Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Hálózati feszültség
 
Témaindító: m.joco, idő: Szept 2, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   11 / 11
(#) antikzsolt válasza Bakman hozzászólására (») Feb 17, 2024 /
 
Hát akkor nem tudom hogy miért pörgött fel a ventilátor random. maximumra. 40 fokos melegben stressz progival kínoztam órákon át és nem sikerült túlhevülésig melegíteni. De alapjáraton meg elszállt.
(#) antikzsolt válasza patexati hozzászólására (») Feb 17, 2024 /
 
Nem visszatermelős hibrid rendszer. Azaz amíg van aksi vagy napelem nekem 220 vagy 230v van a konnektorban attól függően hogy állítom be. A faluban rajtam kívül még 2 embernek van napelem.
(#) Gafly válasza Massawa hozzászólására (») Feb 18, 2024 /
 
Sajnos ebben már megint igazad van.
Infrastruktúrába nem fejlesztünk, mert semmi hozadéka nincsen. Csak a pénz megy bele...
Bezzeg a szines térkő a főtéren, azzal lehet büszkülni...
(#) Bakman válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 18, 2024 / 1
 
Én sem tudom mert tényleg rengeteg oka lehet, de hogy nem a hálózati feszültség alakja okozta, az biztos.
(#) antikzsolt válasza Bakman hozzászólására (») Feb 18, 2024 /
 
Valami külső zavar lehet a dologban mert azóta egyszer sem csinálta mióta kész a napelemes rendszer. . Addig heti szinten legalább 2-3 ilyen felpörgés volt. A 12cm venti felment maxra majd hirtelen le is állt a gép. De kínzás alatt meg nem sikerült elérni azt sem hogy maxon pörögjön a venti.
(#) ötfelezős válasza Gafly hozzászólására (») Feb 18, 2024 /
 
Mit kéne fejleszteni azon, amin nem kéne fejleszteni? Én ide, ahonnan most írok, 81-ben költöztem, azóta egyszer, ezelőtt 3 évvel volt trafócsere. Nincs akkora változás. Az utolsó pánikhelyzet a nyolcvanasok elején volt, mikor a szenes-kokszos-olajos kazános központi fűtésről tömegesen álltak át a hőtárolós kályhákra annyira, hogy este kezdtek kimenni a patronok. Ezt meg a gáz bevezetése nullázta. A 70-es évekbeli utolsó előrelátó villamosítás 95 mm2-es sodronyát ma 50-es szigeteltre cserélik...
A lakótelepeken meg a korszerűsítés az volt, hogy majdnem a fele transzformátort kikapcsolták.
Következő: »»   11 / 11
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem