Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Csere-bere
 
Témaindító: illesoszkar, idő: Ápr 19, 2017
A témában az eladás - vétel szigorúan tiltott! Erre kizárólag az Apróhirdetési rovat használható.
Lapozás: OK   5 / 5
(#) vargham válasza gbenyov hozzászólására (») Feb 29, 2024 /
 
Mire szeretnéd elcserélni?
(#) Karcsi59 hozzászólása Márc 29, 2024 /
 
Keresek: AV - VGA átalakítót, tehát ami például egy VHS video kimenő jelét egy VGA monitoron képes megjeleníteni.
Kínálok: rengeteg elektronikai alkatrészem közül bármit, amire szükséged van és meg tudunk benne egyezni.
Én örülök, ha találok valakinél ilyet, te pedig biztosan jól fogsz járni a cserével.
Valami olyasmit keresek, ami a képen látható.
(#) Udvari Zsombor válasza Karcsi59 hozzászólására (») Márc 29, 2024 /
 
Ilyet használok én is: Emag link ‒ olcsó ára ellenére megbízható, egy LCD monitort használok tévé helyett, eddig még nem volt vele gond, pedig nálam sok éve napi használatban van.
(A hangot külön kell intézni, ha nincs az adott monitorban hangszóró.)
(#) vargham válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Márc 29, 2024 /
 
(#) KBal76 válasza vargham hozzászólására (») Márc 29, 2024 /
 
Ebbôl úgy hallottam két féle van, teljesen azonos kinézettel, így nem lehet tudni a jót vagy a rosszabbat fogod-e ki. Az eltérés a képminőségben jelentkezik. Sajnos nekem egyik féle sincs.
(#) vargham válasza KBal76 hozzászólására (») Márc 29, 2024 /
 
Vettem már többször is, működik mind.
Mi a különbség?
(#) orcika70 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Márc 29, 2024 /
 
Nálam van egy ilyenem, ha kell elküldöm úgy sem használom csak rakosgatom ide oda.Bővebben: Link
(#) Karcsi59 válasza orcika70 hozzászólására (») Márc 29, 2024 /
 
Sajnos nekem pont a fordítottja kellene, tehát video jelet VGA-ra alakítani. Azért a lehetőséget köszönöm.
(#) Udvari Zsombor válasza Karcsi59 hozzászólására (») Márc 30, 2024 /
 
Nézd meg, amit linkeltem, az pont az az irányú átalakító, ami neked kellene.
(#) Karcsi59 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Márc 30, 2024 /
 
Persze hogy az az. Köszönöm a segítséget. Persze ha valakinek kihasználatlanul hever otthon, szívesebben cserélnék vele.
Következő: »»   5 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem