Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » FITE mozitechnika
 
Témaindító: q765, idő: Júl 12, 2015
A téma átmenetileg fagyasztva lett, hozzászólni nem tudsz!
Lapozás: OK   18 / 18
(#) q765 válasza mofesa hozzászólására (») Szept 27, 2015
Beszívtam a minap. Voltak régről KPE dobozaim. Összeraktam a késleletetőt. Kinyomtam akril szilóval. Száradt már vagy 3 napja mikor Barbi mondta, hogy nemlesz jó, mert nemköt meg. Ő adta. Ő ilyenekkel formálgat dolgokat, csak 100% szilikonnal. Az ecetes nemjó, mert szétmar mindent. Direkt kiszúrt velem. Le kellett sikálnom, újraépítenem. Most melegtakonnyal csináltam.
40mp.
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2015
(#) q765 válasza mofesa hozzászólására (») Szept 29, 2015
Mondhatni készvannak a rack-ek.
Még mindíg hibádzanak a katódkondik. 100uF, 60V. Ez már ígymarad. Üdvözlöm a HQ-t. : )

Ami még majd később felkerül, azok az árnyékoló lemezek, szellőzőrácsok. Kis fülecskék az előlapnak. (Azokat még galvánoztatnom kell). A szkóp hálózati trafó cicomázása. HA minden oké a szekrényben is, akkor a kábelek kötegelése.
Nemmellesleg az előlapról hiányzó táblácskák restaurálása. Fűtés visszajeléző lámpák búráinak polírozása.
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2015
(#) q765 válasza q765 hozzászólására (») Szept 29, 2015
Akadt mégegykis problémám. Ezeket a bakelit tekerentyűket hol tudnám beszerezni? Kettőnek a nyíllal jelölt alátéte törött.. Hátha akad valamelyikőtöknél.. Megszánhatna vele...
(#) Gafly válasza q765 hozzászólására (») Szept 29, 2015
Szerintem küld el a faterodat most szombaton a Puskás börzére. Egyúttal a többi hiányó cuccot is be tudja szerezni, ha irsz neki listát
(#) q765 válasza Gafly hozzászólására (») Szept 29, 2015
Naaa... Nemlátod a kapcsolódat a vezérlőben?... Pedíg integet neked.. Kicsi olaj, és már kattog is. Papa most kivan. Fárad lett az ősszel. MAx nekem kellene kidugnom az orrom. Ha lesz bográcsgulyás..
Neten találtam ilyen hangológombokat. Csak az alátétek hiányoztak róluk.. Pff..
(#) granpa válasza q765 hozzászólására (») Szept 29, 2015
Mondtam, hogy írd meg a méretét, aztán keresek neked (vannak ilyenjeim)
(#) q765 válasza granpa hozzászólására (») Szept 29, 2015
Ott van a 3. képen... Direkt neked... 39/19mm... 38/18mm...
Kicsit lassabban... Békésebben.. Ahogy a csillag megy az égen..
(#) granpa válasza q765 hozzászólására (») Szept 29, 2015
Én csak piros foltokat láttam, mert azt gondoltam, így lesz: D=38mm, d=18mm Akkor most; mennyi? 39/19, vagy 38/18? Megyek, azt' mérek neked.
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2015
(#) q765 válasza granpa hozzászólására (») Szept 29, 2015
Egysör után, 38-18. 4 sör után, 39-19mm.. Meg attólfügg mivel méred. Schubler, vagy zollstock. Egyébként az utóbbi.. Köszi!
A hozzászólás módosítva: Szept 29, 2015
(#) q765 hozzászólása Okt 7, 2015
Ismét tesztüzem. Szerencsétlenségemre összetörtem a 7QR20 -at. Csak a litvánoknál találtam. Van még két napom, hogy döntsek. Kell -e, vagy nem. Megtudtam szerezni a Front Designer teljes verzióját. Kicsit szabnom kell az előlapot majd.

Csendben vagyok, lassan haladok. Rosszul esett a hátralépés.
Következő: »»   18 / 18
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem