 7, 2024
(#) alita válasza KBal76 hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Holnap megpróbálom még a két ajánlatodat.Bár csak sikerülne,de azért világgá a hozzá kapott 500 mA-os aksival csak nem teszi meg?Majd felfelé indítom el,és utána mindjárt a leszállás
gomb.
Bárha nem indul majd én töröm össze,több napos kínlódás után.

Köszönöm a segíteni akarásod.

Üdv
(#) KBal76 válasza alita hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Ez az útmutató egyszerûen remek , önmaga paródiája. Szerintem ez egy tipikusan három M-es drón.
Ha a második szomszéd háza tetején/ereszén landol, az már a "világgá repült" kategória, sose lesz meg.
(#) bbb válasza alita hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Hol vetted? Esetleg pontos link? Találkoztam már olyannal, amelyik GPS jel nélkül nem szállt fel, s olyannal is, amelyiknél ezt a funkciót csak mobilról lehetett kikapcsolni. Volt olyan, amelyiknél a magához térése után (miután összeállt a távirányítóval) a bal oldali kart kellett le-, majd feltolni, ekkor indította be a motort, de volt amelyiknél kétszer feltolni kellett. A felszállás meg megint más kérdés volt, mert volt, amelyik ezt megoldotta gombnyomásra (távirányítón / telefonon) és máshogy nem is volt hajlandó felrepülni, de volt, amelyiknek elég volt a bal oldali kart felfele tolni és kis idő után el tudott rugaszkodni a földtől.
Ezen kívül nagyon fontos előfeltétel, hogy az akkukat töltsd fel, mielőtt próbálkozol!
(#) KBal76 válasza bbb hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Ez egy kb. 15ezer forintos drón, paliravevôs (mint régen TVshop) oldlaról, GPS nem lesz benne...
(#) alita válasza bbb hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Köszönöm Mindkettőtök tanácsát.Holnap még egy próba ahogy írtátok és megy vissza az
eladóhoz.Megpróbálok élni törvény adta jogommal,nem akarok a 14 napból kikésni.

Szervusztok:Alita
(#) Gafly válasza bbb hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Hát ja, valami ilyesmi papírnak illene lenni mellette (érdemes az eredetit olvasni), de legalább valami tipusnak ráírva, amivel lehet keresni hozzá.
Összecsukható drón, kamerával nem egy precíz meghatározás.
(#) alita hozzászólása Márc 10, 2024 /
 
Tisztelt Fórumtársak !

Az előzőkben leírt problémám csak-csak megoldódott.Lelket tudtam lehelni a kinai csodabogárba.
Kérésem hogy tudtok-e telefonra tölthető kezelő programot küldeni,vagy címet adni ahonnét
lelehet tölteni ingyenesen.
A típusról annyit tudok csak sajnos,hogy a hozzá való akkumulátort így hirdetik:
K10 MAX,K6MAX E100,E88,E88Pro.
A róla készült képet az előző hozzászólásokban feltettem.

Köszönöm a segítő szándékokat.

Alita
(#) KBal76 válasza alita hozzászólására (») Márc 10, 2024 /
 
A készülék dobozán (esetleg az indegen nyelvû használati útmutató elején/hátulján) nyilván találsz hozzá egy QR kódot. Azt beolvasva, letöltheted a hozzávaló appot.
(#) KBal76 válasza KBal76 hozzászólására (») Márc 10, 2024 /
 
Nagy eséllyel ez az app való hozzá: Google Play Link
(#) alita válasza KBal76 hozzászólására (») Márc 10, 2024 /
 
Szervusz !

Igen ez az app való hozzá,csak az a baj,hogy az én telefonom LG-mini és a letöltésnél
kiírja,hogy ez a készülék nem jó hozzá.Így sajnos csak megköszönni tudom a segítséget,
csak ezért nem cserélek telefont.Marad a távirányító.,szórakozásra így is jó.

Köszönettel és Üdvözlettel:Alita
(#) KBal76 válasza alita hozzászólására (») Márc 10, 2024 /
 
Nem ismerem az LG telefonokat, ez az app Andorid 5.0 felett fut, tehát egy 8 éves matuzsálemen is kellene hogy menjen.
Linkelek egy oldalt, ahonnan le lehet tölteni a régebbi változatait is ennek az appnak, illetve meg lehet próbálni letölteni az .apk fájlt, hátha csak a Google nem engedi, pedig a telefon simán vinné.
Bővebben: Link
(#) alita válasza KBal76 hozzászólására (») Márc 10, 2024 /
 
Sajnos ez utóbbi is 5G-s,az LG Mini 4 G-s,de azért köszönöm.
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem