Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Érdekességek

Témaindító: Gatery, idő: Szept 5, 2006
Lapozás: OK   184 / 184
(#) pucuka válasza wbt hozzászólására (») Sze, 13:08 /

Nem csak a krokodil csipesz, a tap is egy másik tekercs drótjának szigetelésén.
(#) lelkes amatőr válasza lazsi hozzászólására (») Sze, 19:53 /

Azért jelzi miden funkcióját, mert ez egy univerzális műszer ami egyszerre tudja mérni az összes elektromos tulajdonságot.
A 6.000 kijelzett érték meg ezek összesége.
(#) nagym6 válasza wbt hozzászólására (») Sze, 20:19 /

0.000 mutatna, csak nyák tervezési hiba miatt az első számjegy két szegmense felcserélve.
Kb. a 10000. vevő észrevette a hibát.
(#) Massawa válasza wbt hozzászólására (») Sze, 21:32 /

Na jol elszorakoztatok ezen, pedig csak 2 sort kellett volna elolvasni a kép alatt. A 6000 countot jelent, amit a müszer a bekapcsolás idején mutat.
Néha olvasni sem árt....
(#) ktamas66 válasza wbt hozzászólására (») Sze, 21:57 /

Szerintem teljesen tiszta: ebben a konfigban menetet számol (erre utal a 6000 count).
(#) wbt válasza Massawa hozzászólására (») Csü, 8:48 /

Néha az iróniakapcsolót sem árt használni
...és igen, elolvastam a leírását; a célzás a reklámfotó készítés / szakmai hozzáértés érdekes viszonyát akarta kihangsúlyozni mint anno egy forrasztópáka reklámban a hölgy igen érdekesen fogta a pákát. Na, ne ragozzuk túl, van aki érti, van aki szakmailag közelíti meg ezt az ordas csacsiságot a képen. (különben meg szerintem is menetszámot mutat, ahogy ktamas66 írta )
(könyörgöm, nehogy elkezdjetek ezen is rugózni)
(#) wbt válasza nagym6 hozzászólására (») Csü, 8:51 /

Ohhh, csak nem Ön is találkozott a merci 128x64-es grafikus kijelzőjével ahol az első két oszlop a végére került anno. 3 konténernyit daráltak be. Szóval, még akár igaza is lehet Önnek!!
(#) sonajkniz válasza wbt hozzászólására (») Csü, 9:28 /

Egy jó programozó könnyedén megugrotta volna ezt a hibát.
Ja, csak ahhoz saját kijelzőkezelő rutint kellett volna írni.
(#) Massawa válasza wbt hozzászólására (») Csü, 10:40 /

Azt akarta mutogatni a szerzö, hogy ezzel a müszerrel az 5 V-t, 5,000 pontossággal lehet mutogatni, mig sok másik 4 digites müszeren legfeljebb 5,00V-t tudsz mérni.
Ez a tulajdonság föleg az automatikus üzemmodban nem is annyira rossz, mert a müszer sokkal kevesebbet ugrál ( a fiamnak is vettem egy 6000-s müszert és sokkal nyugodtabb a képernyöje mint az én joval drágább (meg öregebb) müszerem).
A hozzászólás módosítva: Csü, 10:41
(#) Gafly hozzászólása Szo, 18:33 /

Következő: »»   184 / 184
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Szept, 25. Hé
2:41:07
Jelenleg 38 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu